USB paměť ze srdce

Zamilovaní se už asi těší na svátek Svatého Valentýna. Zkuste dát své milované gekette tuhle krásnou kolekci ve tvaru srdce za 81 dolarů. Nejde o žádné sladkosti, ale o kolekci digitálních pamětí. Uvnitř najdete USB flash disk v podobě hezkého přívěsku, čtečku MicroSD karet a v jednom bonbonku také 2GB micro SD kartu. Výborné pro ukládání romantických fotek, romantické hudby nebo romantických zdrojových kódů.

Zdroj: amazon
Vratislav H.

Klávesnice s emocemi

V elektronické komunikaci s přáteli určitě používáte emotikony neboli smajlíky. Díky nim můžete velice snadno a rychle vyjádřit své emoce. Pokud sázíte Smolíky skoro za každou větu, určitě se vám bude hodit tato klávesnice. Připojuje se do USB a nabízí 16 nejpoužívanějších smajlíků.

Zdroj: geek (via uberreview)
Vratislav H.

USB v bunkru

Ochraňte svoje počítačové USB zařízení před nenechavými prsty. Výborně k tomu může posloužit Bunker od NZXT. Tento USB panel za 25 dolarů zasunete do 5.25“ pozice a zapojíte vaší cennou USB výbavu (klávesnice, myš, sluchátka atd.) a zamknete dvířka. Nikdo vám tedy jen tak nevytáhne a neukradne vaší drahocennou herní myš. Ideální na velké LAN párty a podobné akce.

Zdroj: nzxt (via redferret)
Vratislav H.

Rubikovka pro nenáročné

Klepněte pro větší obrázek

Konečně Rubikova kostka, kterou dokážu poskládat, a navíc je vybavená pamětí. Tohle totiž není až takový hlavolam, jako spíše stylový flash disk. Otočením kostičky se vysouvá a zasouvá USB port. Na výběr máte ze tří různých kapacit, 2GB za 17 dolarů, 4GB za 19 dolarů a největší 8GB za 32 dolarů.

Zdroj: usb.brando (via ubergizmo)
Vratislav H.

Akvárium do USB

Klepněte pro větší obrázek

Na chvilku si odpočiňte od stresu. Jistě moc dobře víte, že pohled na rybičky v akváriu dokáže uklidnit. Tohle akvárium můžete mít klidně na svém pracovním stole. Kromě akvária s filtrací to je také stojánek na telefon a kancelářské potřeby, digitální kalendář a lampička. Potřebnou energii získává z USB portu počítače. Multifunkční akvárium můžete mít za 40 dolarů, jen si dejte pozor, abyste omylem nevhodili svůj mobil mezi rybičky.

Zdroj: thinkgeek (via 7gadgets)
Vratislav H.

Hodinky s pamětí

Klepněte pro větší obrázek

S těmito hodinkami budete nejen vždy vědět přesný čas, ale i svá důležitá data budete mít hezky po ruce. Hodinky totiž slouží také jako 4GB flash disk. USB port nikde nepřekáží, když je potřeba, tak jej vysunete ze spodní strany hodinek. Hodinky s pamětí se prodávají za 25 dolarů.

Zdroj: usbgeek (via geekalerts)
Vratislav H.

Hudební USB jablko

Klepněte pro větší obrázek

Máme tady další jablečný produkt, jenže tentokrát nemá nic společného se společností Apple. Jak by taky mohl, vždyť tohle jablko ani není nakousnuté. Slouží jako USB reproduktor a lampička s náladovým světlem. Jablko může být napájeno z USB nebo z trojice AAA baterií a kromě počítače k němu můžete připojit téměř cokoliv, co je vybaveno 3.5mm jack konektorem.

Zdroj: gadget4all (via geekalerts)
Vratislav H.

Multifunkční kamión

Z Japonska přijíždí tento malý kamión. Není to jen nějaká hračka, vždyť v kabině najdete hned dva USB porty. Přesně tak, jde o USB hub. Ty porty jsou vlastně tři, ale v jednom je připojen přívěs a ten je zase vybaven čtečkou paměťových karet. Poradí si kartami microSD, SDHC, MiniSD a desítkou dalších. Kamión s USB hubem a čtečkou stojí v přepočtu zhruba 330 korun.

Zdroj: item.rakuten (via geekalerts)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 3 strana 4 strana 17