Poručte ventilátoru

Teplé dny pomalu přicházejí. Proto byste se měli připravit již dnes na léto. V horkých dnech jistě oceníte ventilátor napájený z USB portu. Na tom by možná nebylo nic zvláštního, ale tento ventilátor můžete ovládat také hlasovými povely. Ventilátor za 30 dolarů sice nenabízí nějaké speciální funkce, pouze start, stop a dvě rychlosti, ale zase jej máte pod plnou kontrolou, aniž byste se museli odtrhnout od klávesnice.

Zdroj: monodo (via redferret)
Vratislav H.

S notebookem do peřin

S notebookem můžete pracovat i v posteli, ale měli byste si dát pozor, aby se vám v těch peřinách moc nepřehřál. Naštěstí je tady chladící podložka. Stačí vložit čtyři AA baterie nebo připojit USB kabel. Kromě velkého ventilátoru na tomto stolku najdete také USB hub se čtyřmi porty, praktickou LED lampičku a místo pro myšku. Práce na notebooku v posteli bude opravdu maximálně pohodlná.

Zdroj: thanko (via everythingusb)
Vratislav H.

Retro telefon na pracovní stůl

Klepněte pro větší obrázek

Staré vytáčecí telefony přicházejí zase do módy? Ne tak úplně, z tohoto telefonu se totiž nikam nedovoláte. Místo otočného číselníku jsou totiž hodiny s budíkem a sluchátko může jen tak vznášet ve vzduchu. Samotné sluchátko totiž slouží jako lampička. Napájení je možno třemi bateriemi velikosti R-14 nebo pomocí USB kabelu.

Zdroj: usb.brando (via redferret)
Vratislav H.

Diamantové repro

Klepněte pro větší obrázek

Diamantově čistý zvuk jedině z diamantových reproduktorů. Tentokrát nejde o reproduktory posázené hromadou drahých kamenů, ale o USB reproduktory ve tvaru broušeného diamantu. Vašemu pracovnímu stolu jistě dodají patřičný lesk. Výhodou rovněž je, že je stačí připojit k počítači pomocí jediného USB kabelu.

Zdroj: hercules (via us.aving)
Vratislav H.

Květináč do USB

V každé kanceláři by měl být kousek zeleně. Jenže to je problém mnoha geeků, že v jejich péči uschne i kaktus. Jediným řešením je květináč do USB. Prostě jej připojíte k USB počítače, nainstalujete speciální software a zasadíte květinku. Program vás vždy upozorní, že je potřeba květinku zalít, okopat nebo ji dopřát více sluníčka. V programu můžete vést i deník o tom, jak vám květinka rostla. Květináč může ozdobit i váš stůl za 20 dolarů.

Zdroj: usb.brando (via geekalerts)
Vratislav H.

Vetřelec do USB

Hrůzostrašný vetřelec může ozdobit i váš stůl. Není to jen obyčejná plastová postavička, tohoto vetřelce je možno připojit k USB počítače. Tím se mu rozvití tlama a občas z ní vyjedou i ty druhé malé čelisti. Vaše kamarády to určitě hezky postraší, a to se za 30 dolarů vyplatí, nemyslíte?

Zdroj: thinkgeek (via geekalerts)
Vratislav H.

Kočičí maska proti alergii do USB

Klepněte pro větší obrázek

Máte nějakou alergii, třeba na kočky? Tak to zkuste s touto kočičí maskou. Díky ní se vám bude hned lépe dýchat. A k čemu je tam ten USB kabel? To je přece napájení ventilátoru, který vám zajistí snadnější dýchání. Na podobný gadget mohli přijít opravdu jen v Japonsku, kde se tato maska prodává v přepočtu asi za 425 korun. Pokračování článku…

Zdroj: thanko (via crunchgear)
Vratislav H.

USB paměť ze srdce

Zamilovaní se už asi těší na svátek Svatého Valentýna. Zkuste dát své milované gekette tuhle krásnou kolekci ve tvaru srdce za 81 dolarů. Nejde o žádné sladkosti, ale o kolekci digitálních pamětí. Uvnitř najdete USB flash disk v podobě hezkého přívěsku, čtečku MicroSD karet a v jednom bonbonku také 2GB micro SD kartu. Výborné pro ukládání romantických fotek, romantické hudby nebo romantických zdrojových kódů.

Zdroj: amazon
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 3 strana 17