Chladící obojek

Po krátkém zchlazení se k nám zase pomalu vracejí tropická vedra. Nenechte se zaskočit a pořádně se připravte. Určitě vám přijde vhod tento osobní chladicí systém s ventilátorem. Vhodné nejen na sportování venku, ale také na horké chvilky v kanceláři. Nicméně spíše než chlazení to připomíná obojek napěchovaný výbušninou z filmu Obojek.

Zdroj: sharperimage (via 7gadgets)
Vratislav H.

Hakysák s čítačem

Kolikrát dokážete kopnout do míče, aniž by vám spadl na zem? Já osobně to zvládnu jen párkrát, ale jistě jsou mezi vámi takoví, kteří si vydrží s míčem kopat celé hodiny. To je sice hezké, ale kdo má počítat, kolikrát jste do něj kopli? V tom vám pomůže tento hakysák s digitálním počítadlem. Zaznamená počet kopnutí i čas.

Zdroj: therandomshop (via ohgizmo)
Vratislav H.

Energie z krve

Hned po ránu se cítíte unavení? Chtělo by to nějakou vzpruhu. Zkuste vypít po vzoru upírů pár hltů krásně čerstvé krve. Nemusíte hned někoho vysávat, stačí zajít do své oblíbené krevní banky a koupit si pár pytlíků krve. Nebojte, nejde o opravdovou krev, jen o stylově balený energetický nápoj.

Zdroj: urban-collector (via nerdapproved)
Vratislav H.

Spaceball - zábava budoucích astronautů?

Někdo polámal trampolínu? Ale kdepak, tohle je hřiště pro novou hru, zvanou Spaceball. Principem hry je hopsat na své půlce a snažit se prohodit míč středovým otvorem tak, aby jej protihráč nevyblokoval ani nechytil. Údajně to má být perfektní průprava na budoucí kariéru astronauta. Hřiště se prodává za 700 dolarů, ale je zde omezení, hráč nesmí vážit více než 200 liber (asi 90 kilogramů). Ach jo, takže ze mě se astronaut asi nestane.

Zdroj: hammacher (via gizmodo)
Vratislav H.

Barbie fotbálek

Klasický stolní fotbálek může časem omrzet. Co ale nikdy neomrzí, to jsou prsaté blonďaté roštěnky. A tak když se jejich zmenšené kopie, alias Barbie, spojí se stolním fotbálkem, ovládací tyče už jen tak z ruky nepustíte. Pokračování článku…

Zdroj: Designboom
David P.

Navigace pouze pro geocaching

geomate.jpg

Turistické navigace obvykle slouží k mnoha účelům, přičemž jedním z nich je hra geocaching (více informací). Přístroj Geomate.jr na to jde jinak, geocaching je jeho hlavní a jedinou funkcí. Uvnitř je databáze 250 tisíc amerických keší a pro další země slibuje aktualizace. Cena je 70 dolarů, tedy přibližně 1 350 Kč.

Zdroj: Geomate.jr
Marek Marek L.

Šlapací skateboard

Když si má člověk někam dojít pěšky, dokáže být hodně vynalézavý. Se zajímavým konceptem přišel Nicolás Chacana, je to Stepboard. Jde vlastně o takový šlapací skateboard. Jednou nohou stojíte na menší desce a druhou na větší desce šlapete nahoru a dolů. Tento pohyb je pak důmyslnou převodovkou přenášen na přední kola. Zatáčet lze jednoduše vytočením šlapající nohy před sebe nebo za sebe. Pokračování článku…

Zdroj: yankodesign
Vratislav H.

strana 1 strana 2