Transparentní spoření

Mějte dokonalý přehled nad svými úsporami. V této pokladničce tvořené kovovým rámem a dvěma tabulemi skla. Stačí jeden pohled a hned máte přehled o výši svých úspor a to doslova. Do pokladničky se dostanete snadno po odemčení visacího zámku ve spodní části.

Zdroj: revol-design (via uberreview)
Vratislav H.

Kabel v přívěsku

Je to k vzteku, když někam cestujete, vše si pečlivě zabalíte, ale nakonec zapomenete nabíjecí/propojovací kabel ke svému přehrávači nebo telefonu. V tom případě byste měli zvážit, jestli si raději nepořídíte přívěsek ke klíčům Scosche flipSYNK? Do tohoto nenápadného přívěsku se totiž snadno ukryje USB kabel pro různá zařízení. K dispozici je verze pro iPhone, ale také pro Blackberry a další zařízení. Pokračování článku…

Zdroj: amazon (via craziestgadgets)
Vratislav H.

Gridlock - futuristické hodinky

Gridlock jsou netradiční hodinky, ale naštěstí čtení času by neměl být až takový problém. Displej hodinek je tvořen čtvercem s dvanácti dílky, takže jak již dobře tušíte, ten zobrazuje hodiny. Minuty jsou zase zobrazovány na displeji, který tvoří displej o velikostí 5x6 pixelů. Zajímavý koncept, kterého se snad chytne nějaký slavný výrobce hodinek.

Zdroj: tokyoflash (via 7gadgets)
Vratislav H.

Připomínkový náramek

Klepněte pro větší obrázek

Taky jste hlava děravá, a co si nezapíšete, to zapomenete? Už si nemusíte dělat žádné poznámky, stačí si pověsit příslušné symboly na svůj nový náramek. Už se vám nestane, že byste zapomněli deštník, dopisy k odeslání nebo nabíječku. Váš poznámkový řetízek se tak stane i módním doplňkem.

Zdroj: yankodesign
Vratislav H.

Probudí vás vůně kávy

Klepněte pro větší obrázek

Šálek výborné kávy vás spolehlivě probudí. S tímto budíkem to je myšleno doslova. Tento budík totiž neobsahuje žádné protivné sirény nebo houkačky, ale kávovar. Ten si dáte na noční stolek a ráno vás probudí hezky voňavý šálek kávy. Dovedete si představit lepší probuzení?

Zdroj: sketchfoliobyelo.blogspot (via yankodesign)
Vratislav H.

Prs k počítači

Klepněte pro větší obrázek

Tak pokud se tento koncept začne prodávat, tak chlapy už od toho počítače asi nic neodtrhne. Čisté tvary této myši iTit jsou totiž inspirovány tím nejkrásnějším dílem přírody, a to ženským ňadrem. Kulaté tvary "tak akorát do ruky", dvě tlačítka a místo kolečka bradavka joystick. Si to představte, při prohlížení lechtivých stránek konečně budete mít i ten hmatový vjem. A pokud by vám to bylo málo, tak existuje i návrh myši ve tvaru ženského přirození.

Zdroj: yankodesign
Vratislav H.

Maminka koloběžka

I maminky s malým dítkem si mohou užít trošku toho adrenalinu. Nemusíte na nudnou procházku po parku, ale na hezky svižnou projížďku. Stačí dítko usadit a připoutat do této sedačky kombinované s koloběžkou. Dokonce i ty nákupy zvládnete rychleji.

Zdroj: creativeindustrialobjects (via uberreview)
Vratislav H.

Polštářek s hudbou

Nejen na dlouhé cestování autem nebo letadlem se vám může hodit tento praktický polštářek. Díky němu nebudete mít bolavý krk a cestu vám dokáže zpříjemnit i hudbou. Stačí k němu připojit svůj hudební přehrávač a o zbytek se postará zabudovaný reproduktor.

Zdroj: boysstuff (via 7gadgets)
Vratislav H.

strana 1 strana 40 strana 41 strana 42 strana 61