Vzkazy s gesty

Klepněte pro větší obrázek

Proč psát vzkazy na obyčejné čtvercové papírky, když existuje Handy Notes. Je to bloček tzv. post-itů, tedy barevných lepících štítků, které mají ovšem tvar ruky. Zdánlivá prkotina má ale větší význam než jen vzhled. Složením některých prstů můžete rychle vytvořit nějaké gesto a dodat tak k textovému vzkazu další informaci. Vzkaz tak může třeba na něco mířit ukazováčkem, zdvižený palec už na dálku hlásá dobrou zprávu a namířený prostředníček věstí, že přiložený textový vzkaz asi nebude moc lichotivý.

Zdroj:
David P.

Hraje, duní, vibruje

Klepněte pro větší obrázek

X Rocker Pro Series H3 4.1 je křeslo vybavené čtyřmi reproduktory, výkonným subwooferem a vibračním systémem. Připojit ho můžete ke své herní konzoli, počítači, k televizi, nebo třeba jen k iPodu. Při hraní či poslechu se na něm můžete pohupovat. K dostání za 188 dolarů, ale v českých obchodech se bohužel nevyskytuje.

Zdroj: Amazon
David P.

Titanové brčko

Klepněte pro větší obrázek

K létu patří míchané nápoje s brčkem. A právě to brčko je mnohdy kámen úrazu. Nějaká plastová trubička, která se hned zlomí. Naštěstí je tady brčko z titanu za 18 dolarů. Titan má tu výhodu, že nekoroduje, nereaguje s potravinami, nedráždí a není alergenní. Mezi jeho nesporou výhodu patří i to, že je dostatečně pevný. Takže s tímto brčkem nebude problém vysát třeba pomeranč, snadno se dostat do krabice s mlékem nebo třeba i do plechovky s nápojem. Konečně pořádné brčko pro chlapy. Pokračování článku…

Zdroj: thinkgeek (via thegreenhead)
Vratislav H.

Holicí strojek do peněženky

Klepněte pro větší obrázek

Dokonalé hladké oholení je pro mnoho gentlemanů důležité. Ne vždy to ale stihnete ráno. Pro tyto případy byste měli v peněžence nosit holicí strojek Carzor. Tento skládací strojek se zrcátkem je velký asi jako klasická kreditní karta. Dokonce je vybaven dvojicí holicích hlavic. Nyní tento strojek můžete mít za speciální cenu 12 dolarů.

Zdroj: infmetry (via ohgizmo)
Vratislav H.

Hodinky s clonou

Klepněte pro větší obrázek

Moderní hodinky se nemusí líbit každému, možná dáte přednost hodinkám ve stylu steampunku. Tyhle jsou opravdu povedené, zvláště ta funkční mechanická clona. Stačí zatáhnout za korunku a hodinky se schovají. Praktickou clonu jistě ocení všichni, kteří se k hodinkám nechovají zrovna něžně. Pokračování článku…

Zdroj: instructables (via blog.makezine)
Vratislav H.

Kalkulačka se mýlí

Klepněte pro větší obrázek

Technika nám ulehčuje život, ale není dobré, když se na ni spoléháme až příliš. To pak stačí, když vám někdo v kanceláři vymění váš kalkulátor za tento "Wrongulator". To se pak může snadno stát, že celé účetnictví bude jeden velký průšvih. Takhle kalkulačka totiž zaručuje to, že nikdy čísla nespočítá správně. Zaručeně špatné výsledky si můžete koupit za necelých 5 liber.

Zdroj: red5 (via technabob)
Vratislav H.

Taste mobil

Jak rychle dokážete tasit svůj mobil? V moderním světě to může být rozhodující. Možná budete rychlejší, když budete nosit mobil podobně jako zbraň v pouzdře v podpaží. Hezky po vzoru agentů FBI, jedním rychlým pohybem vytasíte mobil zpod saka.

Zdroj: thumbsupuk (via 7gadgets)
Vratislav H.

Tužka s chuti parmazánu

Kuchař zapomněl dát na váš oblíbený Caesar salát parmazán. Není potřeba hned reklamovat, pokud máte po ruce své speciální tužky a ořezávátko. Začnete jimi psát stížnost? Ale kdepak, tyhle tužky jsou totiž celé z parmazánu. Stačí ořezávátko a za chvíli máte několik lahodných hoblinek. Tuhy v tužkách neslouží pro psaní, ale pro dochucení. V sadě tak dostanete příchuť lanýže, pesta a chilli. Bohužel parmazánové tužky jsou nyní beznadějně vyprodány, první limitovaná edice 500 kusů se prodala během dvou týdnů.

Zdroj: jazarah (via ohgizmo)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 3 strana 4 strana 23