Pro tichou klávesnici

Klepněte pro větší obrázek

Vám zřejmě nevadí, že máte trochu hlučnější klávesnici, ale jistě to vadí vašemu spolubydlícímu, když dlouho do noci píšete příspěvky na různá fóra. Zvuk své klávesnice utlumíte, když ji zavřete do tohoto obalu. Ten je vytvořen tak, aby co nejvíce pohlcoval zvuky kláves, a navíc ji také ochrání před drobky a politím. Obal proti klapání stojí v přepočtu jen asi 650 korun.

Zdroj: geekstuff4u
Vratislav H.

List proti scanneru

V poslední dobu se hovoří o celotělových scannerech, které se začínají využívat na některých letištích. Tyhle scannery dokážou odhalit i to, co máte pod oblečením. Právě to je jedná z věcí, která se nelíbí mnohým odpůrcům. Naštěstí se již objevila firma, která se rozhodla vyrábět speciální spodní prádlo. Na inkriminovaných místech by měl být našitý speciální list, který obsahuje kovový prášek. Díky tomu ukryjete vaše intimní místa před zvědavými policisty. Těžko říct, jaká další prohlídka vás bude čekat, když na scanneru neuvidí vše, co by vidět měli.

Zdroj: 8newsnow (via ubergizmo)
Vratislav H.

Kousek hodin

Výrobce šetří na materiálu, že prodává neúplné hodiny? Ale kdepak, tyhle hodiny mají zdůraznit dobu, kdy pravděpodobně ani nespíte ani nepracujete. Podle výrobce byste právě dobu mezi 5-9 hodinou měli věnovat sobě a svým koníčkům. Hodiny si můžete předobjednat za 100 dolarů, ale měli byste mít na paměti, že tento projekt musí získat 2500 dolarů od svých podporovatelů, aby se tyto hodiny vůbec začaly vyrábět a prodávat. Projekt hodiny od 5 do 9 získal zatím jen 195 dolarů a k tomu aby získal zbytek mí již jen necelé dva týdny.

Zdroj: kickstarter (via ohgizmo)
Vratislav H.

Akvárium do USB

Klepněte pro větší obrázek

Na chvilku si odpočiňte od stresu. Jistě moc dobře víte, že pohled na rybičky v akváriu dokáže uklidnit. Tohle akvárium můžete mít klidně na svém pracovním stole. Kromě akvária s filtrací to je také stojánek na telefon a kancelářské potřeby, digitální kalendář a lampička. Potřebnou energii získává z USB portu počítače. Multifunkční akvárium můžete mít za 40 dolarů, jen si dejte pozor, abyste omylem nevhodili svůj mobil mezi rybičky.

Zdroj: thinkgeek (via 7gadgets)
Vratislav H.

Videošutr

Klepněte pro větší obrázek

V dnešní době moderní techniky si nemůžete být ničím jistí. Tajní špióni se mohou ukrývat doslova za každým kamenem. V tomto případě je kamera ukryta přímo v kamenu. Zvládá nahrávat video v rozlišení až 1280x960. Jako paměť poslouží SD karta (podporuje až do 32GB SDHC). Kámen můžete umístit kdekoliv, dokonce odolá téměř každému počasí. Tento špiónský kámen můžete mít za 650 dolarů, takže si teď dávejte pozor i na obyčejné kameny u cesty.

Zdroj: smarthome (via technabob)
Vratislav H.

Náramek plný energie

Tento nevzhledný náramek je náramkem energie. Není to žádný kouzelný náramek, ta energie totiž není určena pro vás, ale pro vaše elektronické gadgety. Stojí 40 liber a prodlouží život všem možným pomocníkům a zejména mobilním telefonům. Náramek můžete dobíjet z USB počítače nebo z 12V zásuvky v automobilu.

Zdroj: iwantoneofthose (via ohgizmo)
Vratislav H.

Betonový počítač

Klepněte pro větší obrázek

Beton je odolný materiál, tak proč si z něj nevyrobit pořádnou počítačovou skříň. Stačilo vytvořit formu, kovovou armaturu, aby byla skříň dostatečně pevná, a trochu toho betonu. Výsledek vypadá opravdu originálně a určitě se nemusíte bát žádných nežádoucích vibrací. Jen to asi nebude skříň vhodná na časté přenášení.

Zdroj: thebestcasescenario (via technabob)
Vratislav H.

S notebookem do postele

Volný den je určitě ve znamení relaxace a lenošení. To se určitě neobejde bez vašeho milovaného notebooku. S tímto praktickým podstavcem jej nebudete muset držet na nohou a ani se vám nebude přehřívat v peřinách. Podstavec je vybaven několika klouby, takže práce s notebookem bude vždy pohodlná, ať už ležíte v posteli nebo sedíte v křesle. Podstavec stojí 89 dolarů. Pokračování článku…

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.

strana 1 strana 21 strana 22 strana 23 strana 42