ICONICSTAND – podstavec pro iPhone

Klepněte pro větší obrázek

ICONICSTAND je ten pravý stojánek pro váš iPhone. Je vyřezávaný ze dřeva a můžou jej tak zdobit různé ikony. Svůj iPhone budete tak mít stále na očích a stojánek taky umožňuje natáčení mobilu. Díky tomu dobře poslouží pro sledování videa a taky se vám na něm bude lépe psát. Pokračování článku…

Zdroj: iconicstand (via yankodesign)
Vratislav H.

Domino a čas

Klepněte pro větší obrázek

O přesném času vás mohou informovat už i dominové kostky. Tyhle tři nadměrné kostky jistě ozvláštní každý pokoj nebo pracovnu. Velká kostka vlevo představuje hodiny a ty další dvě zase minuty. Komunikace a synchronizace mezi jednotlivými kostkami probíhá bezdrátově. Dominové kostky na obrázku tedy ukazují 12:59.

Zdroj: news.carbondesign (via yankodesign)
Vratislav H.

Neprůstřelné poznámky

Klepněte pro větší obrázek

Obyčejný clipboard je běžná kancelářská pomůcka, kterou můžete koupit za pár korun. Tento clipboard je poněkud dražší, vyjde vás na nějakých 30 až 40 dolarů. Je to sice více, ale váš život za to stojí, ne? Tento clipboard je totiž vyroben z neprůstřelného materiálu, takže se jím můžete ubránit proti noži i proti střelné zbrani. Odolnější verze nepropustí dokonce ani kulku ráže .357 magnum.

Zdroj: ballisticsystemsco (via uberreview)
Vratislav H.

Kupte si raketoplán

Snad každý malý kluk si přeje být popelářem nebo kosmonautem. Vy už jste vyrostli, toho popeláře jste zatím odložili a z NASA vám taky nikdo nevolá. Tak si aspoň pořiďte model raketoplánu v měřítku 1:1. Přesně tak, na vaší zahradě může parkovat raketoplán. Tuhle maketu pořídíte za 2 200 000 dolarů. Přitom je zajímavé, že jde jen o vnější plášť, uvnitř je tenhle raketoplán prázdný. Možná tento prostor případný zájemce využije a zbuduje si v raketoplánu svůj domov.

Zdroj: spacetoys (via redferret)
Vratislav H.

Myška s vytápěním

Klepněte pro větší obrázek

Zima se dost výrazně přihlásila o slovo. Dostat se ráno do práce je celkem boj a člověk hezky promrzne. Tak v tom případě by měl pospíchat, aby mohl co nejdříve držet v rukou svou vyhřívanou myš. Na první pohled to je obyčejná myška do USB za nějakých 26 euro, ale ona se také dokáže hezky rozpálit. Myška se může zahřát až na 46 stupňů Celsia, takže dokonale ohřeje vaše zkřehlé prsty.

Zdroj: geekstuff4u (via 7gadgets)
Vratislav H.

Šplhající zámek

Své jízdní kolo můžete zamknout, a přesto to nemusí odradit nenechavé zloděje. Zkuste jim to ještě ztížit. Pokud na vaše kolo nedosáhnou, nebudou ho moci ukrást. Stačí najít vhodnou pouliční lampu a mít v batohu tento šplhající zámek. Uzamknete, stisknete tlačítko na dálkovém ovladači a zámek vyveze vaše kolo vzhůru. Snad tomu nedojdou baterie, když bude kolo viset několik metrů nad zemi. Pokračování článku…

Zdroj: conrad (via craziestgadgets)
Vratislav H.

Trubková hudba

Klepněte pro větší obrázek

Tohle není domácí úkol nějakého instalatéra, ale hudební nástroj. Z PVC trubek jej vytvořil Kent Jenkins, který si říká Snubby J. Nástroj pojmenoval výstižně, a to PVC 2.0. Hraje se na něj údery gumovými "pádly" na jednotlivé trubky. Pokračování článku…

Zdroj: facebook.com/snubbyj (via craziestgadgets)
Vratislav H.

Nákupní vesta

Klepněte pro větší obrázek

Téměř všech ženy miluji nakupování. Miluji ho do té míry, že když jdou do obchodu jen pro jednu věc, tak to dopadne podobně, jak když jde chlap do hospody "na jedno". Takže toho spoustu nakoupila, jenže jak to všechno pobrat? Pokud bude mít tuhle slušivou vestičku, neměl by to být problém. Ta se totiž dokáže proměnit v praktickou nákupní tašku. Takže příště si na nákupy oblečte nákupní tašku.

Zdroj: yankodesign
Vratislav H.

strana 1 strana 20 strana 21 strana 22 strana 41