Fotoaparát na mince

Pořádná fotografická výbava je poněkud nákladnější, ale tento fotoaparát s velkým objektivem koupíte za pouhých 27 dolarů. Problém je, že s tímto fotoaparátem moc nevyfotíte, ale zase vám pomůže našetřit na profesionální výbavu. Tento foťák totiž slouží jako pokladnička, tak ať jen peníze hezky přibývají.

Zdroj: toys.brando (via 7gadgets)
Vratislav H.

Jabloň pro iPad

Klepněte pro větší obrázek

Kde rostou jablka? Přece na stromě. A kam patří tablet s jablkem ve znaku? No přece taky na strom. V tomto případě jde o takový netradiční strom z dílny designéra Michael Hilgers. Tenhle strom by měl sloužit jako takový stojan nebo pultík pro váš iPad. Pro někoho praktická věc, pro jiné jen ozdoba pokoje.

Zdroj: homeapps.rephorm (via yankodesign)
Vratislav H.

Pracujte v posteli

Klepněte pro větší obrázek

S tímto originálním a výškově stolíkem můžete pracovat hezky pohodlně v křesle nebo třeba i v posteli. Na naklápěcí desku můžete umístit svůj notebook a samozřejmě nechybí ani místo pro počítačovou myš a odkládací polička pro mobil. Tento praktický kus nábytku může být váš za 415 dolarů.

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.

Tichý budík

Tohle nejsou jen náramkové hodinky, ale také tichý budík. Oceníte je, pokud už máte dost těch uřvaných budíků, které probudí celý barák. Tyhle hodinky si totiž na noc necháte na ruce a ony vás probudí vibracemi. Takové tiché probuzení jistě stojí za trošku větší cenu 290 liber.

Zdroj: retailfacility (via redferret)
Vratislav H.

Razítko na smajlíky

Klepněte pro větší obrázek

Standardní smajlík s dvojtečkou a závorkou se uchytil a dal vzniknout celé řadě dalších variací pro rychlé vyjádření emocí prostřednictvím klávesnice. Je to rychlé, zábavné, každý tomu porozumí. Ovšem pokud ještě občas píšete i bez klávesnice, bude se vám pro rychlou tvorbu úhledných smajlíků hodit speciální razítko. Funguje podobně jako klasické datumové razítko, ovšem místo číslic má na posuvných páscích různé znaky. Pokračování článku…

Zdroj: Gung.jp (via TheNextWeb)
David P.

S mobilem na volant

Moderní mobily jsou už vybaveny vším možný, umí přehrávat filmy, hudbu a mnohé obsahují také navigaci. Jenže kam s mobilem, když chcete použít tu navigaci? Možným řešením může být tento držák na volant. Je jedno jestli máte iPhone nebo Blackberry, do držáku jde upevnit většinu mobilů, pak jej jen stačí připevnit na volant. Stačí našetřit zhruba 26 dolarů a navigaci budete mít hezky na očích. Pokračování článku…

Zdroj: amazon (via craziestgadgets)
Vratislav H.

Obutá, neobutá

Možná se právě díváte na sportovní obuv budoucnosti. Ano, tyhle podivné nálepky mají sloužit jako dokonalá sportovní obuv. Však nejlepší je pohyb hezky naboso, jen tak si můžete naplno užít pohyb. Tyhle nálepky mají pouze chránit namáhané části chodidla a zlepšit kontakt se zemí. Pro různé sporty by měly být určeny různé nálepky. Vybere si každý, cvičitel jógy, běžec i tanečník.

Zdroj: behance (via thedailywh)
Vratislav H.

Vše potřebné na monitoru

Klepněte pro větší obrázek

Různých poliček a odkládacích šuplíků není nikdy dost. Naštěstí Japonci jsou vynalézaví a přišli s tímto úložným systémem. Ten se skládá ze dvou bočních panelů s přihrádkami a držákem na dokumenty a k tomu patří ještě spodní polička s USB hubem. Boční přihrádky pojmou hromady kancelářských pomůcek a polička je skvělým místem pro všechny nezbytné elektronické gadgety, které lze dobíjet z USB. Praktické, nemyslíte? A cena je jen nějakých 46 euro.

Zdroj: geekstuff4u (via akihabaranews)
Vratislav H.

strana 1 strana 19 strana 20 strana 21 strana 40