Solární vesta

Parádní vestička pro všechny ty nezbytné elektronické pomocníky. Má dostatek kapsiček pro všechno, ale také dokáže udržet vaše pomocníky plné energie. Obsahuje totiž kapsičku s baterií o kapacitě 8800mAh a také solární panely pro dobíjení.

Zdroj: chinavasion (via geekalerts)
Vratislav H.
Diskuze (4) • přidat nový komentář

Bezdrátová kalkulačka

Klepněte pro větší obrázek

Na první pohled celkem obyčejná kalkulačka od Canonu, jenže kdyby byla obyčejná, nevěnovali bychom jí ani řádek. Tato kalkulačka s označením KS-120TKR je totiž vybavena malým USB adaptérem, díky kterému může komunikovat s vaším PC nebo Mac. Kalkulátor tak můžete využít jako praktickou bezdrátovou numerickou klávesnicí, což jistě ocení nejen účetní.

Zdroj: en.akihabaranews
Vratislav H.
Diskuze (6) • přidat nový komentář

Správné pouzdro a z iPadu je notebook

Klepněte pro větší obrázek

Chybí vám u iPadu klasická hardwarová klávesnice? Nemusíte zoufat, je tady speciální pouzdro s Bluetooth klávesnicí. Díky tomu není potřeba žádného dalšího kabelu a svůj iPad proměníte na notebook. Klávesnici samozřejmě můžete používat i s jinými zařízeními, které mají podporu Bluetooth. O napájení se starají nabíjecí baterie, které dokážou dodávat energii až 100 dnů (pohotovostní režim) nebo dobu 20 dnů, kdy klávesnici používáte 4 hodiny denně.

Zdroj: shop.brando (via geekalerts)
Vratislav H.
Diskuze (11) • přidat nový komentář

Početí na hodinkách

Klepněte pro větší obrázek

Oplodnění je poměrně netradiční téma ve spojení s hodinkami. Designér Andy Kurovets představil koncept hodinek, které oslavuji okamžik oplození. V centru ciferníku je velké vajíčko, kolem kterého obíhají spermie. Máme tady sekundovou spermii, minutovou spermii a samozřejmě také hodinovou spermii. Možná se není čemu divit, protože tenhle designér stojí také za počítačovou myší v podobě ženského přirození.


Závodění v rakvi

Vypadá to spíše jako nějaká rakev pro závodníka, ale zdání klame. Je to luxusní dřevěný simulátor závodního auta. Vyberete si dřevo, třeba dub, javor nebo třešeň, zaplatíte 4400 dolarů a za pár dnů dostanete svůj dřevěný monopost včetně sedačky ze sklených vláken. Vše je samozřejmě plně nastavitelné. Vše je připraveno pro volant a pedály Logitech G27, ale pokud máte jiný volant, výrobce vám vše upraví podle požadavků.

Zdroj: ebay (via ubergizmo)
Vratislav H.
Diskuze (1) • přidat nový komentář

Chytré hodinky Pebble k chytrému mobilu

Klepněte pro větší obrázek

Hodinky Pebble jsou bezvadným doplňkem iPhonu nebo smartphonu s Androidem. Po spárování prostřednictvím Bluetooth umožní zobrazovat příchozí hovory či zprávy, dálkově ovládat přehrávání hudby nebo prostřednictvím doinstalovatelných aplikací ukazovat aktuální rychlost či vzdálenost díky GPS v telefonu. Pokračování článku…

Zdroj: KickStarter
David P.
Diskuze (35) • přidat nový komentář

Svítící brýle

Klepněte pro větší obrázek

GloSpex jsou módní brýle, které můžete nosit místo slunečních. Jejich unikum spočívá ve schopnosti svítit. Svítí přitom celá plocha skel a zdálo by se, že jejich nositel bude ozářen. Ovšem díky speciálnímu zpracování na bázi jednosměrného zrcadla – vy vidíte zcela normálně, zvenku však budou brýle zářit. Pokračování článku…

Zdroj: Kickstarter
David P.
Diskuze (28) • přidat nový komentář

Minitiskárna k iPhonu

Klepněte pro větší obrázek

Little Printer je miniaturní tiskárna na tenký pás srolovaného papíru. Tiskne poznámky, vzkazy, výpisy zpráv formou malých papírků, které si pak můžete založit do diáře nebo přilepit na ledničku. Kouzlo této malé mašinky spočívá v tom, že bezdrátově komunikuje s iPhonem a prostřednictvím přidružené aplikace posíláte do tiskárny data přímo z iPhonu a navázaných služeb. Můžete si tak vytisknout například aktuální počasí, denní agendu z kalendáře, zprávy, horoskop, seznam blížících se narozenin přátel, výpis z Foursquare atp. nebo prostě jen textový vzkaz. Pokračování článku…

Zdroj: Bergcloud
David P.
Diskuze (32) • přidat nový komentář

strana 1 strana 2 strana 21

Doporučujeme