Najděte poklad při procházce

Rádi byste objevili nějaký zakopaný poklad? S těmito sandály bude hledání snadné. Prostě si vykračujete po pláži, a pokud narazíte na něco kovového, sandály vás na to upozorní. Jde totiž o detektor kovů. K napájení používá baterii, kterou si připevníte na lýtko a je schopen detekovat kov do hloubky 60cm.

Zdroj: thegreenhead (via technabob)
Vratislav H.

Dobré ráno na rušné ulici

Klepněte pro větší obrázek

Dnes se hned po ránu ocitnete na rušné ulici. Je to díky tomuto budíku z Japonska. Když přijde ten pravý čas, začnou se z tohoto semaforu linout zvuky rušné ulice. Zvuky jako je troubení, pískající gumy a různá hudba vás jistě dostane z postele.

Zdroj: thedesigntown (via 7gadgets)
Vratislav H.

Jedinečná chuť, jedinečná cena

Není nad relax s douškem dobré whisky. Pokud také patříte k jejím milovníkům, jistě rádi ochutnáte whisky Macallan různých ročníků. Stačí si objednat tento kabinet se šesti láhvemi whisky, každá z jiného roku (1937, 1940, 1948, 1955, 1966, 1970). Celá tato sada v dubovém kabinetu vás vyjde na 55000 liber. Kromě láhví v něm najdete také šest skleniček a samozřejmě také humidor.

Zdroj: harrods (via luxist)
Vratislav H.

Retro klávesnice pro notebook

Klepněte pro větší obrázek

Starožitnosti mají určité kouzlo. Třeba taková obyčejná klávesnice. Takový starý psací stroj byl i kouskem umění, zatímco současné klávesnice jsou v podstatě stejné. Je tedy pravda, že občas je vezme do rukou nějaký kutil a dá ji starožitný vzhled. Nyní můžete mít i na svém notebooku klávesnici ve stylu starého psacího stolu. Nemusíte být velcí kutilové, jen musíte zvládnout nalepit tyto speciální nálepky za 19 dolarů.

Zdroj: designyearbook.blogspot (via technabob)
Vratislav H.

Kousek starožitnosti

Klepněte pro větší obrázek

Rádi byste ozvláštnili svůj pokoj nějakým hezkým starožitným kouskem? Třeba takové hezké starožitné hodiny, to může být celkem originální kousek, když jich je jen kousek. Vypadá to, že si někdo vzal pilu a uříznul proužek ciferníku z nějakých starožitných hodin. Ale nebojte se, hodiny normálně funguji. Cena 36 dolarů je poměrně nízká, za celé starožitné hodiny byste zaplatili určitě víc.

Zdroj: uncommongoods (via thegreenhead)
Vratislav H.

Chytré hodinky Pebble k chytrému mobilu

Klepněte pro větší obrázek

Hodinky Pebble jsou bezvadným doplňkem iPhonu nebo smartphonu s Androidem. Po spárování prostřednictvím Bluetooth umožní zobrazovat příchozí hovory či zprávy, dálkově ovládat přehrávání hudby nebo prostřednictvím doinstalovatelných aplikací ukazovat aktuální rychlost či vzdálenost díky GPS v telefonu. Pokračování článku…

Zdroj: KickStarter
David P.

Svítící brýle

Klepněte pro větší obrázek

GloSpex jsou módní brýle, které můžete nosit místo slunečních. Jejich unikum spočívá ve schopnosti svítit. Svítí přitom celá plocha skel a zdálo by se, že jejich nositel bude ozářen. Ovšem díky speciálnímu zpracování na bázi jednosměrného zrcadla – vy vidíte zcela normálně, zvenku však budou brýle zářit. Pokračování článku…

Zdroj: Kickstarter
David P.

Minitiskárna k iPhonu

Klepněte pro větší obrázek

Little Printer je miniaturní tiskárna na tenký pás srolovaného papíru. Tiskne poznámky, vzkazy, výpisy zpráv formou malých papírků, které si pak můžete založit do diáře nebo přilepit na ledničku. Kouzlo této malé mašinky spočívá v tom, že bezdrátově komunikuje s iPhonem a prostřednictvím přidružené aplikace posíláte do tiskárny data přímo z iPhonu a navázaných služeb. Můžete si tak vytisknout například aktuální počasí, denní agendu z kalendáře, zprávy, horoskop, seznam blížících se narozenin přátel, výpis z Foursquare atp. nebo prostě jen textový vzkaz. Pokračování článku…

Zdroj: Bergcloud
David P.

strana 1 strana 2 strana 21