Optická lebka

Klepněte pro větší obrázek

Tohle není lebka nějakého bájného živočicha, ale obyčejná počítačová myš. No dobře, až tak obyčejná není. Ve stylu steampunku ji vytvořil Ivan Mavrovič. O ergonomii sice nemůže být řeč, ale kdo může říct, že ovládá počítač pomocí lebky?

Zdroj: mental-design (via technabob)
Vratislav H.
Diskuze (10) • přidat nový komentář

Nová aplikace pro iPad - zarážka

Klepněte pro větší obrázek

Tak máme nový tablet iPad. Mnozí si ho zamilovali, jiní ho zase s radostí rozmixovali nebo rozmlátili. Když už se vám iPad omrzí, nemusíte jej rozbíjet, udělejte z něj iBookend, neboli zarážku na knihy do knihovničky. Budete používat svůj iPad klasicky, nebo jako zarážku?

Zdroj: variationsonnormal (via yankodesign)
Vratislav H.
Diskuze (9) • přidat nový komentář

iPhone na žvýkačce

Tak tohle je smůla, když se vám na váš milovaný iPhone nalepí takové velká žvýkačka. V tomto případě můžete být klidní, tohle není žádná žvýkačka, ale stojánek iStuck. Jako žvýkačka to jen vypadá a prodává se to za necelých 6 dolarů.

Zdroj: popdeluxe (via 7gadgets)
Vratislav H.
Diskuze (4) • přidat nový komentář

Mozek podle Rubika

Klepněte pro větší obrázek

Potrapte pořádně své mozkové závity. Zkuste to s touto Rubikovou kostkou, která nemá barevná políčka, ale právě ty mozkové závity. Jde o to poskládat ji tak, aby ty mozkové závity na sebe hezky navazovaly. Jen si u toho nezavařte svůj mozek.

Zdroj: web.mac (via gizmodo)
Vratislav H.
Diskuze (2) • přidat nový komentář

Sudoku kostka

Jste dobří v řešení Rubikovy kostky a také vám jde Sudoku? Tak zkuste tento nový hlavolam kostku Sudoku. Je to vlastně Rubikova kostka, které má místo barevných políček číslice. Je to tedy nova výzva, poskládat kostku tak, aby to odpovídalo pravidlům Sudoku. Kostka stojí jen 5.40 dolarů a to stojí za vyzkoušení.

Zdroj: amazon (via redferret)
Vratislav H.
Diskuze (4) • přidat nový komentář

Chytré hodinky Pebble k chytrému mobilu

Klepněte pro větší obrázek

Hodinky Pebble jsou bezvadným doplňkem iPhonu nebo smartphonu s Androidem. Po spárování prostřednictvím Bluetooth umožní zobrazovat příchozí hovory či zprávy, dálkově ovládat přehrávání hudby nebo prostřednictvím doinstalovatelných aplikací ukazovat aktuální rychlost či vzdálenost díky GPS v telefonu. Pokračování článku…

Zdroj: KickStarter
David P.
Diskuze (35) • přidat nový komentář

Svítící brýle

Klepněte pro větší obrázek

GloSpex jsou módní brýle, které můžete nosit místo slunečních. Jejich unikum spočívá ve schopnosti svítit. Svítí přitom celá plocha skel a zdálo by se, že jejich nositel bude ozářen. Ovšem díky speciálnímu zpracování na bázi jednosměrného zrcadla – vy vidíte zcela normálně, zvenku však budou brýle zářit. Pokračování článku…

Zdroj: Kickstarter
David P.
Diskuze (28) • přidat nový komentář

Minitiskárna k iPhonu

Klepněte pro větší obrázek

Little Printer je miniaturní tiskárna na tenký pás srolovaného papíru. Tiskne poznámky, vzkazy, výpisy zpráv formou malých papírků, které si pak můžete založit do diáře nebo přilepit na ledničku. Kouzlo této malé mašinky spočívá v tom, že bezdrátově komunikuje s iPhonem a prostřednictvím přidružené aplikace posíláte do tiskárny data přímo z iPhonu a navázaných služeb. Můžete si tak vytisknout například aktuální počasí, denní agendu z kalendáře, zprávy, horoskop, seznam blížících se narozenin přátel, výpis z Foursquare atp. nebo prostě jen textový vzkaz. Pokračování článku…

Zdroj: Bergcloud
David P.
Diskuze (32) • přidat nový komentář

strana 1 strana 2 strana 21

Doporučujeme