Energie houpání

Houpací křeslo Marakami od Rochuse Jacoba doslova svádí k relaxu s oblíbenou knihou. Kombinuje v sobě totiž i praktickou OLED lampu. Největší zajímavosti je to, že energie potřebná k rozsvícení lampy se generuje pomocí houpání. Během slunečného dnes se generovaná energie ukládá do baterií pro pozdější použití.

Zdroj: designboom (via unplggd)
Vratislav H.
Diskuze (5) • přidat nový komentář

MacBook v knize

Klepněte pro větší obrázek

Všechny ty MacBooky, neboli hezky po česky MacKnihy, si o to již dávno říkaly. Za 80 dolarů si můžete koupit tento opravdu originální kožený obal pro vašeho MacBooka. Obal je k nerozeznání od staré knihy z nějaké historické knihovny.

Zdroj: twelvesouth (via crunchgear)
Vratislav H.
Diskuze (13) • přidat nový komentář

Papírová formule

Ben Wilson má asi zálibu v botách Puma a ve Formuli 1. Vzal totiž hromadu krabic od bot Puma a vytvořil z nich papírový monopost. Chtělo to trpělivost a šikovné ručičky při vyřezávání všech těch dílů. Pokud chcete vidět tuhle papírovou formuli na vlastní oči, navštivte prodejnu Puma v Chicagu. Pokračování článku…


Hodinky naopak

Klepněte pro větší obrázek

To, že jsou naopak, neznamená, že by se nosily displejem dolů. Jde o to, že místo displeje najdete pořádná ovládací tlačítka a displeje jsou umístěny po stranách. Takové řešení má určitě několik výhod. Velká tlačítka jsou jistě pohodlnější, než ta titěrná u běžných hodinek. Další výhodou může být to, že se již nepolijete, když budete držet sklenici s pitím a pohledná slečna se vás zeptá, kolik je hodin.

Zdroj: watchismo (via ohgizmo)
Vratislav H.
Diskuze (2) • přidat nový komentář

C-3PO na zádech

Robota C-3PO není potřeba představovat. Každý fanoušek Star Wars jej zná a určitě si vzpomíná na scénu, kdy byl téměř zničen a Chewbacca jej nesl na zádech. Tuto scénu si nyní můžete přiomenout s tímto stylovým koženým C-3PO tedy vlastně batohem. Podoba je dokonalá, dokonce mu v očích svítí LEDky. Za 60 dolarů získáte batoh, se kterým určitě uděláte dojem nejen na všechny geeky a fanoušky Star Wars.


iPodium

Nestyďte se a promluvte k davům. Své poznámky si můžete připravit na iPadu a pak můžete využít tento stojánek. Už vám tak nehrozí, že se vám před důležitým projevem rozsypou poznámky. Na druhou stranu si dejte pozor, aby se vám iPad třeba nějak nezasekl.


USB květinka

Klepněte pro větší obrázek

Rádi byste na pracovní stůl nějakou květinku, ale ve vaši péči uschne i kaktus? Tak zkuste květinku do USB. Stojí 12 dolarů a vaše pracoviště nejen prosvětlí, ale také provoní. Stačí naplnit zásobník nějakým vonným olejem. Voňavá květinku, která poslouží také jako lampička, se dodává ve fialové nebo růžové barvě.

Zdroj: usb.brando (via technabob)
Vratislav H.
Diskuze (4) • přidat nový komentář

Chytré hodinky Pebble k chytrému mobilu

Klepněte pro větší obrázek

Hodinky Pebble jsou bezvadným doplňkem iPhonu nebo smartphonu s Androidem. Po spárování prostřednictvím Bluetooth umožní zobrazovat příchozí hovory či zprávy, dálkově ovládat přehrávání hudby nebo prostřednictvím doinstalovatelných aplikací ukazovat aktuální rychlost či vzdálenost díky GPS v telefonu. Pokračování článku…

Zdroj: KickStarter
David P.
Diskuze (35) • přidat nový komentář

strana 1 strana 2 strana 21

Doporučujeme