Rámeček pro monitor

Udělejte si na svém pracovním stole více místa. Zejména ženy se neobejdou bez fotografií všech svých miláčků. K lepší organizaci věcí na stole poslouží tento rámeček na monitor. Můžete si na něm vystavit fotografie, ale najde se místo i pro různé sponky a lepící papírky.

Zdroj: shopgetorganized (via shinyshiny)
Vratislav H.
Diskuze (3) • přidat nový komentář

Zabiják much

Klepněte pro větší obrázek

Zase ta otravná moucha. Rychle svazek novin a PLÁC! Moucha je sice mrtvá, ale na stěně je obrovský flek. Příště raději použijte tuto zbraň. Stačí přiblížit k otravné mouše, zmáčknout spoušť a moucha je pryč. Mohutný proud vzduchu ji jednoduše nasaje, takže žádný flek po ni nezlůstane.

Zdroj: thinkgeek (via thegreenhead)
Vratislav H.
Diskuze (13) • přidat nový komentář

Nekonečná stěna

Rádi byste lezli po skalách, ale žijete uprostřed roviny, kde není žádný kopeček? S ClimbStation můžete přímo na vašem dvorku zdolat třeba stometrovou skálu. Je to umělá lezecká stěna, která má úchyty připevněny na pásu. Při lezení vzhůru se úchyty postupně posouvají dolů, takže můžete lézt třeba celé hodiny. Tento pás je navíc umístěn na otočném ramenu, takže si snadno nastavíte sklon stěny a tím obtížnost lezení. Vhodné taky pro horolezce, kteří mají strach z výšek, protože takhle můžete vylézt i tu stometrovou skálu a přitom budete stále jen kousek nad zemí.

Zdroj: climbstation (via ohgizmo)
Vratislav H.
Diskuze (12) • přidat nový komentář

Lžička i hůlky

Po chvíli cviku se jistě dokážete najíst i hůlkami. S těmito snadno zvládnete také polévku. Hůlky nejprve tvoří rukojeť lžičky, pak je použijete na hlavní chod a místo se našlo i pro párátko. Stolování nebylo nikdy jednodušší.

Zdroj: thedw
Vratislav H.
Diskuze (1) • přidat nový komentář

S LED televizí za větší dojivost

Klepněte pro větší obrázek

České chytré hlavy už toho vymyslely opravdu mnoho. Hromada našich nápadů je využívaná po celém světě. Vezměte si třeba slavnou Pláničkovou metodu pro zvýšení dojivosti krav. Chopil se jí jeden ruský farmář a mírně ji modifikoval. Nepouští kravám hudbu do sluchátek, ale nechal nad jejich hlavy namontovat celou řadu 40palcových LED televizí. Kravičky tak celý den sledovat krásnou a svěží přírodu. Nyní farmáře čeká vyhodnocování, zda kravičky díky zelené louce v televizi nadojí více mléka.

Zdroj: englishrussia (via therawfeed)
Vratislav H.
Diskuze (14) • přidat nový komentář

Zubní kartáček s pastou

Klepněte pro větší obrázek

Výborný zubní kartáček na cesty vymysleli v designérském studiu Kawamura-ganjavian. Tento zubní kartáček je vybaven také zásobníkem na zubní pastu. Zásobník stačí naplnit, a pokud si chcete vyčistit zuby, stačí párkrát otočit kolečkem a zubní pastu vytlačíte přes štětinky. Při cestování tak stačí myslet jen na jednu věc.

Zdroj: studio-kg (via fastcodesign)
Vratislav H.
Diskuze (9) • přidat nový komentář

Chytré hodinky Pebble k chytrému mobilu

Klepněte pro větší obrázek

Hodinky Pebble jsou bezvadným doplňkem iPhonu nebo smartphonu s Androidem. Po spárování prostřednictvím Bluetooth umožní zobrazovat příchozí hovory či zprávy, dálkově ovládat přehrávání hudby nebo prostřednictvím doinstalovatelných aplikací ukazovat aktuální rychlost či vzdálenost díky GPS v telefonu. Pokračování článku…

Zdroj: KickStarter
David P.
Diskuze (35) • přidat nový komentář

Svítící brýle

Klepněte pro větší obrázek

GloSpex jsou módní brýle, které můžete nosit místo slunečních. Jejich unikum spočívá ve schopnosti svítit. Svítí přitom celá plocha skel a zdálo by se, že jejich nositel bude ozářen. Ovšem díky speciálnímu zpracování na bázi jednosměrného zrcadla – vy vidíte zcela normálně, zvenku však budou brýle zářit. Pokračování článku…

Zdroj: Kickstarter
David P.
Diskuze (28) • přidat nový komentář

strana 1 strana 2 strana 21

Doporučujeme