Raní ptáče dál doskáče

Abyste mohli doskákat opravdu daleko, je zde tento ptačí budík. V tom správném čase ptáček začne prozpěvovat a tančit. Hned se vám bude vstávat veseleji, nebo ne?

Zdroj: habitat (via geekalerts)
Vratislav H.
Diskuze (7) • přidat nový komentář

Králik s vyhříváním

Klepněte pro větší obrázek

Léto končí a přicházejí studené dny. Mnohdy promrznete, že ještě dlouho v práci nejste schopni programovat, jak máte zkřehlé prsty. Tomu je konec, jsou zde roztomilí králíčci na vaše ruce. Mají zabudované vyhřívání s napájením z USB. Ruce budete mít v teple a jistě budete patřit mezi nejroztomilejší programátory ve firmě.


Už letí letadlo ... mňam

Když dítěti něco nechutná, stačí lžičku proměnit v letadlo. A už letí, nabírá kurz na přistání, už vidíme světla, která nás navedou na správnou ranvej, a na konci nás čeká jedna hladová pusinka. Bryndáček s blikající ranvejí a lžička v podobě letadla bude mít úspěch u každého mlsouna.

Zdroj: thinkgeek (via craziestgadgets)
Vratislav H.
Diskuze (5) • přidat nový komentář

Závod ještěrkářů

Různých her se zbraněmi nebo bojovými roboty je celá spousta. Vyzkoušejte hru, která vás může naučit něco opravdu užitečného. Jde o závod řidičů vysokozdvižného vozíku. Dva vysokozdvižné vozíky na dálkové ovládání, několik krabic a závod může začít. Co myslíte, porazíte vašeho skladníka?

Zdroj: solutions (via ohgizmo)
Vratislav H.
Diskuze (3) • přidat nový komentář

Karbonové hůlky

Když se řeknete karbon, každý si představí nějaký superrychlý monopost F1. Karbon lze využít i u věci denní potřeby, dobře tak tedy denní potřeby hodně bohatých lidí. Možná si ještě pamatujete karbonový záchod nebo kufřík. Tentokrát si karbon našel cestu i do gastronomie. Za 150 dolarů si můžete koupit karbonové jídelní hůlky. Lehké hůlky jistě přispějí k rychlosti konzumace čínských nudlí.


Šplhající zámek

Své jízdní kolo můžete zamknout, a přesto to nemusí odradit nenechavé zloděje. Zkuste jim to ještě ztížit. Pokud na vaše kolo nedosáhnou, nebudou ho moci ukrást. Stačí najít vhodnou pouliční lampu a mít v batohu tento šplhající zámek. Uzamknete, stisknete tlačítko na dálkovém ovladači a zámek vyveze vaše kolo vzhůru. Snad tomu nedojdou baterie, když bude kolo viset několik metrů nad zemi. Pokračování článku…

Zdroj: conrad (via craziestgadgets)
Vratislav H.
Diskuze (10) • přidat nový komentář

Chytré hodinky Pebble k chytrému mobilu

Klepněte pro větší obrázek

Hodinky Pebble jsou bezvadným doplňkem iPhonu nebo smartphonu s Androidem. Po spárování prostřednictvím Bluetooth umožní zobrazovat příchozí hovory či zprávy, dálkově ovládat přehrávání hudby nebo prostřednictvím doinstalovatelných aplikací ukazovat aktuální rychlost či vzdálenost díky GPS v telefonu. Pokračování článku…

Zdroj: KickStarter
David P.
Diskuze (35) • přidat nový komentář

Svítící brýle

Klepněte pro větší obrázek

GloSpex jsou módní brýle, které můžete nosit místo slunečních. Jejich unikum spočívá ve schopnosti svítit. Svítí přitom celá plocha skel a zdálo by se, že jejich nositel bude ozářen. Ovšem díky speciálnímu zpracování na bázi jednosměrného zrcadla – vy vidíte zcela normálně, zvenku však budou brýle zářit. Pokračování článku…

Zdroj: Kickstarter
David P.
Diskuze (28) • přidat nový komentář

strana 1 strana 2 strana 21

Doporučujeme