Slaninová lampička

Klepněte pro větší obrázek

Lampičky a další svítidla mohou být vyrobeny opravdu téměř z čehokoliv. Taková stolní lampička ze slaniny vypadá opravdu originálně a také dokonalé provoní váš byt. To se pak sliny jen sbíhají. Něco podobného by se jistě zamlouvalo Homeru Simpsonovi.

Zdroj: odditycentral (via technabob)
Vratislav H.

Ovladače jako zdoby

Klepněte pro větší obrázek

I ozdoby na vánoční stromek podléhají módním trendům. Jeden rok frčí skleněné ozdoby modré barvy a další rok jsou v módě dřevěné ozdoby. Tento rok budou jistě v kurzu ozdoby ve tvaru ovladačů z různých herních konzolí. Na výběr máte hned z několika různých barev. Jedna sada vás vyjde na 20 dolarů.

Zdroj: ponoko (via technabob)
Vratislav H.

Budík Temné strany Síly

Co by to bylo za probuzení bez nějakého zajímavého budíku? O dnešní probuzení se postará rovnou Temná strana Síly. Budík za 27 dolarů umí nejen budit, ale také dokáže promítnout na stěnu stín samotného Darth Vadera, Sithského lorda ze světa Star Wars.

Zdroj: shop.starwars (via ubergizmo)
Vratislav H.

Lego Veyron

Klepněte pro větší obrázek

Lego stavebnice je oblíbena nejen mezi dětmi, ale propadli ji mnozí dospělí. Vždyť z ní lze poskládat téměř vše. Třeba takový Sheepo poskládal z lega model slavného sporťáku Bugatti Veyron v měřítku 1:8 na dálkové ovládání. Co je naprosto jedinečné, tak jeho model disponuje funkční sedmistupňovou sekvenční převodovkou, samozřejmě plus zpátečka. Nechybí ani takové detaily jako stahování střechy, nebo vysouvání a nastavování sklonu zadního spoileru. Pokračování článku…

Zdroj: mocpages (via technabob)
Vratislav H.

Ruka pro mikrofon

Klepněte pro větší obrázek

Výroba stojanů pro mikrofon je velice jednoduchá. Vypátráte nějakého Terminátora, přeperete jej a utrhnete mu ruku. Pak ji jen přiděláte na dlouhou tyč s podstavcem. Pro zpěváky Death Metalu je tento postup asi povinností, vždyť již ten hudební styl k tomu přímo vybízí.

Zdroj: wired (via ohgizmo)
Vratislav H.

Hraje, duní, vibruje

Klepněte pro větší obrázek

X Rocker Pro Series H3 4.1 je křeslo vybavené čtyřmi reproduktory, výkonným subwooferem a vibračním systémem. Připojit ho můžete ke své herní konzoli, počítači, k televizi, nebo třeba jen k iPodu. Při hraní či poslechu se na něm můžete pohupovat. K dostání za 188 dolarů, ale v českých obchodech se bohužel nevyskytuje.

Zdroj: Amazon
David P.

Chytré hodinky Pebble k chytrému mobilu

Klepněte pro větší obrázek

Hodinky Pebble jsou bezvadným doplňkem iPhonu nebo smartphonu s Androidem. Po spárování prostřednictvím Bluetooth umožní zobrazovat příchozí hovory či zprávy, dálkově ovládat přehrávání hudby nebo prostřednictvím doinstalovatelných aplikací ukazovat aktuální rychlost či vzdálenost díky GPS v telefonu. Pokračování článku…

Zdroj: KickStarter
David P.

Svítící brýle

Klepněte pro větší obrázek

GloSpex jsou módní brýle, které můžete nosit místo slunečních. Jejich unikum spočívá ve schopnosti svítit. Svítí přitom celá plocha skel a zdálo by se, že jejich nositel bude ozářen. Ovšem díky speciálnímu zpracování na bázi jednosměrného zrcadla – vy vidíte zcela normálně, zvenku však budou brýle zářit. Pokračování článku…

Zdroj: Kickstarter
David P.

strana 1 strana 2 strana 21