Osobní masér

Masáž na tom pravém místečku vás dokáže hezky uvolnit. Jenže váš dvorní masér má zrovna dovolenou? Pak je tady speciální masážní přístroj za pouhých 40 dolarů. S ním si namasírujete to správné místečko.

Zdroj: taylorgifts (via 7gadgets)
Vratislav H.
Diskuze (2) • přidat nový komentář

WALL-E dalekohled

Roztomilý robot WALL-E byl odsouzen k věčnému uklízení odpadků na Zemi. Ale i u toho obyčejného úkolu prožil vzrušující dobrodružství, stačilo potkat krásnou Eve. Nyní mohou vaše děti prozkoumávat svět kolem sebe doslova jeho očima. Tento dalekohled jim můžete pořídit za 35 dolarů.

Zdroj: amazon (via gadgetgrid)
Vratislav H.
Diskuze (1) • přidat nový komentář

Uložte si sluneční svit do zásoby

Designér Stephane Maupin vytvořil solární lampičku, která se nabíjí trošku netradičním způsobem. Fotovoltaické články jsou totiž umístěny v podstavci, lampičku tak musíte pomocí přísavek umístit třeba na okno, aby si mohla dobít baterky. Pak ji jen večer sundáte a využijete energii, která se naakumulovala během dne. Pokračování článku…

Zdroj: stephanemaupin (via designboom)
Vratislav H.
Diskuze (4) • přidat nový komentář

Cestovní hůlky

Zamilovali jste si sushi a zejména způsob stolování natolik, že se již ani nenajíte klasickým příborem? To je pak jistě problém různě na cestách, ale nezoufejte, jsou tady speciální cestovní hůlky. V praktickém obalu najdete dvě skládací hůlky. Zabírají tak co možná nejméně místa.

Zdroj: amazon (via gadgetgrid)
Vratislav H.
Diskuze (4) • přidat nový komentář

Handsfree i na sociální sítě

Bez Facebooku a Twitteru by dnes již někteří lidé nemohli být. Jenže jak dostat nějakou novou myšlenku nebo pocit na Twitter, když zrovna řídíte? Tohle naštěstí dokáže zařídit SuperTooth HD. Je to zařízení, které dokáže rozpoznat vaše hlasové příkazy. Stačí jej pomocí Bluetooth propojit se svým mobilem. Můžete tak na Twitteru průběžné informovat o tom, jak je zase zacpaná D1. Cena je stanovená na 129 dolarů a zařízení bude uvedeno do prodeje někdy v průběhu dubna.

Zdroj: techchee
Vratislav H.
Diskuze (1) • přidat nový komentář

Namasírujte si záda

Masáž zad od svého partnera nebo partnerky je ta nejlepší relaxace. Co dělat ve chvílích, kdy partnerka není k dispozici? Vyzkoušejte tento speciální masážní strojek. Díky tvaru dosáhnete na každé místečko na svých zádech. Vibrující výstupek dokonale uvolní veškeré vaše svaly. Možná to bude lepší než od partnerky.

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.
Diskuze (8) • přidat nový komentář

Chytré hodinky Pebble k chytrému mobilu

Klepněte pro větší obrázek

Hodinky Pebble jsou bezvadným doplňkem iPhonu nebo smartphonu s Androidem. Po spárování prostřednictvím Bluetooth umožní zobrazovat příchozí hovory či zprávy, dálkově ovládat přehrávání hudby nebo prostřednictvím doinstalovatelných aplikací ukazovat aktuální rychlost či vzdálenost díky GPS v telefonu. Pokračování článku…

Zdroj: KickStarter
David P.
Diskuze (35) • přidat nový komentář

Svítící brýle

Klepněte pro větší obrázek

GloSpex jsou módní brýle, které můžete nosit místo slunečních. Jejich unikum spočívá ve schopnosti svítit. Svítí přitom celá plocha skel a zdálo by se, že jejich nositel bude ozářen. Ovšem díky speciálnímu zpracování na bázi jednosměrného zrcadla – vy vidíte zcela normálně, zvenku však budou brýle zářit. Pokračování článku…

Zdroj: Kickstarter
David P.
Diskuze (28) • přidat nový komentář

strana 1 strana 2 strana 21

Doporučujeme