Martini jak od profesionála

 

James Bond nedá dopustit na své oblíbené Martini. Pokud jste si jej taky oblíbili, jistě by se vám hodil nějaký barman, který by vám jej pravidelně připravoval. Jeden takový barman se jmenuje Waring Pro WM007 a je to elektrický profesionál na přípravu Martini. Stačí jen zmáčknout jestli promíchat nebo protřepat.


Prodlužovací šnůra jako dekorace

Elektronických přístrojů máte doma celou řadu, ale elektrických zásuvek se moc nedostává. Pak se vám na podlaze válejí a zamotávají různé prodlužky. Přitom taková prodlužovací šňůra může sloužit i jako dekorace. Wire Pod je vyroben z pružného materiálu, takže na podlaze pak tvoří ornamenty. Jen ta cena 330 dolarů je na prodlužovačku poměrně dost.


Posezení na záchodě

Klepněte pro větší obrázek

Když už musíte na záchod, tak proč byste se měli spokojit s nějakým obyčejným nepohodlným plastovým prkýnkem? Váš záchod může dokonale doplnit toto luxusní kožené prkénko. To už ani není prkénko, jako spíš křeslo včetně pohodlného opěrákem. Dokonce nemusíte ani přerušit svoji práci, prkýnko je vybaveno rovněž praktickým stolkem pro váš laptop.


Lampa pro bubeníky

Klepněte pro větší obrázek

Tohle není jen buben, ale lampa aktivovaná zvukem. Prostě do bubnu uhoďte a hned se mu rozsvítí. Uvnitř je ukrytý zvukový senzor a také celá řada LEDek. Lampu vytvořila skupina designérů s názvem 326 z Aucklandu. Cena takového bubenického kousku je 350 dolarů.


Vertikální šachy

Klepněte pro větší obrázek

Na šachovou partii netřeba stůl, stačí zeď. Originální zpracování šachového setu v podobě obrazu vyjde na nemalých 300 dolarů, ale získáte tím kromě hry i pěkný doplněk interiéru.

Zdroj: Hammacher (via Nerdapproved)
David P.
Diskuze (22) • přidat nový komentář

Vzkazy s gesty

Klepněte pro větší obrázek

Proč psát vzkazy na obyčejné čtvercové papírky, když existuje Handy Notes. Je to bloček tzv. post-itů, tedy barevných lepících štítků, které mají ovšem tvar ruky. Zdánlivá prkotina má ale větší význam než jen vzhled. Složením některých prstů můžete rychle vytvořit nějaké gesto a dodat tak k textovému vzkazu další informaci. Vzkaz tak může třeba na něco mířit ukazováčkem, zdvižený palec už na dálku hlásá dobrou zprávu a namířený prostředníček věstí, že přiložený textový vzkaz asi nebude moc lichotivý.

Zdroj:
David P.
Diskuze (6) • přidat nový komentář

Minimalistický jídelní stůl

Tohle snad ani nejde nazvat jídelním stolem, spíše takovým jídelním stojánkem. Je totiž vytvořen tak, aby se na něj vešlo vše, co je potřeba pro hezký oběd ve dvou a nic víc. Prostě jen pár držáků na talířky, skleničky a nádobu s vínem, nic dalšího není potřeba. Takový stůl ocení zejména majitele opravdu malých bytů.

Zdroj: danielgantes (via treehugger)
Vratislav H.
Diskuze (3) • přidat nový komentář

Nerozbitná okna

Děti během divoké hry snadno přehlédnou skleněné dveře nebo francouzské okno. Z toho může být dost závažný úraz. Co takhle do dveří natáhnout místo skla speciální pružnou folii? Rozběhnuté dítko bezpečně zastaví, takže už nehrozí žádné poranění. Za 30 dolarů můžete mít folii o rozměrech 213x91cm.

Zdroj: amazon (via craziestgadgets)
Vratislav H.
Diskuze (16) • přidat nový komentář

strana 1 strana 2 strana 21