Oboustranný flash disk

 

Práce a volný čas byste měli důkladně oddělit. Když oddělit, tak pořádně i co se flash disku týče. Tato "flashka" má totiž dva čipy, každý s kapacitou 2GB. Je jen na vás, ze které strany vysunete USB port a připojíte do počítače. Dokonale si tak můžete oddělit důležité pracovní dokumenty od oblíbené hudby. To vše jen za 20 dolarů.

Zdroj: quirky (via gizmodo)
Vratislav H.

Více než jen slova

Nápis RADIO není pouze nápis, ale je to opravdové rádio. To mintselect @ mintpas vytvořili celou řadu takových výrobků. Třeba reproduktory jsou nápisy SPEAKER a subwoofer se zase ukrývá v nápisu WOOF. Výborný nápad i pro starší generace, které se v moderních technologiích ztrácejí. Pokračování článku…

Zdroj: yankodesign
Vratislav H.

Myš v sukni

Klepněte pro větší obrázekNotebooky jsou stále populárnější, ale stále je mnoho lidí, pro které je práce na touchpadu doslova utrpením. Naštěstí je na výběr spousta drátových i bezdrátových myší, které se snadně přenášejí. Jednu takovou drátovou myš představila společnost Elecom. Pod označením M-MK1UR se ukrývá tradiční USB myš (1000 dpi) s netradičním gumovým lemem. Lem stačí zvednout, namotat kabel a lemem zase zakrýt. Ideální k notebookům a na cesty.

Zdroj: geekstuff4u (via akihabaranews)
Vratislav H.

Klávesnice podle abecedy

Jaké používáte rozložení na klávesnici? Je to QWERTY nebo jde o nějaké netradiční rozložení? Pokud naopak máte problém najít na klávesnici to správné písmenko, je zde pro vás klávesnice s rozložením Hunt and Peck. Klávesy jsou na ni uspořádány jednoduše podle abecedy. Stojí 30 dolarů a samozřejmě lze rovněž přepnout do standardního rozložení QWERTY.

Zdroj: firststreetonline (via uberreview)
Vratislav H.

Luxus od Gigabyte

Klepněte pro větší obrázek

Obyčejnými materiály, jako je třeba plast, opovrhujete? Pouze pravá kůže, zlato a drahé kameny je to pravé pro vás? Pak určitě nepřehlédněte tuto bezdrátovou myš od Gigabytu. Tělo je pokryto pravou kůží a samozřejmě nechybí ani zlaté prvky (18karátové zlato) a drahé kameny od Swarovski. Myš nabízí rozlišení 800/1600 DPI.

Zdroj: us.aving
Vratislav H.

Brýle s pamětí

Sluníčko naštěstí zase svítí a nás čekají nefalšované letní dny. Neměli byste tedy zapomínat na sluneční brýle, abyste si ochránili zrak před škodlivými UV paprsky. Co byste to byli za geeka, kdybyste na brýlích neměli flash disk. Tyto sluneční brýle Calvin Klein nabízejí rovnou 4GB flash disk. Začnou se prodávat až v říjnu za cenu 199 dolarů.

Zdroj: calvinklein (via technabob)
Vratislav H.

Wifi kšiltovka

Je jasné, že bez internetu a svého oblíbeného gadgets.cz nedáte ani ránu. Naštěstí existuje spousta míst s wifi pokrytím. Jenže občas se pohodlné surfování změní v nahánění místečka se silnějším signálem. Tomu je již konec, tato kšiltovka vás dokonale informuje o síle wifi signálu. Snadno tak najdete to pravé místečko s nejsilnějším signálem.

Zdroj: thumbsupuk (via ohgizmo)
Vratislav H.

Návrat disket?

Klasickým disketám už dávno odzvonilo, flash disky je definitivně vytlačily. Však diskety nabízely pouze omezenou kapacitu a snadno došlo k poškození dat. Tato disketa jistě pojme daleko více dat a taky bude odolnější, jde totiž o stylový flash disk.

Zdroj: liefjeingrid.blogspot (via gizmodo)
Vratislav H.

strana 1 strana 21 strana 22 strana 23 strana 42