Disk do ohně i do vody

Klepněte pro větší obrázek

Externí disk ioSafe s kapacitou až 1.5TB uchová vaše data v bezpečí za každých okolností. Odolá teplotě kolem 850 stupňů Celsia po dobu půl hodiny nebo může být 3 metry pod vodou celé tři dny a data zůstanou nedotčená. Máte tak jistotu, že nepřijdete o své MP3, filmy, fotky a další životně důležitá data.

Zdroj: amazon (via gadgetgrid)
Vratislav H.

Kompaktní tiskárna na CD a DVD

Zajímavou tiskárnu na potisk CD a DVD představila společnost Casio. Tato malá tiskárna má standardní rozhraní USB a tiskne pomocí speciální termální pásky. Pro změnu barvy potisku stačí jen vyměnit pásku. Disk projede štěrbinou a potisk je hotový, tedy na spodní části disku. Abyste potiskli i horní část, bude zřejmě potřeba i druhý průchod tiskárnou. Tiskárna stojí v přepočtu něco kolem 1000korun, takže se jistě vyplatí na rychlé popisky velkých sbírek CD/DVD.

Zdroj: casio (via redferret)
Vratislav H.

ARKEG - zábava pro každého

Klepněte pro větší obrázek

ARKEG dokonale doplní váš pokoj nebo hernu. Herní automat nabízí 69 legendárních her, kde nechybí ani takové pecky jako je Mortal Combat (1,2,3). Při nekonečných zápasech vám může vyschnout v ústech. K zahnání žízně poslouží ta nenápadná pípa na boku ARKEGu. Již je asi jasné, co znamená ten název. Automat totiž kromě digitální zábavy slouží také jako výčep pro keg sudy s pivem.

Zdroj: drinkngame (via craziestgadgets)
Vratislav H.

Mini automat Space Invaders

Klepněte pro větší obrázek

Space Invaders jsou legendou mezi počítačovými hrami. Zavzpomínat na něj můžete díky tomuto malému automatu. Stačí hodit minci a můžete kosit nekonečné řady vesmírných vetřelců. Automat vám hezky ozdobí stůl a vaši přátele do něj jistě rádi hodí nějakou tu minci.

Zdroj: toys.brando (via 7gadgets)
Vratislav H.

Čoko myš

Nějaký mlsoun už tuto čokoládu nakousnul. Věřte mi, že musel mít hodně zvláštní chutě, vy byste si na ni jistě moc nepochutnali. Není to totiž čokoláda, ale počítačová bezdrátová myš. Trošku podivná, ergonomie taky moc nepobrala, ale jde hlavně o styl.

Zdroj: lazyboneuk (via ohgizmo)
Vratislav H.

Kazetový hub

Audio kazety už patří minulostí, přesto si na ně někteří rádi vzpomenou. Pro pamětníky je zde USB hub v hezkém retro stylu. Stojí 25 dolarů a svými rozměry odpovídá opravdové audio kazetě.

Zdroj: vat19 (via crunchgear)
Vratislav H.

BFG - grafika s vodníkem

Nejnovější herní pecky si žádají opravdu výkonné grafické karty. Taková karta už dokáže pořádně topit. Nové karty od BFG zůstanou chladné i v těch nejnáročnějších hrách. BFG GeForce GTX 295 H2OC a BFG GeForce GTX 285 H2O+ jsou totiž vybavené vlastním vodním chlazením. Karty jsou přetaktované, ale přesto se jejich teplota v plné zátěži bude pohybovat kolem 30°C. Karty se dostanou do prodeje v omezeném množství 12 srpna na eshopu newegg.

Zdroj: hothardware (via engadget)
Vratislav H.

Minimyš

Je libo opravdu miniaturní myška k notebooku? Tato nevyžaduje ani žádný povrch, stačí ji nasadit na prst a palcem ovládat malý trackball. Myška za 22 dolarů nabízí tři tlačítka a využití najde určitě nejen při cestování, ale i při různých prezentacích.

Zdroj: kleargear (via redferret)
Vratislav H.

strana 1 strana 20 strana 21 strana 22 strana 41