ARKEG - zábava pro každého

Klepněte pro větší obrázek

ARKEG dokonale doplní váš pokoj nebo hernu. Herní automat nabízí 69 legendárních her, kde nechybí ani takové pecky jako je Mortal Combat (1,2,3). Při nekonečných zápasech vám může vyschnout v ústech. K zahnání žízně poslouží ta nenápadná pípa na boku ARKEGu. Již je asi jasné, co znamená ten název. Automat totiž kromě digitální zábavy slouží také jako výčep pro keg sudy s pivem.

Zdroj: drinkngame (via craziestgadgets)
Vratislav H.

Mini automat Space Invaders

Klepněte pro větší obrázek

Space Invaders jsou legendou mezi počítačovými hrami. Zavzpomínat na něj můžete díky tomuto malému automatu. Stačí hodit minci a můžete kosit nekonečné řady vesmírných vetřelců. Automat vám hezky ozdobí stůl a vaši přátele do něj jistě rádi hodí nějakou tu minci.

Zdroj: toys.brando (via 7gadgets)
Vratislav H.

Čoko myš

Nějaký mlsoun už tuto čokoládu nakousnul. Věřte mi, že musel mít hodně zvláštní chutě, vy byste si na ni jistě moc nepochutnali. Není to totiž čokoláda, ale počítačová bezdrátová myš. Trošku podivná, ergonomie taky moc nepobrala, ale jde hlavně o styl.

Zdroj: lazyboneuk (via ohgizmo)
Vratislav H.

Kazetový hub

Audio kazety už patří minulostí, přesto si na ně někteří rádi vzpomenou. Pro pamětníky je zde USB hub v hezkém retro stylu. Stojí 25 dolarů a svými rozměry odpovídá opravdové audio kazetě.

Zdroj: vat19 (via crunchgear)
Vratislav H.

BFG - grafika s vodníkem

Nejnovější herní pecky si žádají opravdu výkonné grafické karty. Taková karta už dokáže pořádně topit. Nové karty od BFG zůstanou chladné i v těch nejnáročnějších hrách. BFG GeForce GTX 295 H2OC a BFG GeForce GTX 285 H2O+ jsou totiž vybavené vlastním vodním chlazením. Karty jsou přetaktované, ale přesto se jejich teplota v plné zátěži bude pohybovat kolem 30°C. Karty se dostanou do prodeje v omezeném množství 12 srpna na eshopu newegg.

Zdroj: hothardware (via engadget)
Vratislav H.

Minimyš

Je libo opravdu miniaturní myška k notebooku? Tato nevyžaduje ani žádný povrch, stačí ji nasadit na prst a palcem ovládat malý trackball. Myška za 22 dolarů nabízí tři tlačítka a využití najde určitě nejen při cestování, ale i při různých prezentacích.

Zdroj: kleargear (via redferret)
Vratislav H.

Multifunkční podložka

 

Delší práce na notebooku je doslova peklo. Chybí kvalitní myš a často také použitelná numerická klávesnice. Externí počítačovou myšku k počítači můžete připojit a o zbytek se postará tato podložka pro myš. Kombinuje v sobě totiž i praktickou numerickou klávesnici a USB hub.

Zdroj: japantrendshop
Vratislav H.

Siamské monitory

Dvě pracovní plochy jsou více než jedna. Ještě lepší je, když tu pracovní plochu můžete kdykoliv ukázat vašemu kolegovi naproti. Samozřejmě je řeč o pracovní ploše na monitoru. EVGA představila nový duální monitor. Jde o dva 17palcové monitory na speciálním stojanu, který má zabudovanou webkameru a mikrofon. Monitory lze libovolně naklápět a natáčet, dokonce jej můžete otočit o 180 stupňů a ukázat jej tak pohodlně kolegovi nebo klientovi, který sedí naproti vám.

Zdroj: evga (via gizmag)
Vratislav H.

strana 1 strana 20 strana 21 strana 22 strana 41