ElliptiGO - šlapohyb

Jít si zaběhat, nebo se raději projet na kole? Neumíte se rozhodnout? Tak vyzkoušejte ElliptiGO. Jde o takovou kombinaci běhacího stroje a jízdního kola. Šlapání do pedálů na tomto kole totiž připomíná spíše běh. ElliptiGo si můžete pořídit za 2500 dolarů a vybírat můžete mezi zeleným, modrým a černým "šlapohybem". Pokračování článku…

Zdroj: elliptigo (via gadgetgrid)
Vratislav H.

Vodní lyžování o samotě

Lyžování na vodě může být zábava, ale kde brát pořád ty řidiče, kteří vás za svým člunem povozí? Stačí si našetřit 17000 dolarů a můžete lyžovat úplně sami. Za tuto částku si totiž můžete pořídit tento člun na dálkové ovládání. Malý člun s motorem o výkonu 70 koní ovládáte pomocí hrazdy. Člun dokáže uhánět po vodní hladině rychlostí až 40MPH (asi 64 km/h). Samozřejmě nechybí ani pojistka, takže po pádu vám člun nikde neujede. Pokračování článku…

Zdroj: hammacher (via geekalerts)
Vratislav H.

Brýle s navigací

Klepněte pro větší obrázek

Ztratit se v horách je velice snadné, stačí jen na chvilku sjet z trasy. S těmito lyžařskými brýlemi se vám to nestane. Kromě toho, že vás ochrání před mrazivým větrem a ostrým sluníčkem, jsou také vybaveny GPS navigací. V brýlích je malý LCD displej, na kterém si můžete zobrazit aktuální rychlost, polohu, čas, teplotu vzduchu, ujetou vzdálenost a další užitečné informace. Funkce se ovládají jednoduše pomocí tří tlačítek na boku brýlí. Samozřejmostí je rovněž možnost exportu trasy a podrobných statistik do počítače pomocí USB kabelu. Cena těchto hi-tech brýlí je 450 liber.

Zdroj: firebox (via geekalerts)
Vratislav H.

Cyklistovy ponožky a rukavice

Při jízdě na kole je důležité, aby vás dobře viděli všichni ostatní řidiči. Zkuste to tedy s ponožkami a rukavicemi s reflexními nášivkami. Na ponožkách je reflexní symbol jízdního kola a na rukavicích jsou zase reflexní směrové šipky. Jsou to v podstatě takové blinkry pro vaše kolo. Reflexní ponožky i reflexní rukavice stojí shodně po 15 dolarech.

Zdroj: suck.uk (via uberreview)
Vratislav H.

Presovar na cesty

Klepněte pro větší obrázek

S Airspressem si můžete dopřát své oblíbené espresso téměř kdekoliv. Nepotřebujete žádnou elektřinu ani velký presovar, stačí vám k tomu tento váleček Airspresso, pumpička na kolo a samozřejmě namletá káva a trošku horké vody. Stačí nasypat kávu, nalít vodu a trochu zapumpovat. Doušek dobrého espressa si tak můžete vychutnat třeba i uprostřed divočiny. Milovníky dobré kávy jistě neodradí ani poněkud vyšší cena téměř 181 dolarů.

Zdroj: mycuppa (via ohgizmo)
Vratislav H.

Obutá, neobutá

Možná se právě díváte na sportovní obuv budoucnosti. Ano, tyhle podivné nálepky mají sloužit jako dokonalá sportovní obuv. Však nejlepší je pohyb hezky naboso, jen tak si můžete naplno užít pohyb. Tyhle nálepky mají pouze chránit namáhané části chodidla a zlepšit kontakt se zemí. Pro různé sporty by měly být určeny různé nálepky. Vybere si každý, cvičitel jógy, běžec i tanečník.

Zdroj: behance (via thedailywh)
Vratislav H.

Heelys Nano board

Boty Heelys určitě znáte, jsou to ty boty s ďábelským kolečkem v patě. Pokud vás již omrzely, zkuste kolečko vyměnit za tuhle inline board Nano. Jednoduše vyloupnete kolečko a nasadíte Nano. Vaše bota se tak rázem promění v takovou inline brusli. Nano si můžete dokoupit za 85 dolarů. Pokračování článku…

Zdroj: shop.heelys (via 7gadgets)
Vratislav H.

Bezdrátová čepice

Užívejte si hudbu i za chladného počasí. Čepice iHat je vybavena reproduktory a bezdrátovým přijímačem. Svůj mobil nebo hudební přehrávač, který připojíte k vysílači, tak může zůstat pohodlně v kapse nebo batohu. Bude vám teplo na uši, budete poslouchat svou oblíbenou hudbu, nebudou vás obtěžovat žádné kabely a to vše za necelých 30 liber.

Zdroj: gizoo (via craziestgadgets)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 3 strana 6