Na kole u stolu

Jste zarytí bajkeři, kteří své kolo parkují v ložnici vedle postele? To vás pak určitě osloví i tento stůl. Prostě k němu přijedete na kole a můžete začít pracovat. Stůl je totiž uzpůsoben tak, aby jízdní kolo sloužilo jako křeslo. Možná je to váš sen, pracovat a přitom sedět na jízdním kole, ale nevím, jak se to bude líbit vašemu pozadí.

Zdroj: bookofjoe (via 7gadgets)
Vratislav H.

Placatá lampička

Stolní lampička vypadá, jak kdyby ji někdo přejel parním válcem. Vypadá celkem normálně, jen je taková placatá. Do této lampičky se samozřejmě nevejde klasická žárovka, jako zdroj světla totiž slouží řada LEDek. Lampa osvětlí váš stůl, stejně tak vám pomůže prosvítit i úzké škvíry, do kterých se jednoduše vejde.

Zdroj: looksoflat (via ohgizmo)
Vratislav H.

Mini – luxus pro hráče

Nenechte se zmýlit, nejde o zbytek po havárii Mini Cooperu, ale o velice luxusní herní křeslo. V jeho výbavě je kromě volantu a pedálů, také Xbox 360, 500W zesilovač, reproduktory, stroboskopy a lasery. Abyste se mohli během hraní občerstvit, je křeslo vybaveno i malou ledničkou. Pro lepší požitek ze hry je pod sedačkou vibrační jednotka, takže doslova pocítíte všechny nerovnosti závodní dráhy. Všechno tohle završuje dálkově ovládaný výrobník kouře. Luxusnímu křeslu odpovídá i cena, ta je v tomto případě 8000 liber, tedy něco kolem 230000 korun. Pokračování článku…

Zdroj: metro (via nerdapproved)
Vratislav H.

Práce v kopuli

Klepněte pro větší obrázek

Nejste moc nadšení z vaší open space kanceláře? Možná by se vám lépe pracovalo ve skleněné kukani. Jedna designérská firma z Francie vytvořila tuhle zajímavou kancelář. Většinu plochy tvoří deska stolu s různými oblými výřezy, ve kterých se nacházejí jednotlivá pracoviště. Snad pro lepší pocit soukromí pracovníků jsou tyto pracoviště doplněny o průhledné kupole. Takže stejně se nezašijete, nadřízený na vás pořád hezky vidí. Pokračování článku…

Zdroj: pottgiesser (via ohgizmo)
Vratislav H.

Stůl s přísavkami

Klepněte pro větší obrázek

Stůl nemusí stát na zemi, tenhle se dokáže přicucnout třeba i na strop. Na nohách má gumové přísavky podobné klasickým gumovým zvonům na prošťouchnutí odpadů. Díky tomu vám stůl bude držet na jakémkoliv hladkém povrchu. A k čemu je to dobré? Vy byste nechtěli mít stolík třeba na stěně?

Zdroj: thomasschnur (via yankodesign)
Vratislav H.

Posaďte se do svého Chevy z roku 1957

Nemusíte hned utrácet všechny své úspory, abyste si pořídili tuhle klasiku mezi auty. Stačí, když utratíte trošku méně, něco kolem 4200 dolarů. Zhruba tolik stojí tohle křeslo, které je vyrobeno ve stylu Chevy z roku 1957. Křeslo je vyrobeno s použitím skelných vláken, takže povrch připomíná skutečné auto a polstrování je kožené. A hlavně světla opravdu fungují!

Zdroj: mookiegifts (via 7gadgets)
Vratislav H.

Proměnlivá skříň

Originální skříňku vytvořil designér Chung-Tang Ho. Tahle skříňka nemá žádné poličky ani šuplíky, přesto se do ní vleze spousta věcí. Jen ji do té skříňky musíte zatlačit. Vnitřek skříňky je totiž tvořen malými dílky, které lze zasunout. Díky tomu bude mít každá věc pokaždé přesně svoje místo.

Zdroj: bonluxat (via 7gadgets)
Vratislav H.

Letecký konferenční stolek

Klepněte pro větší obrázek

Tenhle konferenční stůl potěší každého milovníka vojenského letectví. Je totiž inspirován přední části s vrtulí letadla TBF Avenger. Tohle letadlo sloužilo za druhé světové války jako torpédový bombardér. Tento konferenční stolek za 275 dolarů již není nebezpečný, zato vám hezky ozvláštní váš obývací pokoj.

Zdroj: designtoscano (via thegreenhead)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 3 strana 4 strana 12