Kolébka pro dospělé

Klepněte pro větší obrázek

Zdá se vám, že jste už trošku velcí na kolébku? Do této kolébky se určitě vejdete. Určitě se stane nejoblíbenějším místem pro odpočinek po vydatném obědě nebo po náročném dni v práci. Konstrukce ze dřeva a pohodlné polstrování doslova svádí ke schoulení se do klubíčka a odpočinku při jemném pohupování.

Zdroj: yankodesign
Vratislav H.

Hraje, duní, vibruje

Klepněte pro větší obrázek

X Rocker Pro Series H3 4.1 je křeslo vybavené čtyřmi reproduktory, výkonným subwooferem a vibračním systémem. Připojit ho můžete ke své herní konzoli, počítači, k televizi, nebo třeba jen k iPodu. Při hraní či poslechu se na něm můžete pohupovat. K dostání za 188 dolarů, ale v českých obchodech se bohužel nevyskytuje.

Zdroj: Amazon
David P.

Kříženec židle a skateboardu

Co se stane, když se zkříží skateboard a židle? No přece zajímavé pojízdné křeslo Isukebo. Název napovídá, že jej vytvořili v Japonsku, protože netuším, co ten název může znamenat. Tvůrci nejspíš rádi jezdili na skateboardu, ale nechtělo se jim u toho stát. Na tomhle křesle se tak můžete prohánět ulicemi, zatáčí se na něm nakláněním do stran, jen ty všemožné triky na něm půjdou trošku hůř. Své vlastní Isukebo si můžete objednat asi za 650 dolarů, tedy pokud bydlíte v Japonsku. Pokračování článku…

Zdroj: rollingfoot (via crunchgear)
Vratislav H.

Buldozer mezi lehátky

Bulldozer lehátko z dálky opravdu vypadá, jak kdyby bylo vytvořeno z náhradních dílů pro buldozer. Tento neotřelý industriální vzhled pochází z dílen designéru Marka Goetze a Efe Buluca. Celohliníkové tělo, pevné nohy a neoprenové polstrování zaručují pohodlí a lehátko jistě ustojí i větší zátěž. Takže je jedno jestli máte "těžké kosti" nebo jestli je na lehátku s vámi i vaše přítelkyně.

Zdroj: mocoloco (via uberreview)
Vratislav H.

Lampička NES Advantage

Klepněte pro větší obrázek

NES Advantage byl velký joystick pro populární herní konzoli Nintendo Entertainment System neboli NES. Naleštěná páčka, velká tlačítka, prostě ideální joystick na všechny možné bojovky. Zavzpomínejte na ty staré doby, kdy se kvalita her nepočítala na počty polygonů a množství odemknutelných achievementů, s touto NES Advantage lampičkou. Za cenu necelých 380 korun jistě ozdobí vaše pařanské doupě.

Zdroj: etsy (via redferret)
Vratislav H.

Bugatti stůl

Klepněte pro větší obrázek

Vaší luxusní pracovnu jistě zdobí nějaký pořádný pracovní stůl. Fanoušci sportovních vozů Bugatti budou jistě nadšení tímto stolem z dílny nábytkáře Luzzo Bespokeho. Vyrobit tenhle stůl, který je inspirovaný sportovním vozem Bugatti Grand Prix, zabralo 3000 hodin. Mřížky ve tvaru včelích pláství, spousta hromovaných prvků, lesklý lak, prostě sportovní vůz mezi pracovními stoly. Na pořádný pracovní stůl si tedy musíte připravit i pořádný obnos, v tomto případě se cena stolu přehoupla lehce přes 240000 dolarů.

Zdroj: luzzobespoke (via uberreview)
Vratislav H.

Kulečník na jídelním stole

Na kulečníkový stůl nepotřebujete zvláštní místnost, stačí vám větší jídelna. Prostorný jídelní stůl se může během chvilky proměnit v kulečníkový stůl. Stačí sundat krycí desky a zatočit klikou, abyste vysunuli mantinely. Během chvilky jste tak připravení na partičku biliardu. Stačí vsadit speciální záslepky do děr a můžete si zahrát i karambol. Pokud chcete tento stůl do své jídelny, připravte si 12497 liber (téměř 350000 korun). Pokračování článku…

Zdroj: homeleisuredirect (via 7gadgets)
Vratislav H.

Kostra křesla

Klepněte pro větší obrázek

Dejte svému oblíbenému křeslu osobitý styl. Tohle křeslo je vyrobeno z 8mm ocelové kulatiny, která tak tvoří kostru křesla, kterou můžete vyplnit, čím chcete. Můžou to být knížky a časopisy, oblečení nebo třeba i květiny. Záleží jen na vás a na tom, na čem rádi sedíte.

Zdroj: studio-stephanschulz (via treehugger)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 12