Větší displej pro váš iPhone

Klepněte pro větší obrázek

Zdá se vám displej na vašem iPhonu příliš malý? Nemusíte jej měnit za nový mobil, prostě mu jen pořiďte větší displej za 200 dolarů. Na první pohled vypadá jak nějaký menší laptop, ale uvnitř najdete jen displej s úhlopříčkou 7 palců a taky dva malé 1W reproduktory. Budete mít sice o něco větší displej, ale výdrž baterie se asi celkem podstatně zkrátí.

Zdroj: hammacher (via uberreview)
Vratislav H.

S mobilem na volant

Moderní mobily jsou už vybaveny vším možný, umí přehrávat filmy, hudbu a mnohé obsahují také navigaci. Jenže kam s mobilem, když chcete použít tu navigaci? Možným řešením může být tento držák na volant. Je jedno jestli máte iPhone nebo Blackberry, do držáku jde upevnit většinu mobilů, pak jej jen stačí připevnit na volant. Stačí našetřit zhruba 26 dolarů a navigaci budete mít hezky na očích. Pokračování článku…

Zdroj: amazon (via craziestgadgets)
Vratislav H.

iPhone jako otvírák

Ochranných krytů pro iPhone je na trhu cela řada. Můžete vybírat z různých materiálů, barev a konstrukcí. Určitě mezi nimi vyčnívá tento kryt. Stačí 20 liber a svůj iPhone proměníte v praktický otvírák lahví a plechovek s nápoji.

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.

Mobil nebo meč

Klepněte pro větší obrázek

Mobiado 105 Damascus je nový luxusní mobilní telefon. V tomto případě není důležité, co je uvnitř, ale spíše vzhled. Kryt tohoto mobilu je totiž vytvořen z kvalitní damascénské oceli, která se již staletí využívá pro výrobu mečů a nožů. Díky tomu je každý mobil originál. Uvnitř tohoto originální těla se ukrýva poměrně klasická výbava. Telefon je vybaven 2MP foťákem, 1GB vnitřní paměti, Bluetooth a 2palcový displej. Cena mobilu jistě předčí mnohé smartphony a navíc bude jistě mnohem odolnější.

Zdroj: mobiado (via ladiesgadgets)
Vratislav H.

Telefonování nebylo nikdy komfortnejší

Klepněte pro větší obrázek

Volá vám kamarád a vy jste se trošku rozpovídali. Už se vám potí ucho a celý telefon je pak také upatlaný. Přesně tohle asi trápilo designéra Roberta Pottera, který vymyslel důmyslný nástavec Earos. Je to v podstatě náušník ze příjemného a savého materiálu pro váš telefon. Stačí jej klipem připevnit na oblast reproduktoru vašeho telefonu. Když chcete telefonovat, stačí náušník překlopit a natočit. Dlouhé hovory budou mnohem příjemnější, bez tlačení a upoceného telefonu.

Zdroj: yankodesign
Vratislav H.

Klávesnice pro iPhone

Dopřejte svému milovanému iPhonu pořádnou hardwarovou klávesnici. Už jsme tady měli pouzdro s klávesnicí pro iPad, tentokrát je tady něco podobného pro iPhone. TK-421 je kryt s výklopnou klávesnicí. Klávesnice je samozřejmě Bluetooth, takže nemáte zbytečně obsazený dokovací konektor. Pouzdro TK-421 stojí 50 dolarů a je vhodné pro iPhone 3GS i pro iPhone 4.

Zdroj: thinkgeek (via ubergizmo)
Vratislav H.

Lampička i pro iPhone

Elegantní LED lampička se jistě bude hezky hodit také na váš pracovní stůl. A váš iPhone ji bude mít také rád. Je vybavena dvojicí reproduktorů, dokovacím konektorem a dálkovým ovládáním. To vše se dá pořídit za 180 dolarů.

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.

Abyste nezapomněli mobil

Zapomnětlivost je hrozná věc. Sednete do auta, vydáte se do práce či na schůzku a až po několika ujetých kilometrech zjistíte, že jste doma zapomněli mobil. Pokud trpíte chronickým zapomínáním svého mobilu a přitom se denně dopravujete autem, vyzkoušejte připomínač Bringrr. Pokud do svého auta vybaveného Bringrrem usednete bez svého mobilu, důrazně vás na to upozorní. Jen potřebujete mobil s aktivním Bluetooth, aby jej Bbringrr dokázal detekovat. Připomínač přijde na 35 dolarů a když si připlatíte deset dolarů navíc, bude navíc vybaven nabíječkou. Pokračování článku…

Zdroj: bringrr.myshopify (via technabob)
Vratislav H.

strana 1 strana 3 strana 4 strana 5 strana 24