Mobilní Ferrari

Zaparkujte do své kapsy nové Ferrari GT1. V tomto případě nejde o žádný sportovní vůz, ale o mobilní telefon, který se slavnou automobilkou nechal inspirovat. Mobil je vybaven 1.5palcovým QVGA displejem, dvojicí 1.3MPix kamer, FM rádiem a podporou pro dvě SIM karty. Nemá žádnou zabudovanou paměť, ale podporuje TF karty až do kapacity 2GB. Hravě si poradí i s přehráváním hudby v MP3 a videa v MP4 formátu. Tohle Ferrari může být vaše již za necelých 65 dolarů. Pokračování článku…

Zdroj: focalprice (via 7gadgets)
Vratislav H.

iPhone v kůži a s hodinami

Udělejte si ze svého iPhonu opravdu luxusní doplněk. Výborně mu bude slušet obal z krokodýlí kůže. Do zadní strany jsou navíc vsazeny luxusní hodinky s kalibrem DB 1024, které na jedno natažení uchovají dostatek energie na šest dnů. Cena tohoto obalu zatím nebyla stanovena, ale zřejmě o dost předčí hodnotu samotného iPhonu.

Zdroj: devicemag
Vratislav H.

Solární brašnička

Do této malé brašničky se vejde asi jen menší mobil, ale zase se nemusíte bát, že se vám vybije. Součásti brašničky je i solární článek včetně několika různých koncovek pro mobily různých výrobců. Už nemusíte řešit zapomenutou nabíječku, jen musíte doufat, že bude svítit sluníčko.

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.

Špunt pro telefon

Možná vás taky někdy trápilo, že se vám do 3.5mm jack konektoru na vašem mobilu nebo přehrávači dostal prach nebo jiné nečistoty? To už vás trápit nebude, je tady iCatchi. Je to v podstatě takový špunt pro jack konektor. Na výběr máte z celé palety různých tvarů a potisků. Samozřejmě si můžete navrhnout i svůj potisk.

Bohatá paleta různých potisků:

Zdroj: icatchi (via ladiesgadgets)
Vratislav H.

Kinetic: dřevěný stojánek pro iPhone

Nový dřevěný stojánek s dvojicí ozubených koleček je to pravé pro váš iPhone. Díky ozubeným kolečkům lze stojánek snadno orientovat na výšku nebo na šířku. Čtvercový výřez v podstavci navíc hezky zapadne na adaptér, takže iPhone můžete mít během dobíjení rovnou na elektrické zásuvce. Tvůrci tohoto stojánku zatím shánějí potřebné investice, ale pokud je seženou, plánují i větší verzi pro iPad nebo čtečku Kindle. Pokračování článku…

Zdroj: kickstarter (via craziestgadgets)
Vratislav H.

Brnění pro mobil

Jako milovníci adrenalinových sportů očekáváte, že váš telefon všechny tyhle vaše zážitky přežije s vámi. Jenže stačí menší pád na kole a iPhone v kapse už to nerozdýchal? Tak jej trošku obrňte. Speciální pouzdra Ballistic jsou tady od toho, aby ochránily nejen iPhone při různých pádech a dalším nešetrném zacházení. Pouzdro Ballistic můžete pořídit nejen pro iPhone, ale také pro mobily Blackberry nebo HTC.

Zdroj: goballisticcase (via geekalerts)
Vratislav H.

Grip pro iPhone

Možná máte jen nešikovné ruce, ale možná je to opravdu dáno konstrukcí, že vám milovaný iPhone 4 stále vyklouzává z ruky. Naštěstí i pro vás existuje řešení, stačí na zadní stranu nalepit kousek skateboardového gripu. Ano, to je ten papír s drsnou vrstvou, který se lepí na skateboard, aby s ním šly dobře dělat triky. Za 5 dolarů si můžete koupit laserem vyřezávaný grip přesně pro váš iPhone 4. S ním už vám mobil z ruky jen tak nevypadne.

Zdroj: rflaserworks (via ubergizmo)
Vratislav H.

Mobil nebo klávesnice?

Klepněte pro větší obrázek

Jistě byste tento gadget na první pohled tipovali na nějaký nový mobil s ostružinou ve znaku. Jenže tomu tak zdaleka není. Tohle je totiž bluetooth klávesnice a ten displej je ve skutečnosti touchpad. Takže pomocí této klávesnice můžete ovládat notebook, PC, ale také Playstation 3 nebo iPhone a iPad. QWERTY klávesnice je dokonce podsvícena a je vybavena dokonce laserovým ukazovátkem. Univerzální miniklávesnice může být vaše za 46 dolarů. Pokračování článku…

Zdroj: usb.brando (via 7gadgets)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 3 strana 4 strana 23