Logitech představuje: Výbava pro hráče

Společnost Logitech připravila novou řadu pomůcek pro nadšené hráče počítačových her. V prvé řadě jde o klávesnici G19, která navazuje na populární klávesnice G15. Nově je G19 vybavena rovnou barevným LCD panelem s rozlišením 320x240 pixelů. Samozřejmostí je spousta multimediálních tlačítek a také 12 programovatelných kláves. Cena G19 je stanovena na 199 dolarů.

Další z nepostradatelných pomůcek jsou sluchátka s mikrofonem G35. Ovladače dokonce umožňují měnit váš hlas, abyste při komunikaci dodali své postavě pravý charakter. Na výběr je třeba robot, mutant, vetřelec a další. Na sluchátku rovněž najdete tlačítka pro ovládání hlasitosti a další. Tato herní sluchátka stojí 129 dolarů. Pro ještě pohodlnější hraní je zde herní ovladač G13, který nabízí dalších 87 tlačítek a informační LCD panel s rozlišením 160x43 pixelů. G13 je k dispozici za 80 dolarů.

Celý tento herní set je doplněn novou myší G9x. Jde o špičkovou laserovou myš, která nabízí opravdu obrovské rozlišení. To lze volit v rozmezí 200 až 5000 dpi! Přídavná závaží a vnitřní paměť pro nahrání jednotlivých profilů již nikoho nepřekvapí. Ultrapřesná G9x stojí 99 dolarů. S takovým vybavením bude hraní opravdu požitek.

Zdroj: logitech (via engadget)
Vratislav H.