Internetová megatrouba

Trouba od firmy TMIO vás dostane, i když neumíte péct. Začněme třeba tím, že má dvě trouby nad sebou. Nuda? Na horní straně má LCD displej a je připojená na internet. Zajímavější? Displej může nejen zobrazovat stav trouby nebo třeba aktuální předpověď počasí, díky napojení na internet a vestavěnému webovému serveru můžete ten samý displej vidět v internetovém prohlížeči odkudkoli. Stačí se připojit notebookem, nastavovat troubu lze i přes mobilní telefon.

A to stále ještě nekončíme. Každá z těch dvou trub umí nejen péct, ale i mrazit. Takže modelový případ: ráno při odchodu šupnete zmrzlou pizzu do trouby a nastavíte, aby byla upečená při vašem příchodu domů. V autě trochu uvíznete v zácpě, mobilem se napojíte na troubu a posunete začátek pečení. lze to nastavit i obráceně, tedy po upečení rovnou začít ochlazovat.

Pokud se vám zdá, že to energií zrovna nešetří, tak to budete mít pravdu. Maximální příkon dvojtrouby je totiž ůctyhodných 11,2 kW. Ale spotřeba takového Maybachu taky jeho majitele příliš nezajímá. Cena trouby je pak cirka 11 tisíc dolarů.

Zdroj: TMIO

Tomáš Tomáš H.