S iPodem do bazénu

Když si jdete zaběhat, většinou si vezmete MP3 přehrávač se svou oblíbenou hudbou. Mezi sportovci je snad nejvíce rozšířený iPod shuffle, pro své malé rozměry. Jenže vás běhání nebaví a raději plavete a svůj iPod byste v bazénu hned utopili. Naštěstí je tady pouzdro H2O audio se sluchátky, do kterého schováte iPod a žádná voda se na něj nedostane. Pouzdro lze snadno přidělat na plavecké brýle, takže vám nikde nepřekáží. Za necelých 90 dolarů si můžete užívat hudbu i ve vodě.

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.

Akustický budík

Klepněte pro větší obrázek

Jak máte mít dobrou náladu, když vás zase probudil ten protivný zvuk budíku? Vyzkoušejte Akustický budík. Nalaďte čtyři struny, nastavte čas a ráno vás probudí příjemné brnkání. Je to jistě příjemnější, než pípání digitálního budíku nebo řinčení toho mechanického. Jen jestli to zabere i na opravdu tvrdé spáče. Pokračování článku…

Zdroj: jamiemcmahondesign (via yankodesign)
Vratislav H.

Křeslo s hudbou

Klepněte pro větší obrázek

Někdo chodí na ryby, aby si odpočinul a hlavně si užil toho ticha, jiní se zase neobejdou bez své oblíbené hudby ani na rybách. Pro ty je určeno tohle skládací křeslo. Kromě pohodlného posezení vám také nabídne plné ozvučení. Křeslo za 70 dolarů je totiž vybaveno reproduktory, takže stačí připojit svůj MP3 přehrávač.

Zdroj: sharperimage (via 7gadgets)
Vratislav H.

Dunící křeslo

Relaxaci má většina lidí spojenou s pohodou, odpočinkem a hlavně tichem. To designér John Greg Ball má trošku jiný názor, a tak vytvořil tohle křeslo. Je pravda, že je to spíše pořádný subwoofer. Když se na křeslo posadíte, tak zvuk můžete nejen slyšet, ale také doslova cítit. Ke křeslu můžete připojit jak MP3 přehrávač, tak třeba herní konzoli pro dokonalý požitek ze hry.

Zdroj: designboom (via ohgizmo)
Vratislav H.

Elektronkový BLOCK

Klepněte pro větší obrázek

Srdce každého audiofila jistě zaplesá. Elektronkový zesilovač BLOCK vytvořil designér Mateusz Glóvka. Vypadá hezky a samozřejmě taky hraje hezky, samozřejmě vše podle pravidel Hi-Fi. Vše je navrženo tak, aby docházelo k minimálnímu vzájemnému ovlivňování jednotlivých části. Zajímavé je rovněž to, že základní deska se součástkami je snadno přístupná a dá se vyklopit bez odpojování vodičů, abyste ji mohli hezky oprášit.

Zdroj: glowka.carbonmade (via yankodesign)
Vratislav H.

LEGO přehrávač

Klepněte pro větší obrázek

Stavebnice LEGO je nevyčerpatelným zdrojem různých nápadů a inspirace. Někdo z ní postaví propracovaný model Bugatti Veyron a někdo se zase nechal inspirovat tvarem LEGO kostky a vytvořil tento originální CD přehrávač s rádiem. Kromě klasických audio CD si hravě poradí i s MP3 formátem. Takové rádio v cenně 50 liber jistě nesmí chybět v žádném pokoji správného LEGO stavitele.

Zdroj: firebox (via redferret)
Vratislav H.

Bubny všude kolem vás

Klepněte pro větší obrázek

Bubnujete si rádi jen tak prsty o stůl nebo o cokoliv, co je v dosahu? Vyzkoušejte syntetizér Wavedrum Mini. Jeden tón vytváříte bubnováním na plošku syntetizéru a druhý bubnováním třeba na desku stolu, ke které stačí připojit speciální klip. Ten snímá vibrace a vytváří tak další zvuk. Syntetizér nabízí celou řadu předprogramovaných rytmů, zvuků a efektů.

Zdroj: korg (via gizmag)
Vratislav H.

Kachnička s hudbou do vany

Žádná koupel se neobejde bez plovoucí gumové kachničky. Určitě si ji zamilujete, když vám bude hrát vaše oblíbené písničky. K této kachničce totiž patří taky vajíčko, které slouží jako bezdrátový vysílač. Vajíčko necháte hezky na poličce a připojíte k němu MP3 přehrávač. Kachnička se pohupuje na hladině a slouží jako bezdrátový voděodolný reproduktor. Samotná kachnička funguje taky jako FM rádio.

Zdroj: red5 (via geekalerts)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 3 strana 4 strana 23