Stěna pro chlapy

Klepněte pro větší obrázek

Nábytek do domácností většinou vybírají ženy. Jenže ty mnohdy nemají ponětí, jaké nároky na nábytek mají muži. Pokud by si měl muž zařídit obývací stěnu přesně podle sebe, stačila by mu k tomu jedna tato kompaktní obývací stěna. Je vybavena vším potřebným, co ke svému životu takový muž potřebuje. Najdete zde 52palcovou HDTV televizi doplněnou o dvě menší 26palcové. Dále nesmí chybět 1200W Panasonic 5.1 domácí kino, DVD přehrávač, chladnička na sudy s pivem včetně výčepní hlavice, mikrovlnka, dva humidory na doutníky a cigarety a také poličky na 32 láhví vína. Dokonce se najde i místo, kam se dá připojit váš milovaný iPod. Co víc vám chybí?

Zdroj: hybridspacefurniture (via shinyshiny)
Vratislav H.

Atari a iPod

Klepněte pro větší obrázek

Po dlouhé době je tady zase něco připojitelného k iPodu. Byron Casebier našel starou herní konzoli Atari a vyrobil z ní velice stylovou dokovací stanici pro iPod. Je hezké, když se propojí různě staré technologie. Pokračování článku…

Zdroj: gizmodo
Vratislav H.

Hudební pařez

Klepněte pro větší obrázek

Na první pohled to vypadá jako nějaký ztrouchnivělý starý pařez a přitom se uvnitř ukrývá 125 wattů hudebního výkonu. Je to totiž stylový reproduktor pro venkovní použití. Samozřejmě je upraven, aby odolal všem nepříznivým vlivům. Jen na něj nesmíte zapomenout při grilování, abyste jej nenaštípali na polínka.

Zdroj: smarthome (via redferret)
Vratislav H.

Světlo nebo zvuk?

Co byste řekli na to, kdyby se z vaší stolní lampy místo světla začala linout také hudba? Stačí do ní namontovat tuto hudební žárovku. Kombinuje v sobě výkonné LED světlo a reproduktor s bezdrátovým přijímačem. Takže ke svému přehrávači připojíte bezdrátový vysílač a lampa začne vyhrávat. Jen si nejsem jistý, jestli kvalita zvuku uspokojí i hudební fajnšmekry. Pokračování článku…

Zdroj: armada (via yankodesign)
Vratislav H.

Audio poleno

Po delší době přinášíme něco, co jde připojit k iPodu. Jde prostě o dřevěné poleno, perfektní gadget pro všechny milovníky přírodních materiálů. Vím, že některým fanouškům stačí, když to jen jde připojit k jejich iPodu, nicméně toto poleno má i užitečnou funkci. Jsou v něm zabudovány reproduktory, takže poslouží i pro poslech hudby.

Zdroj: straightlinedesigns (via likecool)
Vratislav H.

Ladíme anténou

Tato podivná věc není nic jiného, než minimalistické rádio. Teleskopická anténa slouží zároveň jako páčka pro výběr frekvence. Reproduktor je umístěn nahoře a šedivým kroužkem kolem něj lze zase ovládat hlasitost.

Zdroj: pixstudio (via dvice)
Vratislav H.

Sluchátka na zip

Zase se vám sluchátka od MP3 přehrávače zamotala do sebe? Tak je zkuste příště zapnout na zip. Kabely sluchátek se tak hezky spoj v jeden a již se tak snadno nezašmodrchají. Koncept také počítá s využitím jezdce jako s ovladačem hlasitosti.

Zdroj: yankodesign
Vratislav H.

CD gramofón

Dalo by se říct, že Pete Verrando vynalezl vynalezené. Vytvořil gramofon na klasická CD. Na přenosce je místo jehly laser, který čte otáčející se disk. Tento svůj vynález si prý ůdajně nechal patentovat. Těžko říct zda jde o funkční prototyp, koncept, nebo jen dozvuky aprílového žertíku.

Zdroj: peteverrando (via gadgets.boingboing)
Vratislav H.

strana 1 strana 21 strana 22 strana 23 strana 42