Kokosy na uších

Klepněte pro větší obrázek

Všichni milovníci kvalitního poslechu vám potvrdí, že nejlépe hrají věci vyrobené z přírodních materiálů. Určitě výborně tedy budou hrát sluchátka vyrobena z kokosu a kokosových vláken. Takové hezké využití přírodních zdrojů jistě nadchne i ekology.

Zdroj: daugibach.blogspot (via blog.makezine)
Vratislav H.

Lampa jako budík

Klepněte pro větší obrázek

Vstávání za zvuků otravného budíku není zrovna ideální. Nejlépe je se nechat hezky probudit od vycházejícího sluníčka. Sluníčko nemůžeme načasovat, ale tuto lampu Philips HF3490 ano. Slouží nejen jako lampička, ale také jako budík. Ve stanovenou hodinu se začne rozsvěcovat a tím by vás měla probudit. Jde k ní samozřejmě připojit také iPod, takže se ke svítání může připojit nějaká hezká hudba.

Zdroj: amazon (via coolest-gadgets)
Vratislav H.

Návrat audio-kazet?

Klepněte pro větší obrázek

Audio kazety to mají již dávnou za sebou. Kdo by se otravoval s nějakým páskem, který mizerně hraje a občas se pořádně zamotá? Tato kazeta se nezamotá a od zamotání ochrání i kabel od sluchátek. Kabel do kazety jednoduše navinete a tak bude dokonale chráněn od samovolného zašmodrchání. Praktické a v dokonalém retro stylu.

Zdroj: worldwidefred (via 7gadgets)
Vratislav H.

Více než jen slova

Nápis RADIO není pouze nápis, ale je to opravdové rádio. To mintselect @ mintpas vytvořili celou řadu takových výrobků. Třeba reproduktory jsou nápisy SPEAKER a subwoofer se zase ukrývá v nápisu WOOF. Výborný nápad i pro starší generace, které se v moderních technologiích ztrácejí. Pokračování článku…

Zdroj: yankodesign
Vratislav H.

Zvuková bomba

Klepněte pro větší obrázek

Bomba jako by vypadal rovnou z nějakého komiksu. Zápalnou šňůru stačí zapojit do svého oblíbeného iPhonu nebo jiného přehrávače a může vybouchnout, tedy spíše začít hrát. Jde totiž o reproduktor, který může být napájen ze 4 AA baterií nebo USB portu.

Zdroj: iwantoneofthose (via technabob)
Vratislav H.

Bicí bez bubnů

Klepněte pro větší obrázek

Chtěli byste být bubeníkem, ale rodiče ani sousedé nesdílejí vaše nadšení? Pak tedy zkuste tyto bubnující paličky bez bubnů. Paličky mají v sobě pohybový senzor, takže dokážou vydávat zvuky celé bicí sestavy. O vše se postará chytrá řídící jednotka. Cena této imaginární bicí sady je jen 25 liber.

Zdroj: firebox (via ubergizmo)
Vratislav H.

Elektronka k notebooku

Včera jsme zde měli hezké elektronkové šachy, dnes zde máme další elektronku. Tentokrát se to jako elektronka pouze tváří, jde totiž o stylovou externí zvukovou kartu do USB. Stereo výstup pro sluchátka a vstup pro mikrofon jsou samozřejmostí. Pokračování článku…

Zdroj: usb.brando (via geekalerts)
Vratislav H.

Rocková válenda

Jak se může vlézt rocková kapela do malého bytu? Stačí k tomu hra Rock Band a válenda Rock Box. Ve válendě se neskrývá peřina, ale bubny, kytara a další herní vybavení. Rockový koncert může začít.

Zdroj: amazon (via technabob)
Vratislav H.

strana 1 strana 20 strana 21 strana 22 strana 41