Horečka nejen sobotní noci

Dvojice disko nadšenců s pořádným afrem to dokáže opravdu rozbalit. Je to dvojice stylových reproduktorů, kterou si můžete pořídit za 30 dolarů. Připojíte je k počítači nebo MP3 přehrávači a o energii se postarají tři AAA baterie nebo USB port.

Zdroj: perpetualkid (via 7gadgets)
Vratislav H.

Klec bez ptáčka

Hudební klec je určena pro všechny milovníky hudby a zpěvu, kteří by neradi uvěznili nějakého ptáčka zpěváčka. V této kleci totiž hraje bezdrátový reproduktor. Snadno přehraje hudbu z počítače nebo libovolného mobilního telefonu vybaveného Bluetooth technologii.

Zdroj: nendo (via technabob)
Vratislav H.

Boombox a jabko

Klepněte pro větší obrázek

Miniaturizace a retro styl má zřejmě hodně fanoušku. Nedávno jsme zde měli opravdu miniaturní magneťák neboli boombox a nyní je zde další. Tentokrát nadchne všechny majitele přehrávačů a telefonů od společnosti Apple. Stojí pouze 32 dolarů a slouží jako přídavný reproduktor pro všechny modely iPodů a iPhonů. Dokonce nevyžaduje žádné baterie, energii si vycucne z baterie připojeného přehrávače. Stačí připojit, hodit na rameno a retro styl je dokonalý, nemyslíte?

Zdroj: usbfever (via craziestgadgets)
Vratislav H.

Minirepro

Klepněte pro větší obrázek

Miniaturizace opravdu postoupila. Ty obrovské magiče a repráky dnes poslouží také jako přívěsky na klíče. Nebojte, dokážou i pořádně zahrát. Stačí připojit pomocí jack konektoru svůj oblíbený přehrávač a párty může začít. Energií jim dodávají zabudované baterie. Ty je možné nabíjet pomocí USB portu a poskytnou až 2.5 hodiny jistě kvalitního poslechu.

Zdroj: bb-shopping (via technabob)
Vratislav H.

Projev z playbacku

Chystáte se na nějaký protestní průvod, ale jste lenivý řečník? Tento megafon je to pravé pro vás. Svůj plamenný projev si můžete na megafon nahrát hezky v teple domova a pak jej jen stiskem tlačítka nechat přehrát. Megafon má i zabudovanou sirénu, abyste mohli na sebe dostatečně upozornit.

Zdroj: otherlandtoys (via ohgizmo)
Vratislav H.

Milionový poslech

Klepněte pro větší obrázek

Milovníci kvalitního poslechu jistě potvrdí, že za kvalitní ozvučení se hold musí připlatit. Ale milión dolarů za jeden kanál bude jistě i pro ně moc. Tuto unikátní sestavu představila společnost Transmission Audio. Jeden kanál tvoří šest panelů (jeden na vysoké frekvence, dva pro středovýškové, jeden basový a dva subewoofrové). Celou stereo sestavu tvoří 12 panelů, které jsou doplněny o šest zesilovačů BP-1, takže celkový hudební výkon je neuvěřitelných 6kW. To už bude pořádný poslech.

Zdroj: transmissionaudio (via technabob)
Vratislav H.

Synchronizace pro maximalisty

Vím, že tímto gadgetem si koleduju o pořádný flame v komentářích, ale prostě si nemůžu pomoct. K tomuto gadgetu lze připojit ne jeden, ani dva, dokonce ani tři iPody, ale rovných 20 (ano, slovy dvacet) iPodů nebo Iphonů. S tímto Parasyncem je můžete všechny najednou synchronizovat. No není to krása?

Zdroj: paratsolutions (via craziestgadgets)
Vratislav H.

Hudba na spláchnutí?

Klepněte pro větší obrázek

Včera jsme tady měli hudební prasátka, dnes zde máme záchod. Tato roztomilá malá záchodová mísa v sobě totiž ukrývá reproduktor. Záchod není splachovací, ale zato je vybaven 2W reproduktorem, konektorem pro napájení z USB. Audio signál do tohoto záchodu přivedete pomocí 3.5mm jack konektoru, takže snadno připojíte i svůj oblíbený iPod.

Zdroj: chinagrabber (via technabob)
Vratislav H.

strana 1 strana 19 strana 20 strana 21 strana 40