Hudba v kostce

Každého minimalistu potěší tento unikátní MP3 přehrávač Kube. Je to malinká kostička o hraně kratší než jeden palec (asi 2.5cm). Uvnitř najdete 2GB Micro SD kartu, kterou můžete rozšířit až na 32GB, což už je pořádná dávka hudby. Na jedno nabití kostička dokáže hrát až 6 hodin. Cena je 35 dolarů a na výběr máte hned z několika barev.

Zdroj: thinkgeek (via 7gadgets)
Vratislav H.

Diskuze (3)


Diskuze k článku

Přidejte další názor  |  zpět na článek  |  zobrazit bez stromu  |  nových příspěvků: 3

mobiBlu
jenda.69 | www
Něco podobnýho se už snad pár let vyrábí pod názvem mobiBlu Cube
Bééé!
...
Švany
Tak to mi přijde opravdu na nic. Nerad poslouchám náhodný výběr, nebo písničky dle abecedy. Asi jen těžko, bych si zde vybral albíčko, který bych si chtěl pustit...
iPhone 3G
rolex replica
jeff [10.0.2.xxx]
And even today, if you were to attempt to www.firstreplicarolex.co.uk ... explore the earth's pole or climb Mt. Everest, the Rolex Explorer might still be a better choice than a quartz device, since these suffer when exposed to high and low temperatures and depend on an external source of power. However, the Rolex Explorer II is www.period-lighting.co.uk ... guaranteed to work as well as it does day to day even under extreme temperature gradients and www.breitlingreplicas.us ... with no source of power, except wearing it daily and moving a bit (or winding the crown). So while in my own “expedition” with the Rolex Explorer II, I was not taking it to extreme conditions, I did take it to what www.ricewatches.org ... is a somewhat typical modern day traveling journey, including airports, business meetings, business outings, the gym, and www.ukswisswatcheshop.co.uk ... also visiting the outdoors in a distant land.Posílat příspěvky e-mailem:
OK