Tajné dveře

Tajné dveře, průchody a místnosti můžeme najít hlavně na renesančních zámcích. Pokud si i vy chcete ozvláštnit vaše velké sídlo a vytvořit si tajný průchod do místnosti za milenkou nebo do místnosti s počítačem, kde budete moct nerušeně hrát vaší oblíbenou onlinovku, máte jedinečnou šanci. Společnost WOODFOLD vyrábí knihovny, které zároveň slouží jako dveře. Takže zloději už tak snadno neobjeví váš sejf.

Zdroj: woodfold (via uncrate)
Vratislav H.

Vítamínový kruh

Na všechny pomalu uléhá jarní ůnava. Chce to jen dostatek vitamínů třeba z těchto záchranných kruhů. Povedené keramické držáky na ovoce ozvláštní vaší jídelnu a vy budete mít zabezpečených přísun těch nejlepších vitamínů.

Zdroj: designboom (za super tip děkujeme gRisovi)
Vratislav H.

Neobyčejný obelisk

Velký tajmený obelisk, jako by z temné doby druidů. Přitom tento obelisk nebyl vytesán z kamene při rituálu za svitu měsíce, ale vyroben z hliníkové kostry opletené polyethylenovým tkanivem. Obelisk můžete snadno rozebrat a tím dostanete hezkou soupravů čtyř křesel a malého stolíku, ideální pro odpolední posezení u kávy. Cena 8922 dolarů.

Zdroj: marketplace (via uberreview)
Vratislav H.

Houpací pohovka

Tvorba nových gadgetů je určitě náročná. Nemusíte vymýšlet ůplně nové věci, stačí jen spojit nějaké staré věci a hned je na světě něco nového a originálního. Podobně jako pohovka kombinována s houpací sítí. Novou pohovku už do obýváků nepostavíte, ale zavěsíte a při sledování filmu se budete moct krásně houpat.

Zdroj: bless-service (via ohgizmo)
Vratislav H.

Supermoderní křeslo

Křeslo nemusí být pouze kusem polstrovaného dřeva, ale může být prošpikováno moderní technikou. Důkazem může být DF-1688F-3 DVD masážní křeslo. Naklopení až 170 stupňů, DVD přehrávač, reproduktory, hifi sluchátka, přehledný barevný ovládací LCD panel a samozřejmě hromada různých masážních funkcí. Relaxace tím dostala nový rozměr.

Zdroj: chinafunsports (via redferret)
Vratislav H.

Kouzelné vázy

Krásné růže a ůzké štíhlé vázy, které stojí jako zázrakem. K tomuto zázraku stačí pouze kousek plechu a magnetická váza. Výhodou je, že se tyto malé plíšky lze snadno schovat pod ubrusem, takže vázy vypadají opravdu kouzelně. Cena asi 40 dolarů.

Zdroj: perpetualkid (via uberreview)
Vratislav H.

Tetris nábytek

Fanoušci hry Tetris by měli zpozornět. Nábytek jakoby vyrobený z dílků Tetrisu si můžete libovolně sestavovat, takže z něj snadno uděláte nízký stolek na televizi, nebo vysokou knihovnu. Cena se pohybuje v rozmezí 400 až 1200 dolarů, v závislosti na sestavě.

Zdroj: ladiff (via uberreview)
Vratislav H.

LEGO nábytek

Stavebnice LEGO je celosvětově známá a mnozí lidé z ní dokážou vytvořit opravdové skvosty. Jestli jste rovněž milovníky této stavebnice, určitě oceníte i tento netradiční nábytek. Gumové díly lze libovolně skládat jako LEGO, takže váš nábytek se vám dokonale přizpůsobí. Cena nábytkové stavebnice LEGO je 466 dolarů.

Zdroj: nomadedesign (via techeblog)
Vratislav H.

strana 1 strana 65 strana 66 strana 67 strana 86