Vrchol ergonomie

Myslíte si, že je vaše jezdící židle bohatě nastavitelná? Pak byste se možná měli podívat na Stance Angle Chair a přiložené video. V tomto křesle se prosedělin nedočkáte, umožňuje plynule měnit pozice od té, kdy téměř stojíte až po různé variace kleku a sedu.

Zdroj: Plasma2system (tip poslal SureShot kid)
Filip Filip K.

Závodní křeslo

Toto elegantní křesílko jistě najde místo v obýváku nejednoho motoristického nadšence. Na stránkách výrobce můžete volit z několika barev kůže a typů kol. Ceny začínají jen těsně pod 80 000 Kč, mohou za to především velmi drahé „suroviny“: kvalitní alcantara, pár skutečných litých kol a nízkoprofilové pneumatiky.

Zdroj: EMOSIGN (tip poslal SureShot kid)
Filip Filip K.

Počítačové vafle

Bez počítače nedáte ani ránu, tak v tom případě snídejte opravdu stylově. Nejlépe vafle ve tvaru klasické počítačové klávesnice. Moderní technologie můžou ovlivnit i tak jednoduché věci jako jsou vafle na snídani.

Zdroj: designhead (via gizmodo)
Vratislav H.

Každý den spát v kaluži krve

Kdo jednou leží v kaluži krve, více se neprobudí. Leda by se povaloval na polštářku Keetra. Jeho tvar má evokovat náhodně rozteklou krev a použitý satén tento dojem při správném nasvícení podpoří.

Zdroj: FromKeetra (tip poslal Jožo Z.)
Filip Filip K.

Sedačkoberec

S tímto kouskem od Modern Tots už nebudete muset řešit, jestli do obýváku koupit prvně koberec, nebo sedačku. Za prvé dostanete oboje naráz a za druhé vám po zaplacení až 3 300 dolarů na nic jiného nezbude. Svým rodičům bych Flying carpet nedoporučil, ale ve studentském bytečku by jistě místo našel.

Zdroj: Moderntots (tip poslal Jožo Z.)
Filip Filip K.

Relaxační postel

Pracovní týden se chýlí ke konci a je potřeba opět pořádně relaxovat a nabrat nové síly. Postel ve tvaru futuristického košíku vám nabídne opravdu luxusní relaxaci. Samozřejmostí je světelná a hudební terapie a také systém pro relaxaci svalů. Samozřejmě lze k posteli připojit iPod a hudbu poslouchat přímo z něj.

Zdroj: lomme (via blog.scifi)
Vratislav H.

Vrtěti psem, aneb když se ciferník pod rafičkou točí

Hodiny Anthonyho Dickense jsou jedny z těch méně obvyklých. Jde spíše o funkční dekoraci. Hodnotný černý nebo bílý kámen se hodí do bytu i kanceláře, ale časové funkce jsou odsunuty do pozadí. Jediný hrubě cejchovaný „ciferník“ se otáčí pod statickou rafičkou a o aktuálním čase tak podává pouze orientační informace.

Zdroj: AnthonyDickens (tip poslal Jožo Z.)
Filip Filip K.

Variabilní nábytek

Již jsme zde měli LEGO nábytek, tentokrát tu máma nábytek inspirovaný tak trochu LEGO stavebnicí a tak trochu slavnou hrou Tetris. Ze dvou židlí a nízkého stolu snadno vytvoříte pohovku nebo postel. Od romantické večeře přes koukání na televizi z pohovky se můžete dostat až do postele.

Zdroj: sdesignunit (via gizmodo)
Vratislav H.

strana 1 strana 64 strana 65 strana 66 strana 85