Supermoderní kohoutek

Dnes si představíme snad neinteligentnější vodovodní kohoutek. Nenajdete na něm žádný ventil nebo páku, kohoutek vás pomocí kamery rozpozná a pustí vám vodu teplou přesně, jak máte rádi. Sílu proudu a teplotu lze samozřejmě ovládat na zabudovaném dotykovém LCD panelu. Kohoutek je také vybaven barvenými LEDkami, takže teplotu vody dokáže vyjádřit pomocí barvy svitu. Jde opravdu o propracovaný kohoutek, snad nás nikdy nepřekvapí pověstnou "modrou obrazovkou".

Zdroj: ihouse (via ubergizmo)
Vratislav H.

Vodopád v koupelně

Kdysi lidé prováděli svou ranní hygienu někde u jezírka nebo řeky. Dnes každý touží pro luxusní koupelně. Do takové koupelny se jistě bude hodit toto stylové umyvadlo inspirováno přírodním vodopádem. Je pravda, že v koupelně zabere poněkud více místa, ale vždyť jde o styl.

Zdroj: washbasinfactory (via inventorspot)
Vratislav H.

Skluzavka na schodišti

Chodit po schodech je nuda, hlavně když jste malé dítě. Zajímavým prvkem u vás doma může být toto schodiště. Pro zábavnější cestu dolů je vybaveno skluzavkou. Děti ji budou milovat a vy jistě občas také neodoláte a s chutí se sklouznete, ne?

Zdroj: cookiemag (via gizmodo)
Vratislav H.

Plechovka se vzkazem

Kolegové v práci vám neustále kradou vaše jídlo z ledničky? Pak jim tam zanechte vzkaz. Ten můžete nahrát do této plechovky za 6 liber. Pokaždé, když někdo otevře dveře ledničky a rozsvítí se v ní světlo, plechovka vzkaz přehraje. Váš vzkaz může být dlouhý maximálně 10 sekund, ale i to stačí na důrazné varování všech nenechavých rukou.

Zdroj: drinkstuff
Vratislav H.

Osvětlená budka

Ptáčci konečně najdou snadno svou budku i v noci. Je zde ptačí budka s fotovoltaickými články. Pomocí nich se přes den nabíjí baterie, aby se po setmění mohlo rozsvítit bidýlky před vchodem do budky. Osvětlí nejen ptáčků cestu domů, ale také dotvoří příjemnou atmosféru na vaší zahradě.

Zdroj: oooms (via yankodesign)
Vratislav H.

Polička Sex

Obyčejná polička na knížky a cédéčka může vypadat neobyčejně. Díváte se na návrh opravdu sexy poličky od designéra Aruna Kumara Francise. Obrázek Baracka Obamy samozřejmě nemůže chybět.

Zdroj: coroflot (via gizmodo)
Vratislav H.

Mixér podle Bugatti

Bugatti Vela není nový model sportovního vozu, ale mixér navržený touto slavnou automobilkou. Třírychlostní mixér je poháněn 400W motorem, takže si hravě poradí s ovocem i kostkami ledu. Čerstvý ovocný koktejl po ránu jistě přijde k chuti.

Zdroj: macys (via ohgizmo)
Vratislav H.

Trojité dveře

Malé děti to občas mají těžké ve světě velkých dospělých. Vezměte si třeba takové dveře. Jsou obrovské a klika je umístěna nepředstavitelně vysoko. Každého prcka jistě potěší tyto 3v1 dveře. Pohodlně jimi projde dospělý stejně jako ten nejmenší člen rodiny. Je to vlastně jeden vchod vybaven dveřmi ve třech různých velikostech. Je na vás jestli dopřejete svému dítku svobodný průchod za 3500 dolarů.

Zdroj: minordetails.typepad (via gizmodo)
Vratislav H.

strana 1 strana 21 strana 22 strana 23 strana 42