Ze stolu rovnou do odpadků

Nedaří se s projektem a nejraději byste nejraději smetli ze stolu do koše? Tak s tímto stolem to opravdu nebude problém. Do koše můžete smést hezky pohodlně třeba i ten pomalý a věčně se sekající notebook. Další netradiční odpadkové koše si můžete prohlédnout zde.

Zdroj: marielouise (via yankodesign)
Vratislav H.

Miniklávesnice

Klepněte pro větší obrázek

Air Keyboard je jméno nové bezdrátové klávesnice určené především pro HTPC. Svým tvarem i rozměry spíše připomíná ovladač herní konzole, ale kombinuje v sobě dokonce i 3D myš. Měla by pracovat do vzdáleností až 50 metrů a na dva AA články by měla vydržet až 50 hodin. Bohužel žádné další informace o ceně a dostupnosti na trhu nejsou známy. Pokračování článku…

Zdroj: us.aving (via engadget)
Vratislav H.

Napájecí stěna

V obýváku je hromada různých přehrávačů, zesilovačů, reproduktorů a dalších nezbytných věcí pro sledování filmů v té nejlepší kvalitě. Jenže se pro tyto přístroje nedostává elektrických zásuvek? Tak prostě udělejte zadní stěnu ze samých elektrických zásuvek. Vytvoří netradiční dekoraci a vy už nebudete muset vymýšlet různé rozvětvené struktury z prodlužovaček a rozdvojek. Jen bych v takovém pokoji nechtěl provádět elektroinstalaci.

Zdroj: ironicsans (via gizmodo)
Vratislav H.

Zeo budík vám řekne, jak jste spali

Klepněte pro větší obrázek

Vypadá to jako normální budík. Jenže není. Stojí 400 dolarů a kromě své ceny je výjimečný také svými funkcemi. V rámci příslušenství dostanete čelenku s čidlem, kterou si připevníte na hlavu a budík vás bude celou noc analyzovat. Když byste si náhodou ráno nebyly jisti, jak se vám spalo, můžete si na budíku prohlédnout vyhodnocení svého spánku. Budík dále zvládá i dlouhodobou analýzu, kdy vám nabídne například spánkový graf a podobné fíčůry. Pokračování článku…

Zdroj: MyZeo (via Gizmodo)
David P.

Domácí lis na odpadky

Odpadkový koš už zase přetéká, chtělo by to trochu sešlápnout. Jenže jak, když se vám do koše nevejde noha? Zkuste sešlápnout celý odpadkový koš. Armstrong koš je konečně praktický a užitečný nápad, odpadky v něm krásně sešlápnete. A kde se vzal ten název Armstrong? Na víku koše je zobrazena stejná šlápota jakou zanechal Armstrong na Měsíci.

Zdroj: yankodesign
Vratislav H.

Japonská pomůcka pro toalety

Tak tohle mohli vymyslet opravdu jen v Japonsku. Jde o speciální pomůcky pro pány. Vždyť víte, jak je mnohdy obtížné zamířit při čůrání do záchodové mísy. Využijte tedy tato klekátka a hezky si k tomu klekněte. Mísa bude mnohem blíž a vše půjde daleko snadněji, nebo máte jiný názor?

Zdroj: house-doctor (via gizmodo)
Vratislav H.

Kuchyňský pěstní klín

Moderních pomocníků má jistě každý plnou kuchyň. Proč se tedy nevrátit k původním starodávným pomůckám jako je například pěstní klín. Stojí 43 dolarů a můžete jimi drtit a strouhat třeba česnek nebo brousit nože.

Zdroj: merchant4 (via thegreenhead)
Vratislav H.

Posezení na klávesnicích

Staré a nefunkční klávesnice nevyhazujte. Když jich nastřádáte tak 40, můžete si z nich vytvořit podobné stylové posezení. Ideální místo k odpočinku pro všechny správné geeky. Jen otázka, jak se asi na těch klávesnicích sedí?

Zdroj: mocoloco (via crunchgear)
Vratislav H.

strana 1 strana 20 strana 21 strana 22 strana 41