Batoh pro uklízečky

Klepněte pro větší obrázek

Uklízení nepatří zrovna mezí oblíbené činnosti, ale občas se musíme zbavit těch nánosů prachu. Naštěstí je zde údajně pohodlný a praktický vysavač. Jednoduše si jej nasadíte na záda jako batoh a můžete se vydat na lov prachu, drobečků a dalších nečistot. Těžko říct, zda je lepší neustále tahat vysavač na zádech, nebo jej jen občas překutálet mezi místnostmi?

Zdroj: taylorgifts (via ohgizmo)
Vratislav H.

Sputnik do obýváku

Sputnik z dílen Sergeje Koroljova se stal první umělou družici země a započal tak éru dobývání vesmíru. Tento sputnik vytvořil Shane Crozier a do vesmíru se asi nikdy nepodívá, je totiž určen, aby osvětloval vaše obydlí. Jde o zajímavou a stylovou lampu určenou nejen fanouškům vesmírných letů.

Zdroj: zierlog (via crunchgear)
Vratislav H.

Stěna pro chlapy

Klepněte pro větší obrázek

Nábytek do domácností většinou vybírají ženy. Jenže ty mnohdy nemají ponětí, jaké nároky na nábytek mají muži. Pokud by si měl muž zařídit obývací stěnu přesně podle sebe, stačila by mu k tomu jedna tato kompaktní obývací stěna. Je vybavena vším potřebným, co ke svému životu takový muž potřebuje. Najdete zde 52palcovou HDTV televizi doplněnou o dvě menší 26palcové. Dále nesmí chybět 1200W Panasonic 5.1 domácí kino, DVD přehrávač, chladnička na sudy s pivem včetně výčepní hlavice, mikrovlnka, dva humidory na doutníky a cigarety a také poličky na 32 láhví vína. Dokonce se najde i místo, kam se dá připojit váš milovaný iPod. Co víc vám chybí?

Zdroj: hybridspacefurniture (via shinyshiny)
Vratislav H.

Pořadač na baterie

Klepněte pro větší obrázek

Bez baterií přestane fungovat spousta domácích pomocníků. Vždyť jaké je utrpení, když přestane fungovat dálkové ovládání k televizi a vy musíte chodit přepínat televizi jak někde ve středověku. Pak nastane usilovné přehrabávání zásuvek a poliček, abyste našli alespoň nějakou náhradní baterii. Přitom stačí mít tento praktický organizér až pro 66 baterií doplněný o malý tester. Po ruce tak budete mít baterie všech možných velikostí (AA, AAA, C, D, 9V a samozřejmě i ty knoflíkové). Za necelých 13 dolarů se to vyplatí, nemyslíte?

Zdroj: harrietcarter (via 7gadgets)
Vratislav H.

Osobní prkýnko

Klepněte pro větší obrázek

Patříte mezi osoby, které úzkostlivě dbají o svou hygienu? Pokud byste měli jít na záchod, kam chodí i jiní lidé, museli byste nejprve důkladně vydesinfikovat prkénko? To vás určitě zaujme koncept českého designéra Jana Čtvrtníka. Na záchodové míse je hned několik záložek, tedy vlastně prkýnek. Každý může mít to své, ale takový záchod je pak pouze pro tři osoby.

Zdroj: coroflot (via inventorspot)
Vratislav H.

Roztahovací stůl

Klepněte pro větší obrázek

Když se o víkendu sejde celá rodina, je potřeba velký stůl. Však váš jídelní stůl je jistě také rozkládací. Rozkládací je i tento oválný stůl, ale trošku netradičním způsobem. Nejprve se roztáhne na jednotlivé plátky, takže do mezer musíte zasunout další prkna. Vznikne tak stůl blíže neidentifikovatelného tvaru. Pokračování článku…

Zdroj: petermarigold (via yankodesign)
Vratislav H.

Hudební pařez

Klepněte pro větší obrázek

Na první pohled to vypadá jako nějaký ztrouchnivělý starý pařez a přitom se uvnitř ukrývá 125 wattů hudebního výkonu. Je to totiž stylový reproduktor pro venkovní použití. Samozřejmě je upraven, aby odolal všem nepříznivým vlivům. Jen na něj nesmíte zapomenout při grilování, abyste jej nenaštípali na polínka.

Zdroj: smarthome (via redferret)
Vratislav H.

Spánek na čistém vzduchu

Klepněte pro větší obrázek

Špatně se vám spalo, celou noc jste se budili díky kýchání a kašlání? Tak to máte v ložnici spoustu prachu nebo pylu. Zbavit se ho můžete pomocí tohoto speciálního postelového čističe vzduchu. Hlavní jednotka je umístěna pod postelí a čistý vzduch je veden přímo k vaší hlavě. Konečně dobré spaní bez alergenů.

Zdroj: allergybuyersclubshopping (via 7gadgets)
Vratislav H.

strana 1 strana 19 strana 20 strana 21 strana 40