Zaklepejte na zvonek

Klepněte pro větší obrázek

Když chcete někam vstoupit, tak samozřejmě musíte zaklepat. I na takové klepání se vám může hodit tento gadget. Je to vlastně klepání zkřížené se zvonkem. Jednotlivé plošky v dřevěném rámečku jsou vlastně tlačítka, která mohou spouštět různé zvonky a zvuky. Takže pokud někdo zaklepe u vašich domovních dveří, domem se vám rozezní třeba zvonkohra. Pokračování článku…


Lampička vypínač

Italským designérům se asi nelíbil vypínač na lampičce a tak představili lampičku, která je vlastně sama svým vypínačem. Lampička se zapíná tak, že se překlopí na jednu stranu a vypne se překlopením na druhou stranu. Za originalitu se musí připlatit, v tomto případě to je 75 liber.

Zdroj: panik-design (via holycool)
Vratislav H.
Diskuze (2) • přidat nový komentář

Skládací podložka

Malý pokoj může být taky vybaven nábytkem, bez toho aby byl přeplněný. Stačí mít tuto speciální podložku. Ta je na různých místech nařezaná a díky tomu se dá různě překládat. A právě tak si můžete snadno poskládat třeba malý stůl, nebo opěrku. Pak stačí vše poskládat zpátky a zase máte volný pokoj.

Zdroj: designboom (via geekalerts)
Vratislav H.
Diskuze (2) • přidat nový komentář

Kombinované nářadí

Po dlouhé a namáhavé práci v garáži nebo na zahradě určitě dostanete chuť na pořádný grilovaný steak. Kam jste si jen dali to grilovací náčiní? Kupte si tuto BBQ sadu za 36 dolarů a své důležité nástroje budete mít vždy po ruce. Obracečka je kombinovaná s maticovým klíčem, vařečka zase se štětcem a vidlička s kladívkem. Od práce tak plynule přejdete ke grilování.

Zdroj: perpetualkid (via 7gadgets)
Vratislav H.
Diskuze (5) • přidat nový komentář

Vodní alarm

Taková prasklá hadička k pračce pořádně zamrzí, ale horší je, když díky ní vytopíte další dva sousedy. Na únik vody vás upozorní tyto malé a nenápadné detektory. Stačí je umístit tam, kde hrozí nějaká potopa. Třeba do koupelny k pračce nebo do kotelny k bojleru. Stačí trochu rozlité vody a detektor začne hlasitě pískat. Balení tří detektorů stojí 19 dolarů.

Zdroj: amazon (via gadgetgrid)
Vratislav H.
Diskuze (17) • přidat nový komentář

Disko ve vaně

Relaxační koupel nemusí probíhat jen v poklidné atmosféře a za světel svíček. Zkuste si ve vaně udělat pořádnou diskotéku. Za 6 liber si můžete koupit tuhle podvodní disko světelnou show. Světlo je napájeno třemi tužkovými bateriemi a nabízí čtyři různé barevné kombinace.

Zdroj: firebox (via geekalerts)
Vratislav H.
Diskuze (2) • přidat nový komentář

Toaletní metr

Možná jste měli na toaletě nutkání něco si tam občas přeměřit, třeba obvod kolem pasu. Když tam budete mít tento toaletní papír za 7 dolarů, můžete měřit, co chcete. Toaletní papír má měřítko jak v centimetrech, tak i v palcích. Můžete si měřit, co chcete, jen zvažte, které score bude lepší nechat si pro sebe.

Zdroj: perpetualkid (via ohgizmo)
Vratislav H.
Diskuze (2) • přidat nový komentář

Rádio na vodu

S tímto rádiem do koupelny ušetříte něco za energii, ale asi ta spotřeba vody bude trošku vyšší. Rádio se totiž montuje rovnou na sprchovací hadici nebo kohoutek a jako zdroj energie slouží malá turbína poháněná proudem vody. Rádio za 56 dolarů vám možná přijde poněkud dražší, ale uvědomte si, že dostáváte i malou vodní elektrárnu. Pokračování článku…

Zdroj: waterpowerradio (via uberreview)
Vratislav H.
Diskuze (7) • přidat nový komentář

strana 1 strana 2 strana 3 strana 22