Zaklepejte na zvonek

Klepněte pro větší obrázek

Když chcete někam vstoupit, tak samozřejmě musíte zaklepat. I na takové klepání se vám může hodit tento gadget. Je to vlastně klepání zkřížené se zvonkem. Jednotlivé plošky v dřevěném rámečku jsou vlastně tlačítka, která mohou spouštět různé zvonky a zvuky. Takže pokud někdo zaklepe u vašich domovních dveří, domem se vám rozezní třeba zvonkohra. Pokračování článku…

Zdroj: gckedslie.wordpress (via yankodesign)
Vratislav H.

Lampička vypínač

Italským designérům se asi nelíbil vypínač na lampičce a tak představili lampičku, která je vlastně sama svým vypínačem. Lampička se zapíná tak, že se překlopí na jednu stranu a vypne se překlopením na druhou stranu. Za originalitu se musí připlatit, v tomto případě to je 75 liber.

Zdroj: panik-design (via holycool)
Vratislav H.

Skládací podložka

Malý pokoj může být taky vybaven nábytkem, bez toho aby byl přeplněný. Stačí mít tuto speciální podložku. Ta je na různých místech nařezaná a díky tomu se dá různě překládat. A právě tak si můžete snadno poskládat třeba malý stůl, nebo opěrku. Pak stačí vše poskládat zpátky a zase máte volný pokoj.

Zdroj: designboom (via geekalerts)
Vratislav H.

Kombinované nářadí

Po dlouhé a namáhavé práci v garáži nebo na zahradě určitě dostanete chuť na pořádný grilovaný steak. Kam jste si jen dali to grilovací náčiní? Kupte si tuto BBQ sadu za 36 dolarů a své důležité nástroje budete mít vždy po ruce. Obracečka je kombinovaná s maticovým klíčem, vařečka zase se štětcem a vidlička s kladívkem. Od práce tak plynule přejdete ke grilování.

Zdroj: perpetualkid (via 7gadgets)
Vratislav H.

Vodní alarm

Taková prasklá hadička k pračce pořádně zamrzí, ale horší je, když díky ní vytopíte další dva sousedy. Na únik vody vás upozorní tyto malé a nenápadné detektory. Stačí je umístit tam, kde hrozí nějaká potopa. Třeba do koupelny k pračce nebo do kotelny k bojleru. Stačí trochu rozlité vody a detektor začne hlasitě pískat. Balení tří detektorů stojí 19 dolarů.

Zdroj: amazon (via gadgetgrid)
Vratislav H.

Videotest pro Zuzanu: vysavač-robot

Zuzana se zeptala a my jsme pro ni vyzkoušeli robotický vysavač. Určitě ho musel vymyslet chlap, aby si ušetřil práci a taky aby si s ním mohl hrát. Abychom si s ním i my mohli hrát! Doveze pivo? Dá se použít místo autodráhy? Je robot lepší než živá uklízečka?

Napište nám do diskuze pod článkem, co máme vyzkoušet příště. Jestli váš tip vybereme, důkladně otestované zařízení od nás potom dostanete. Takže nezapomeňte vložit e-mail, ať vás můžeme kontaktovat.

Gadgets.cz
Test Gear

Disko ve vaně

Relaxační koupel nemusí probíhat jen v poklidné atmosféře a za světel svíček. Zkuste si ve vaně udělat pořádnou diskotéku. Za 6 liber si můžete koupit tuhle podvodní disko světelnou show. Světlo je napájeno třemi tužkovými bateriemi a nabízí čtyři různé barevné kombinace.

Zdroj: firebox (via geekalerts)
Vratislav H.

Toaletní metr

Možná jste měli na toaletě nutkání něco si tam občas přeměřit, třeba obvod kolem pasu. Když tam budete mít tento toaletní papír za 7 dolarů, můžete měřit, co chcete. Toaletní papír má měřítko jak v centimetrech, tak i v palcích. Můžete si měřit, co chcete, jen zvažte, které score bude lepší nechat si pro sebe.

Zdroj: perpetualkid (via ohgizmo)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 3 strana 22