Solární iPhone

Apple vybavil své iPhony fotovoltaickými články? Ale kdepak, to si musíte za 50 liber dokoupit tento speciální ochranný kryt, který je vybaven baterii a solárním panelem. Dodatečná baterie znamená téměř dvojnásobnou výdrž vašeho iPhonu. A pokud slunce nesvítí, můžete přídavnou baterii dobít také pomocí USB portu.

Zdroj: bb-shopping (via 7gadgets)
Vratislav H.

Ranní ptáče

Zahoďte ty dotěrné budíky a nechte se vzbudit příjemným ptačím zpěvem. Tento ptáček vyžaduje jen minimální péči a přitom vás zbudí vždy v přesnou dobu. Ptačí budík si můžete pořídit za cenu kolem 37 dolarů.

Zdroj: rinkya.blogspot (via craziestgadgets)
Vratislav H.

Video hodinky

Tohle určitě nejsou hodinky žádného tajného agenta, protože již na první pohled je patrné, že nejde jen o obyčejné hodinky. Kromě 1.4palcového TFT displeje jsou vybaveny nezbytnou kamerou a mikrofonem, pro pořizování videozáznamů, zvukových nahrávek nebo fotek. Cena 50 dolarů je poměrně příznivá, nicméně pro opravdové špióny bych doporučil nějaký nenápadnější model.

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.

LED rukavice

Posviťte si na cestu domů nebo oslňte na párty. Sice v létě budete s rukavicemi vypadat poněkud divně, ale zase jsou vybaveny barevnými LEDkami. Konečky prstů vám tak mohou svítit různými barvami s různými efekty. Jeden pár LED rukavic stojí 28.50 dolarů.

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.

Automatický otáčeč párků

Párek na grilu už nemusíte pečlivě střežit a otáčet, díky automatickému "otáčeči" se párky ugrilují rovnoměrně ze všech stran. Párky stačí položit mezi otáčecí válečky. Jen klasické nakrájené "ježky" na něm asi neuděláte.

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.

Průhledné varhany z roku 1970

Klepněte pro větší obrázek

V roce 1970 výrobce elektronických nástrojů Wersi vytvořil elektronické varhany. Tyto varhany se dočkaly nového kabátku a reproduktorů z Lucitu. U nás je ten materiál znám spíše jako plexisklo. Na všechny ty elektronické součástky tak máte dokonalý výhled. Pokud byste si rádi rozšířili svůj hudební koutek, musíte si připravit 85000 dolarů. Pokračování článku…

Zdroj: 1stdibs (via blog.makezine)
Vratislav H.

iPodium

Nestyďte se a promluvte k davům. Své poznámky si můžete připravit na iPadu a pak můžete využít tento stojánek. Už vám tak nehrozí, že se vám před důležitým projevem rozsypou poznámky. Na druhou stranu si dejte pozor, aby se vám iPad třeba nějak nezasekl.

Zdroj: littlemountainproductions (via technabob)
Vratislav H.

Budík, který s vámi zatřese

Klepněte pro větší obrázek

Jistě poznáváte toho nemilosrdného nepřítele všech spáčů. Přesně tak, to je ten klasický celokovový budík, který dokáže vzbudit půl paneláku. Japoncům to nejspíš ještě nestačilo a tak jej vybavili přídavnou vibrační jednotkou. Tu si dáte pod polštář, aby s vámi po ránu pořádně zatřásl. Pokračování článku…

Zdroj: thanko (via 7gadgets)
Vratislav H.

strana 1 strana 57 strana 58 strana 59 strana 78