S hudbou do vody

Když se bez své oblíbené hudby neobejdete ani v bazénu, vyzkoušejte nejmenší vodotěsný přehrávač na světě UWaterG2. Má 2GB vnitřní paměť, dokáže hrát až 8 hodin a hlavně je voděodolný podle certifikace IPX8. Na potápění to není, ale pro běžné plavání a šnorchlování by to mělo stačit. UWaterG2 si můžete pořídit a 60 dolarů.

Zdroj: gearedtobefit (via geekalerts)
Vratislav H.

S mobilem na volant

Moderní mobily jsou už vybaveny vším možný, umí přehrávat filmy, hudbu a mnohé obsahují také navigaci. Jenže kam s mobilem, když chcete použít tu navigaci? Možným řešením může být tento držák na volant. Je jedno jestli máte iPhone nebo Blackberry, do držáku jde upevnit většinu mobilů, pak jej jen stačí připevnit na volant. Stačí našetřit zhruba 26 dolarů a navigaci budete mít hezky na očích. Pokračování článku…

Zdroj: amazon (via craziestgadgets)
Vratislav H.

Obutá, neobutá

Možná se právě díváte na sportovní obuv budoucnosti. Ano, tyhle podivné nálepky mají sloužit jako dokonalá sportovní obuv. Však nejlepší je pohyb hezky naboso, jen tak si můžete naplno užít pohyb. Tyhle nálepky mají pouze chránit namáhané části chodidla a zlepšit kontakt se zemí. Pro různé sporty by měly být určeny různé nálepky. Vybere si každý, cvičitel jógy, běžec i tanečník.

Zdroj: behance (via thedailywh)
Vratislav H.

Vše potřebné na monitoru

Klepněte pro větší obrázek

Různých poliček a odkládacích šuplíků není nikdy dost. Naštěstí Japonci jsou vynalézaví a přišli s tímto úložným systémem. Ten se skládá ze dvou bočních panelů s přihrádkami a držákem na dokumenty a k tomu patří ještě spodní polička s USB hubem. Boční přihrádky pojmou hromady kancelářských pomůcek a polička je skvělým místem pro všechny nezbytné elektronické gadgety, které lze dobíjet z USB. Praktické, nemyslíte? A cena je jen nějakých 46 euro.

Zdroj: geekstuff4u (via akihabaranews)
Vratislav H.

Kitara bez strun

Klepněte pro větší obrázek

Kytara bez strun je tak trošku bláznivý nápad, ale funguje to a jmenuje se to Kitara. Místo strun je na ni dotykový displej a hmatníky jsou také vytvořeny dotykovými elementy. Struny se prostě zobrazí na displeji, takže už žádné složité ladění. Displej ale umožňuje i jiné způsoby hraní a vyluzování různých efektů, stačí "hrábnout do displeje". Cena je celkem příznivá, Kitara stojí 850 dolarů. Pokračování článku…

Zdroj: misadigital (via redferret)
Vratislav H.

Nejmenší fotoaparát na světě

Klepněte pro větší obrázek

S tou miniaturizací to občas už přehánějí. Výsledkem je miniaturní fotoaparát s rozměry 2.5 x 2.3 x 2.5 cm. Umí fotit v rozlišení 1600 x 1200 do formátu JPEG nebo nahrávat video do AVI při 30 FPS a rozlišení 640 x 480. Micro SD karta je snad jediná paměť, která se do foťáku vejde. Kvalitou fotek se asi nemůže rovnat s klasickými fotoaparáty, ale zase nepotřebujete žádné velké brašny, prostě jej schováte třeba i do kapsy od košile.

Zdroj: gadget.brando (via geekalerts)
Vratislav H.

ICONICSTAND – podstavec pro iPhone

Klepněte pro větší obrázek

ICONICSTAND je ten pravý stojánek pro váš iPhone. Je vyřezávaný ze dřeva a můžou jej tak zdobit různé ikony. Svůj iPhone budete tak mít stále na očích a stojánek taky umožňuje natáčení mobilu. Díky tomu dobře poslouží pro sledování videa a taky se vám na něm bude lépe psát. Pokračování článku…

Zdroj: iconicstand (via yankodesign)
Vratislav H.

Domino a čas

Klepněte pro větší obrázek

O přesném času vás mohou informovat už i dominové kostky. Tyhle tři nadměrné kostky jistě ozvláštní každý pokoj nebo pracovnu. Velká kostka vlevo představuje hodiny a ty další dvě zase minuty. Komunikace a synchronizace mezi jednotlivými kostkami probíhá bezdrátově. Dominové kostky na obrázku tedy ukazují 12:59.

Zdroj: news.carbondesign (via yankodesign)
Vratislav H.

strana 1 strana 41 strana 42 strana 43 strana 62