Větší displej pro váš iPhone

Klepněte pro větší obrázek

Zdá se vám displej na vašem iPhonu příliš malý? Nemusíte jej měnit za nový mobil, prostě mu jen pořiďte větší displej za 200 dolarů. Na první pohled vypadá jak nějaký menší laptop, ale uvnitř najdete jen displej s úhlopříčkou 7 palců a taky dva malé 1W reproduktory. Budete mít sice o něco větší displej, ale výdrž baterie se asi celkem podstatně zkrátí.

Zdroj: hammacher (via uberreview)
Vratislav H.

Fotoaparát na mince

Pořádná fotografická výbava je poněkud nákladnější, ale tento fotoaparát s velkým objektivem koupíte za pouhých 27 dolarů. Problém je, že s tímto fotoaparátem moc nevyfotíte, ale zase vám pomůže našetřit na profesionální výbavu. Tento foťák totiž slouží jako pokladnička, tak ať jen peníze hezky přibývají.

Zdroj: toys.brando (via 7gadgets)
Vratislav H.

Jabloň pro iPad

Klepněte pro větší obrázek

Kde rostou jablka? Přece na stromě. A kam patří tablet s jablkem ve znaku? No přece taky na strom. V tomto případě jde o takový netradiční strom z dílny designéra Michael Hilgers. Tenhle strom by měl sloužit jako takový stojan nebo pultík pro váš iPad. Pro někoho praktická věc, pro jiné jen ozdoba pokoje.

Zdroj: homeapps.rephorm (via yankodesign)
Vratislav H.

Repro na monitoru

Klepněte pro větší obrázek

Místa na pracovním stole není nikdy dost. Překážejí vám třeba reproduktory? Tak je dejte nad monitor, tam je místa dost. Tyhle reproduktory do USB za 29 dolarů snadno připevníte téměř na libovolný LCD a nebo také i notebook.

Zdroj:
Vratislav H.

Pracujte v posteli

Klepněte pro větší obrázek

S tímto originálním a výškově stolíkem můžete pracovat hezky pohodlně v křesle nebo třeba i v posteli. Na naklápěcí desku můžete umístit svůj notebook a samozřejmě nechybí ani místo pro počítačovou myš a odkládací polička pro mobil. Tento praktický kus nábytku může být váš za 415 dolarů.

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.

Tichý budík

Tohle nejsou jen náramkové hodinky, ale také tichý budík. Oceníte je, pokud už máte dost těch uřvaných budíků, které probudí celý barák. Tyhle hodinky si totiž na noc necháte na ruce a ony vás probudí vibracemi. Takové tiché probuzení jistě stojí za trošku větší cenu 290 liber.

Zdroj: retailfacility (via redferret)
Vratislav H.

Razítko na smajlíky

Klepněte pro větší obrázek

Standardní smajlík s dvojtečkou a závorkou se uchytil a dal vzniknout celé řadě dalších variací pro rychlé vyjádření emocí prostřednictvím klávesnice. Je to rychlé, zábavné, každý tomu porozumí. Ovšem pokud ještě občas píšete i bez klávesnice, bude se vám pro rychlou tvorbu úhledných smajlíků hodit speciální razítko. Funguje podobně jako klasické datumové razítko, ovšem místo číslic má na posuvných páscích různé znaky. Pokračování článku…

Zdroj: Gung.jp (via TheNextWeb)
David P.

S hudbou do vody

Když se bez své oblíbené hudby neobejdete ani v bazénu, vyzkoušejte nejmenší vodotěsný přehrávač na světě UWaterG2. Má 2GB vnitřní paměť, dokáže hrát až 8 hodin a hlavně je voděodolný podle certifikace IPX8. Na potápění to není, ale pro běžné plavání a šnorchlování by to mělo stačit. UWaterG2 si můžete pořídit a 60 dolarů.

Zdroj: gearedtobefit (via geekalerts)
Vratislav H.

strana 1 strana 40 strana 41 strana 42 strana 61