USB v bunkru

Ochraňte svoje počítačové USB zařízení před nenechavými prsty. Výborně k tomu může posloužit Bunker od NZXT. Tento USB panel za 25 dolarů zasunete do 5.25“ pozice a zapojíte vaší cennou USB výbavu (klávesnice, myš, sluchátka atd.) a zamknete dvířka. Nikdo vám tedy jen tak nevytáhne a neukradne vaší drahocennou herní myš. Ideální na velké LAN párty a podobné akce.

Zdroj: nzxt (via redferret)
Vratislav H.

Dobíjecí ovladač, který se neztratí

V ruce třímáte dálkový ovladač, chystáte se na další kolo bleskového přepínání programů. Mačkáte tlačítka, jenže nic se neděje, nejspíše jsou vybité baterie. Tím pádem se vracíte o několik let zpět, do té neslavné doby, kdy lidé museli vstávat z pohovky, aby si mohli přepnout program. Pro příště se raději vybavte dobíjecím dálkovým ovládáním Motorola R331, který nahradí veškeré ovladače k VIP Set-top boxům. Ovladač je doplněn i o funkci zvukového vyhledávání, když jej někde založíte, na dokovací stanici stačí zmáčknout tlačítko a ovladač se ozve.

Zdroj: motorola (via ohgizmo)
Vratislav H.

Klávesnice a kryt pro iPad

ZAGGmate promění váš iPad na notebook. Není to tedy jen bluetooth klávesnice, ale také stojánek a kryt na iPad. Do stojánku můžete iPad umístit jak na šířku, tak i na výšku. Hliníkový ZAGGmate je dostatečně odolný a dokonale chrání displej iPadu proti poškození. Za 100 dolarů se to oplatí, nemyslíte? Pokračování článku…

Zdroj: amazon (via holycool)
Vratislav H.

Světlo z kapačky

Je libo trošku nemocničního stylu? Zkuste lampičku s LED za 59 dolarů. Na první pohled vypadá jako pytlík s kapačkou. Dokonce si můžete zvolit barvu, kterou bude lampička svítit. Do pytlíku z průhledného PVC stačí nalít vodu s barvivem. Lampičku můžete jen tak položit na stůl nebo ji zavěsit po vzoru pravé kapačky.

Zdroj: store.yankodesign (via holycool)
Vratislav H.

Reproduktory pro motorkáře

Klepněte pro větší obrázek

Nad touto dokovací stanicí pro iPhone a reproduktory jistě zaplesá každé srdce správného motorkáře. Reproduktory jsou totiž vytvořeny z blinkrů legendárního motocyklu Triumph Bonneville T100. Je to povedený kousek, ale u reproduktorů to nemusí zůstat. Na stránkách design and inovation najdete celou kolekci věcí od vývrtky po stolní lampičku a všechny byly vyrobeny z různých dílů tohoto motocyklu.

Zdroj: design-scchang (via yankodesign)
Vratislav H.

Kalendář s hlavolamem

Klepněte pro větší obrázek

Koho by napadlo kombinovat kalendář a hlavolam? Designér Yan Yunyong to zkusil a výsledkem je tenhle věčný kalendář. Na začátku každého měsíce stačí přeskládat jednotlivé číslice, tak aby odpovídaly dnům v týdnu. Na kalendář si můžete dělat i krátké poznámky smývatelným fixem.

Zdroj: yankodesign
Vratislav H.

Růžové pracoviště

Každá geekette si jistě ráda vyzdobí svůj pracovní stůl, aby doslova zářil. Tahle sada za 125 dolarů je to pravé. Klávesnice, myš, USB hub, kalkulačka a dokonce sešívačka, to všechno v krásně zářivé růžové barvě a ozdobené třpytivými kamínky. Váš stůl tak bude jistě nepřehlédnutelný.

Zdroj: girlygadgets (via 7gadgets)
Vratislav H.

Větší displej pro váš iPhone

Klepněte pro větší obrázek

Zdá se vám displej na vašem iPhonu příliš malý? Nemusíte jej měnit za nový mobil, prostě mu jen pořiďte větší displej za 200 dolarů. Na první pohled vypadá jak nějaký menší laptop, ale uvnitř najdete jen displej s úhlopříčkou 7 palců a taky dva malé 1W reproduktory. Budete mít sice o něco větší displej, ale výdrž baterie se asi celkem podstatně zkrátí.

Zdroj: hammacher (via uberreview)
Vratislav H.

strana 1 strana 39 strana 40 strana 41 strana 60