Průhledné křeslo

Klepněte pro větší obrázek

Čím dražší křeslo máte, tím je větší pravděpodobnost, že si na něj rozlijete třeba červené víno. U tohoto křesla vás to trápit nemusí. Je to jen jednoduchá kovová konstrukce, která je potažena polyuretanovou folií. Pokud ji tedy zašpiníte, nebo třeba i nějak poškodíte, stačí ji vyhodit a křeslo obalit znovu. Pružnost fólie zaručí pohodlné posezení.

Zdroj: nendo (via ohgizmo)
Vratislav H.

Brusle na koberec

Rádi bruslíte, ale v okolí nemáte žádnou ledovou plochu a na kolečkové brusle je venku špatné počasí? Tak si zabruslete třeba v obýváku. Díky těmto speciálním "kluzákům" za 15 dolarů vám k bruslení bude stačit jakákoliv plocha pokrytá kobercem. Bruslit tak můžete doma, ale klidně i v kanceláři.

Zdroj: thesimtecstore (via geekalerts)
Vratislav H.

Teleobjektiv pro iPhone

Klepněte pro větší obrázek

I s některými mobilními telefony lze vyfotit hezké fotky. A co když bude mít váš mobil i pořádný objektiv? Firma Rollei představila tento nový teleobjektiv pro iPhone 4. Nabízí osminásobný zoom a manuální ostření 3m až nekonečno. Objektiv se upevňuje na iPhone pomocí speciálního pevného pouzdra. Objektiv se dostane na pulty obchodů koncem dubna, cena by se měla pohybovat kolem 35 eur. V balení najdete kromě objektivu a pevného obalu také praktický stativ – tripod.

Zdroj: photographyblog
Vratislav H.

LEGO přehrávač

Klepněte pro větší obrázek

Stavebnice LEGO je nevyčerpatelným zdrojem různých nápadů a inspirace. Někdo z ní postaví propracovaný model Bugatti Veyron a někdo se zase nechal inspirovat tvarem LEGO kostky a vytvořil tento originální CD přehrávač s rádiem. Kromě klasických audio CD si hravě poradí i s MP3 formátem. Takové rádio v cenně 50 liber jistě nesmí chybět v žádném pokoji správného LEGO stavitele.

Zdroj: firebox (via redferret)
Vratislav H.

Mobilní Ferrari

Zaparkujte do své kapsy nové Ferrari GT1. V tomto případě nejde o žádný sportovní vůz, ale o mobilní telefon, který se slavnou automobilkou nechal inspirovat. Mobil je vybaven 1.5palcovým QVGA displejem, dvojicí 1.3MPix kamer, FM rádiem a podporou pro dvě SIM karty. Nemá žádnou zabudovanou paměť, ale podporuje TF karty až do kapacity 2GB. Hravě si poradí i s přehráváním hudby v MP3 a videa v MP4 formátu. Tohle Ferrari může být vaše již za necelých 65 dolarů. Pokračování článku…

Zdroj: focalprice (via 7gadgets)
Vratislav H.

Bubny všude kolem vás

Klepněte pro větší obrázek

Bubnujete si rádi jen tak prsty o stůl nebo o cokoliv, co je v dosahu? Vyzkoušejte syntetizér Wavedrum Mini. Jeden tón vytváříte bubnováním na plošku syntetizéru a druhý bubnováním třeba na desku stolu, ke které stačí připojit speciální klip. Ten snímá vibrace a vytváří tak další zvuk. Syntetizér nabízí celou řadu předprogramovaných rytmů, zvuků a efektů.

Zdroj: korg (via gizmag)
Vratislav H.

Ať se jiskří za koloběžkou

Někdo dělá na koloběžce čáry křídou a za někým to zase hezky jiskří. Na koloběžce Razor eSpark stačí přišlápnout pedál a hned se za vámi bude pořádně jiskřit. Tahle koloběžka má navíc také elektrický pohon. Stačí, když ji trochu rozjedete, alespoň rychlostí 3 míle za hodinu (necelých 5km/h), pak se zapne elektrický motor, se kterým dokážete uhánět rychlostí až 10 mil za hodinu (16 km/h). O napájení se stará dvojice 12V baterií, které jsou schopny dodávat energii až pro 40 minut jízdy. Koloběžka Razor eSpark stojí 143 dolarů.

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.

Stylové natahovací autíčko

Natahovací autíčko nemusí být jen hračka pro malé děti, ale také originální ozdoba pro váš pracovní stůl. Tohle autíčko vytvořil designér Wouter Scheublin. Můžete obdivovat všechny ty převody, jen nezapomeňte, že je autíčko vyrobeno z nerez oceli a bronzu, takže to není nic pro dětské prstíky. Autíček bylo vyrobeno pouze dvacet kusů a ke každému patří i dřevěný box jako garáž.

Zdroj: wouterscheublin (via ohgizmo)
Vratislav H.

strana 1 strana 21 strana 22 strana 23 strana 42