Poznámkový blok s digitální pamětí

Žijeme v digitální době, ale přesto nedáme dopustit na klasické papírové poznámky. Co to takhle zkusit zkombinovat? V pásce na poznámkovém bloku se ukrývá USB flash disk. Do bloku si můžete zapisovat své poznámky a na flash disk se vám vejde až 4GB důležitých dat. Malý blok stojí 85 dolarů a velký 105 dolarů.

Zdroj: pinetti (via ohgizmo)
Vratislav H.

Vodní lyžování o samotě

Lyžování na vodě může být zábava, ale kde brát pořád ty řidiče, kteří vás za svým člunem povozí? Stačí si našetřit 17000 dolarů a můžete lyžovat úplně sami. Za tuto částku si totiž můžete pořídit tento člun na dálkové ovládání. Malý člun s motorem o výkonu 70 koní ovládáte pomocí hrazdy. Člun dokáže uhánět po vodní hladině rychlostí až 40MPH (asi 64 km/h). Samozřejmě nechybí ani pojistka, takže po pádu vám člun nikde neujede. Pokračování článku…

Zdroj: hammacher (via geekalerts)
Vratislav H.

Návrat 35mm filmu

Klepněte pro větší obrázek

To pravé místo na vaše fotky je 35mm film. V době digitálních fotoaparátu? V těchto cívkách nenajdete film, ale USB flash disk. Za 2GB film zaplatíte asi 330 korun, 4GB film vás vyjde zhruba na 420 korun.

Zdroj: etsy (via technabob)
Vratislav H.

Trůn pro admina

Klepněte pro větší obrázek

Administrátor ve firmě je vlastně takový panovník a vladař nad všemi sítěmi a počítačovou technikou ve firmě. Takový vladař samozřejmě potřebuje odpovídající trůn. Binary chair 02 bude ideální. Na výrobu této židle jsou použity všechny možné elektronické součástky, části elektronických desek a různých počítačových komponent.

Zdroj: brcdesigns (via ubergizmo)
Vratislav H.

iPad kdekoliv

Klepněte pro větší obrázek

S Mount Me můžete připevnit svůj iPad téměř kdekoliv. Může to být opěradlo v autě, nábytková stěna, noha nebo třeba i okno. Tento stojánek lze totiž připevňovat pomocí popruhu, na háčky nebo pomocí přísavek. Stojánek umožňuje samozřejmě i naklápění a otáčení iPadu. Mount ME můžete objednávat v předprodeji za 50 dolarů. Pokračování článku…

Zdroj: mount-me (via technabob)
Vratislav H.

Myška s mozkem

Klepněte pro větší obrázek

Netradiční experiment nějakého šíleného vědce? Ale vůbec ne, tohle vytvořil Peter Balch a jde o klasickou počítačovou myšku. Tak klasickou myškou to lze nazvat jedině v případě, že jste fanoušek steampunku. O ergonomii asi nemůže být řeč, ale vypadá dokonale.

Zdroj: peterbalch.btinternet (via hackedgadgets)
Vratislav H.

Bambus pro MacBook

Přírodní materiály jsou stejně nejlepší. Třeba vašemu MacBooku bude nejvíce slušet tento kufřík Silva. Je vyroben z bambusového dřeva a je doplněn o kožené držadlo. Jednotlivé dřevěné díly jsou strojově vyřezávány, ale konečné sestavení je čistě ruční práce. Kufříky se vyrábějí jak pro 15palcové tak i 13palcové MacBooky za jednotnou cenu 180 dolarů.

Zdroj: silvaltd (via geeksugar)
Vratislav H.

Propiska: nahraje každý pohyb

Další propiska z výbavy Jamese Bonda. Na první pohled to je obyčejná propiska, ale uvnitř se ukrývá kamera s rozlišením 1280x960 (při 30fps). Propiska nahrává video ve formátu avi a ukládá jej přímo na microSD kartu (podporuje až 32GB). Jistě, podobných propisek tady již bylo, ale tahle má i automatické rozpoznávání pohybu. Takže různí propiskovi lupiči by se měli mít na pozoru.

Zdroj: thanko (via crunchgear)
Vratislav H.

strana 1 strana 20 strana 21 strana 22 strana 41