Klávesnice podle Atari 400

Klepněte pro větší obrázek

Podle některých názorů měl počítač Atari 400 snad tu nejhorší klávesnici. Psaní na naprosto ploché klávesnici asi nebylo nejpohodlnější. Naštěstí tato nová Atari 400 klávesnice se nechala inspirovat pouze stylem. Jinak jde o klasickou QWERTY klávesnici do USB. Nechte na sebe dýchnout kus počítačové historie, stačí vám k tomu 149 dolarů.

Zdroj: geekstuff4u (via technabob)
Vratislav H.

Poznámkový blok s digitální pamětí

Žijeme v digitální době, ale přesto nedáme dopustit na klasické papírové poznámky. Co to takhle zkusit zkombinovat? V pásce na poznámkovém bloku se ukrývá USB flash disk. Do bloku si můžete zapisovat své poznámky a na flash disk se vám vejde až 4GB důležitých dat. Malý blok stojí 85 dolarů a velký 105 dolarů.

Zdroj: pinetti (via ohgizmo)
Vratislav H.

Vodní lyžování o samotě

Lyžování na vodě může být zábava, ale kde brát pořád ty řidiče, kteří vás za svým člunem povozí? Stačí si našetřit 17000 dolarů a můžete lyžovat úplně sami. Za tuto částku si totiž můžete pořídit tento člun na dálkové ovládání. Malý člun s motorem o výkonu 70 koní ovládáte pomocí hrazdy. Člun dokáže uhánět po vodní hladině rychlostí až 40MPH (asi 64 km/h). Samozřejmě nechybí ani pojistka, takže po pádu vám člun nikde neujede. Pokračování článku…

Zdroj: hammacher (via geekalerts)
Vratislav H.

Návrat 35mm filmu

Klepněte pro větší obrázek

To pravé místo na vaše fotky je 35mm film. V době digitálních fotoaparátu? V těchto cívkách nenajdete film, ale USB flash disk. Za 2GB film zaplatíte asi 330 korun, 4GB film vás vyjde zhruba na 420 korun.

Zdroj: etsy (via technabob)
Vratislav H.

Trůn pro admina

Klepněte pro větší obrázek

Administrátor ve firmě je vlastně takový panovník a vladař nad všemi sítěmi a počítačovou technikou ve firmě. Takový vladař samozřejmě potřebuje odpovídající trůn. Binary chair 02 bude ideální. Na výrobu této židle jsou použity všechny možné elektronické součástky, části elektronických desek a různých počítačových komponent.

Zdroj: brcdesigns (via ubergizmo)
Vratislav H.

iPad kdekoliv

Klepněte pro větší obrázek

S Mount Me můžete připevnit svůj iPad téměř kdekoliv. Může to být opěradlo v autě, nábytková stěna, noha nebo třeba i okno. Tento stojánek lze totiž připevňovat pomocí popruhu, na háčky nebo pomocí přísavek. Stojánek umožňuje samozřejmě i naklápění a otáčení iPadu. Mount ME můžete objednávat v předprodeji za 50 dolarů. Pokračování článku…

Zdroj: mount-me (via technabob)
Vratislav H.

Myška s mozkem

Klepněte pro větší obrázek

Netradiční experiment nějakého šíleného vědce? Ale vůbec ne, tohle vytvořil Peter Balch a jde o klasickou počítačovou myšku. Tak klasickou myškou to lze nazvat jedině v případě, že jste fanoušek steampunku. O ergonomii asi nemůže být řeč, ale vypadá dokonale.

Zdroj: peterbalch.btinternet (via hackedgadgets)
Vratislav H.

Bambus pro MacBook

Přírodní materiály jsou stejně nejlepší. Třeba vašemu MacBooku bude nejvíce slušet tento kufřík Silva. Je vyroben z bambusového dřeva a je doplněn o kožené držadlo. Jednotlivé dřevěné díly jsou strojově vyřezávány, ale konečné sestavení je čistě ruční práce. Kufříky se vyrábějí jak pro 15palcové tak i 13palcové MacBooky za jednotnou cenu 180 dolarů.

Zdroj: silvaltd (via geeksugar)
Vratislav H.

strana 1 strana 20 strana 21 strana 22 strana 41