Skleničkou s dírkou proti plýtvání

Klepněte pro větší obrázek

S vodou by se mělo šetřit, to ví snad každý. Jenže občas vás to přepadne a chcete více vody, než potřebujete. Přemýšlet o plýtvání vodou vás možná donutí tato sklenice. Pokud do ní nalijete více vody, než "potřebujete", budete muset prstem ucpat drobný otvor. Symbolicky vám tak sklenice dává najevo, že občas stačí málo, abyste zabránili plýtvání. Sklenička s dírkou může být vaše za 30 dolarů.

Zdroj: alesinadesign (via holycool)
Vratislav H.

Lavička na Twitteru

Klepněte pro větší obrázek

Již asi víte, že svůj Twitter může mít nenarozené dítě nebo i květina v květináči. V tom případě pro vás nebude překvapením, že Twittovat může i obyčejná lavička v parku. Je pravda, že není až tak obyčejná, je vybavena dvěma kamerami. Pomocí jedné snímá okolí lavičky a pomocí té druhé zase to, kdo si na ní sedá. Všechny toto údaje pak dokáže posílat rovnou na svůj Twitter. Tak si dejte pozor, Velký bratr se nejen dívá, ale také o tom Twittuje.

Zdroj: chrismcnicholl (via yankodesign)
Vratislav H.

Poleno pro iPad

Klepněte pro větší obrázek

Jaké příslušenství vám ještě chybí k vašemu iPadu? No přece iLog neboli iPoleno. Není to žádná napodobenina, je to skutečně kus stromu. Slouží jako originální dokovací a nabíjecí stanice pro iPad. Svůj iPad do něj můžete samozřejmě zasunout jak na výšky, tak na šířku. Za tento kus dřeva zaplatíte 35 liber.

Zdroj: notonthehighstreet (via holycool)
Vratislav H.

2in1: Notebook a projektor

Klepněte pro větší obrázek

S novým notebookem Fujitsu můžete prezentovat doslova kdekoliv. K takové prezentaci obvykle potřebujete nějaký projektor. Ve Fujitsu na to šli od lesa a vytvořili malý LED projektor, který je možné zasunout do notebooku místo optické mechaniky. Projektor má rozlišení 800x600 pixelů. NA sledování filmů to asi není, ale na prezentace to je ideální. Projektor naleznete v příslušenství 13.3“ palcového notebooku S761 nebo u jeho menšího brášky 12.2“ notebooku P771. Oba modely se začnou prodávat v Japonsku v polovině května, cena modelu S761 bude asi 2680 dolarů, model P771 bude k mání za zhruba 3100 dolarů.

Zdroj: jp.fujitsu (via en.akihabaranews)
Vratislav H.

S jednou holí na golf

Možná je tady taková menší golfová revoluce. Již nebudete potřebovat velkou brašnu plnou golfových holí, bude vám stačit tato jediná. U hlavy této hole můžete snadno nastavovat úhel, takže vám nahradí puttery, dřeva, železa, wedge a další nezbytné hole. Univerzální hůl můžete mít za 200 dolarů. Co na to asi povědí profesionální hráči?

Zdroj: hammacher (via redferret)
Vratislav H.

Dřevem inspirovaná klávesnice

Klepněte pro větší obrázek

Dotkněte se kousku přírody. Jenže vy musíte trávit celý dlouhý den v kanceláři u počítače? Tak vyzkoušejte klávesnici z dílny Michaela Roopeniana. Ten každou klávesu na klasické Apple klávesnici vybavil dřevěnou destičkou. Destičky jsou pískovány, takže jednotlivé drážky představují letokruhy ve dřevě. Na dotek je tak každá klávesa jiná.

Zdroj: core77 (via technabob)
Vratislav H.

Mini karavan

Klepněte pro větší obrázek

Moderní karavan nemusí být žádné velké monstrum. Tento miniaturní karavan lze připojit za malý elektrický skútr určený pro starší nebo nemohoucí lidi. Karavan je sice malý, ale přesto v něm najdete vše potřebné. Uvnitř najdete postel, 19palcovou LCD televizi, rádio, budík, poličky i varnou konvici. Zájemci mohou také požadovat další příslušenství jako je solární panel na střechu, satelitní parabolu nebo herní konzoli. Cena mini karavanu je 5500 liber. Pokračování článku…

Zdroj: eta.co (via ohgizmo)
Vratislav H.

Zpomalte pohyb

Klepněte pro větší obrázek

Natočte si své adrenalinové zážitky při extrémních sportech. Jenže takové sporty můžou být hezky rychlé. S kamerou Fastech TS3Cine si můžete natočit ty super zpomalené záběry. Tahle kamera totiž zvládá natáčet v rozlišení 1280x720 pixelů rychlostí až 720 snímků za sekundu. Při sníženém rozlišení ze sebe vymáčkne rychlost až 20000 snímků za sekundu. Super pomalé záběry budou hračkou, stačí si jen našetřit téměř 30000 dolarů.

Zdroj: ts3cine (via technabob)
Vratislav H.

strana 1 strana 18 strana 19 strana 20 strana 39