Budka pod dohledem

Nachystali jste ptačí budku a jste zvědaví, jestli se v ní nějací ptáčci uhnízdili a jak se jim tam vede? Ptáčky můžete sledovat díky této ptačí budce za 139 liber. Je vybavena bezdrátovou infračervenou kamerou. Ptáčky tak při sledování nebudete nijak rušit.

Zdroj: proidee (via ohgizmo)
Vratislav H.

Gumový medvídek

Co může být zvláštního na gumových medvídcích? Na těchto si asi těžko pochutnáte, jsou totiž skoro 20 cm vysocí a jsou vybaveni LED diodou. Nejde totiž o oblíbenou sladkost, ale o stylové světlo. Za 125 dolarů si můžete pořídit jednoho medvídka a za 500 dolarů jich dostanete rovnou pět.

Zdroj: jellio (via technabob)
Vratislav H.

Žabí budík

Můžete se nechat každý den probouzet zpěvem žab a ani nemusíte bydlet na vesnici u břehu rybníka. Každé ráno vám mohou zazpívat dvě žabičky na tomto budíku za 53 dolarů. Budík poslouží také jako kalendář. Pokračování článku…

Zdroj: japantrendshop (via 7gadgets)
Vratislav H.

Video hodinky

Tohle určitě nejsou hodinky žádného tajného agenta, protože již na první pohled je patrné, že nejde jen o obyčejné hodinky. Kromě 1.4palcového TFT displeje jsou vybaveny nezbytnou kamerou a mikrofonem, pro pořizování videozáznamů, zvukových nahrávek nebo fotek. Cena 50 dolarů je poměrně příznivá, nicméně pro opravdové špióny bych doporučil nějaký nenápadnější model.

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.

Pekelná tříkolka na elektřinu

Josh Hadar se proslavil jako výrobce originálně tvarovaných motocyklů a motorových jízdních kol. Jedním z jeho posledních kousků je tato tříkolka. Hned na první pohled je jasné, že je to doslova pekelný stroj. O pohon se stará 4.8kW (ve špičce až 15kW) elektromotor, díky kterému je tříkolka uhánět až 4 5mph (asi 72km/h). Na jedno nabití baterií (čtyři 12V baterie) dokáže ujet až 30 mil (asi 48km). Aby Josh Hadar mohl toto vozítko prohlásit za ekologické, nechal si na střechu připevnit šest 750W solárních článků, pomocí kterých dobijí baterie.

Zdroj: hadarmetaldesign (via likecool)
Vratislav H.

Propiska: nahraje každý pohyb

Další propiska z výbavy Jamese Bonda. Na první pohled to je obyčejná propiska, ale uvnitř se ukrývá kamera s rozlišením 1280x960 (při 30fps). Propiska nahrává video ve formátu avi a ukládá jej přímo na microSD kartu (podporuje až 32GB). Jistě, podobných propisek tady již bylo, ale tahle má i automatické rozpoznávání pohybu. Takže různí propiskovi lupiči by se měli mít na pozoru.

Zdroj: thanko (via crunchgear)
Vratislav H.

iPhone jako cihla

Klepněte pro větší obrázek

Možná si vzpomenete na první vlnu mobilních telefonů. Bylo to najednou něco nového, zavolat si téměř odkudkoliv. Stačilo jen najít to správné místo s dostatečným pokrytím signálu a mít u sebe mobil, který připomínal spíše cihlu. To není jako ty dnešní mobily, které snadno schováte i do kapsičky u košile. Zkuste zavzpomínat na tyto doby s tímto kitem pro iPhone. Za 28.50 dolarů proměníte svůj malý a tenký iPhone v pořádnou cihlu.

Zdroj: 100milligrams (via technabob)
Vratislav H.

Zlatý dolar na klávesnici

Dopřejte šperk své milované klávesnici. Tlačítko se symbolem dolaru přece nemůže být jen z tak obyčejného plastu. Designér Martí Gauixé vám vyrobí dolarové tlačítko pro vaši klávesnici ze zlata. Klávesnice tak dostane osobitý styl.

Zdroj: chihapaura (via likecool)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 21