Kolo, které šlape samo

Pro pohodlné cyklisty jsme zde měli spalovací motor. Jenže vy nechcete klesnout v očích ostatních cyklistů, ale šlapat do kopce se vám také moc nechce? V tom případě je pro vás vhodný motorek Gruber Assist. Umístíte jej rovnou do rámu, takže vám může nenápadně pomáhat se šlapáním. Potřebnou energii čerpá z baterie umístěné v brašně pod sedlem. Tento pomocník ve šlapání vás vyjde na 1790 euro.

Zdroj: gruberassist (via redferret)
Vratislav H.

Rocková válenda

Jak se může vlézt rocková kapela do malého bytu? Stačí k tomu hra Rock Band a válenda Rock Box. Ve válendě se neskrývá peřina, ale bubny, kytara a další herní vybavení. Rockový koncert může začít.

Zdroj: amazon (via technabob)
Vratislav H.

Robot budík

Klepněte pro větší obrázek

Robot, který vás každé ráno probudí, vás vyjde jen na 18 dolarů. Přitom nejde jen o obyčejný budík, robot toho umí víc. Je to také kalendář a teploměr. A navíc jeho oči začnou blikat, pokud vám zazvoní mobil.

Zdroj: gadget4all (via 7gadgets)
Vratislav H.

Hodinky s mozaikou

Návrháři hodinek asi razí novou módu. Cílem je udělat takové hodinky, ze kterých přesný čas jen tak jednoduše nevyčtete. Po šestiúhelníkových hodinkách tady máme nový kousek, tentokrát jde o hodinky s barevnou mozaikou. Když chcete vědět přesný čas, tak po zmáčknutí tlačítka se zhasnou určité části mozaiky. A právě ty rozbité části mozaiky vám ukážou přesný čas. Díly na vnější části mozaiky jsou hodiny a dílky uvnitř hodin tvoří úseky po pěti minutách a jednotky minut. Tyto hodinky nejsou pouze nějakým šíleným konceptem nějakého designéra, ale za 168 dolarů si je doopravdy můžete koupit. Pokračování článku…

Zdroj: tokyoflash (via 7gadgets)
Vratislav H.

Kufřík na otisk

Své tajné dokumenty nebo třeba i svou svačinu musíte důkladně ochránit před nenechavými prsty kolegů. Kufříky s číselným zámkem umí odemknout snad každý. Tohle je vyšší úroveň, tento kufřík je vybaven zámkem na otisky prstů. Zámek si dokáže zapamatovat až 12 uživatelů a dva administrátory. Tak takový kufřík za 385 dolarů vám jistě bude závidět i každý tajný agent včetně Jamese Bonda.

Zdroj: chinavasion (via ohgizmo)
Vratislav H.

S chlazeným melounem na cestách

V takovém tropickém počasí vás nejlépe osvěží hezky vychlazený meloun. Abyste jej měli stále hezky vychlazený, poslouží vám k tomu tato přenosná chladnička přesně na jeden meloun. Je vybavena kolečky i praktickým držadlem. Stále vychlazený meloun stojí za 230 dolarů, nebo ne? Jen si musíte dát pozor na příliš velké melouny.

Zdroj: joybond (via ohgizmo)
Vratislav H.

Velké Óčko na hry

Klepněte pro větší obrázek

The Big O je počítač pro ty nejnáročnější hráče. Je výkonný a je obrovský. V pořádné bedně o dvojnásobné šířce se nachází to nejvýkonnější. K mání je ve dvou verzích. V té slabší najdete dvě grafické karty Nvidia GTX480 ve SLI, 6GB RAM, dva SSD OCZ 50GB Vertex2, 2TB disk na data a procesor Intel Core i7 930, který šlape na rovných 4 GHz. Samozřejmě vše je chlazeno vodním chlazením a celé to pohání 1500W zdroj. Srdcem silnější sestavy je dvojice procesorů Dual Intel Xeon X5680 přetaktovaných na 4.3GHz a doplněných o 12GB RAM. Na grafiku jsou tady hned čtyři GTX 480 FTW ve Quad SLI. Pokud toužíte po tomto maximálním herním zážitku, tak si připravte v přepočtu bezmála 150 000 korun bez daně na tu slabší verzi a silnější vás vyjde na více než 330 000 korun.

Zdroj: originpc (via technabob)
Vratislav H.

Křeslo, které vás vtáhne do hry

Tohle kapitánské křeslo je určeno pro všechny náruživé hráče, kteří se chtějí dokonale ponořit do hry. Přímo v křesle jsou zabudovány reproduktory a také jeden velký subwoofer. Zvuk vám tak prostupuje doslova celým tělem. V křesle navíc najdete také tři vibrační jednotky, které zprostředkovávají zpětnou vazbu. Takže výbuchy a střelbu ve hře nejen uslyšíte, ale také pocítíte. Výhodou je, že ke křeslu není potřeba vést svazek kabelu, vše je hezky bezdrátové, samozřejmě kromě napájení. Křeslo je kompatibilní se všemi konzolemi jako je Xbox, Xbox 360, PS3, PS2, Nintendo a také jej lze využít při sledování filmů a televize. Za dokonalé posezení při hraní her je potřeba připlatit 230 liber.

Zdroj: boysstuff (via redferret)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 21