Multifunkční stůl

Pracovní stůl nemusí být vždy pouze k práci. Tento stůl nabízí hned tři způsoby využití. Z jedné strany to je klasický pracovní stůl. Další strana je vyvýšena, takže je vhodná pro rychlé a stručné konzultace s kolegy a třetí strana nabízí pohodlný odpočinek.

Stul: yankodesign


Vratislav H.

Bezdrátově na steak

Máte rádi svůj steak středně propečený, jenže na něj zapomenete? Aby steak byl vždy, jak si jej přejete, zkuste tento bezdrátový teploměr. Zabodnete jej do masa, na přijímači nastavíte, jak si steak přejete a klidně se můžete vzdálit až na vzdálenost 300 stop (asi 95 metrů). Přijímač vás upozorní, až bude vaše maso hotové.

Zdroj: brookstone (via ohgizmo)
Vratislav H.

Švýcarský armádní přívěs

Klepněte pro větší obrázek

Slavný výrobce Švýcarských nožů Victorinox slaví 125 narozeniny a ohlásil spolupráci se společností Airstream. Tentokrát nejde o výrobu nožů, ale o hezky ostrý obytný přívěs. Bude vyrobeno pouze 125 kusů a luxusem se určitě nebude šetřit. Vždyť jeden takový přívěs pořídíte od 59000 dolarů. Pokračování článku…

Zdroj: airstream (via autoblog)
Vratislav H.

Injekční lustr

Klepněte pro větší obrázek

Vrací se doba, kdy uprostřed každého obýváku musel viset pořádný křišťálový lustr? Ne tak úplně, tento lustr není vyroben z křišťálu, ale z injekčních stříkaček. Spíše než do obýváku se bude tento lustr více hodit do ordinace praktického lékaře. Lustr se prodává za 395 dolarů.

Zdroj: bughouse (via luxist)
Vratislav H.

Více reproduktorů, více hudby

Miniaturní reproduktor využijete třeba ke svému MP3 přehrávači. Na jedno nabití je schopen hrát celých 11 hodin. Pokud se nespokojíte s hlasitostí jednoho reproduktoru, tak jich můžete vzájemně propojit více, aby hudba měla pořádné grády. Takto si z minireproduktorů můžete poskládat celou reprosoustavu. Za jeden repráček zaplatíte 30 dolarů.

Zdroj: amazon (via gadgetgrid)
Vratislav H.

Z očí do očí mezi trpaslíkem a obrem

Lidé jsou různí, někdo je dlouhý, jiný zase krátký. Problém může nastat, když si chcete promluvit hezky z očí do očí. Řešením mohou být tyto speciální nástavce na boty. Každý si vybere svou velikost, tak aby všichni měřili dva metry.

Zdroj: ingesidee (via blog.makezine)
Vratislav H.

Vybroušený reproduktor na cesty

Klepněte pro větší obrázek

Jako vybroušené drahokamy přicházejí na trh v Japonsku tyto malé přenosné reproduktory vhodné pro všechno, co hraje a je to vybaveno 3.5mm jack konektorem. Na dvě AAA baterie dokáže tento 600mW reproduktor hrát až po dobu 32 hodin. Reproduktorky v několika barvách a jen za 30 dolarů. Pokračování článku…

Zdroj: audio-technica (via crunchgear)
Vratislav H.

Mozek podle Rubika

Klepněte pro větší obrázek

Potrapte pořádně své mozkové závity. Zkuste to s touto Rubikovou kostkou, která nemá barevná políčka, ale právě ty mozkové závity. Jde o to poskládat ji tak, aby ty mozkové závity na sebe hezky navazovaly. Jen si u toho nezavařte svůj mozek.

Zdroj: web.mac (via gizmodo)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 21