Robot budík

Klepněte pro větší obrázek

Robot, který vás každé ráno probudí, vás vyjde jen na 18 dolarů. Přitom nejde jen o obyčejný budík, robot toho umí víc. Je to také kalendář a teploměr. A navíc jeho oči začnou blikat, pokud vám zazvoní mobil.

Zdroj: gadget4all (via 7gadgets)
Vratislav H.

Naviňte si lampu

Lampička klasického tvaru s poněkud netradičním stínítkem. Takhle nějak by šla charakterizovat tato lampička, jejíž stínítko tvoří samotná přívodní šňůra. Složíte nosnou kostru ze dvou průhledných plastových dílů a přívodní šňůru kolem ní omotáte. Jistě ozvláštní váš pokoj. Pokračování článku…

Zdroj: craightonberman (via technabob)
Vratislav H.

MP3 koule do koupele

U nás je zvykem brát si do vany gumovou kachničku, v Japonsku zase plastovou kouli. Jenže to není jen taková koule, ale vodotěsná MP3 koule s reproduktorem. Na kouli si můžete naladit rádio a také do ní můžete vložit SD kartu nebo USB flash disk se svou oblíbenou hudbou. Vy se oddáváte horké lázní, na hladině se pohupuje koule a hraje vaši oblíbenou písničku. Hezká představa za 120 dolarů, ale zatím reálná pouze v Japonsku. Pokračování článku…

Zdroj: idea-onlineshop (via crunchgear)
Vratislav H.

Karbonové hůlky

Když se řeknete karbon, každý si představí nějaký superrychlý monopost F1. Karbon lze využít i u věci denní potřeby, dobře tak tedy denní potřeby hodně bohatých lidí. Možná si ještě pamatujete karbonový záchod nebo kufřík. Tentokrát si karbon našel cestu i do gastronomie. Za 150 dolarů si můžete koupit karbonové jídelní hůlky. Lehké hůlky jistě přispějí k rychlosti konzumace čínských nudlí.

Zdroj: carbonfibergear (via gizmodo)
Vratislav H.

Aby byl mobil stále na očích

Kde je zase ten mobil? To je možná otázka, kterou si kladete několikrát za den. Problém je, že vždy ten mobil někde odložíte na nějaké jiné místo. Pak jej usilovně hledáte a nakonec jej objevíte odložený v ledničce. V tomto případě je nejvyšší čas na tento držák. Do něj snadno vložíte svůj iPhone a držák si připnete tak, abyste jej měli stále na očích.

Zdroj: amazon (via gadgetgrid)
Vratislav H.

Hodinky dvou tváří

Klepněte pro větší obrázek

Takové binární hodinky vypadají stylově a dostatečně "cool", ale horší to je, když se jen chcete podívat, kolik že je vlastně těch hodin. Čas určují rozsvícené LEDky ve dvou sloupcích (levý je pro hodiny a pravý pro minuty). Naštěstí u těchto hodinek také můžete přesunout kryt a zjistit čas podle klasických ručičkových hodinek.

Zdroj: thumbsupuk (via ohgizmo)
Vratislav H.

Dunící křeslo

Relaxaci má většina lidí spojenou s pohodou, odpočinkem a hlavně tichem. To designér John Greg Ball má trošku jiný názor, a tak vytvořil tohle křeslo. Je pravda, že je to spíše pořádný subwoofer. Když se na křeslo posadíte, tak zvuk můžete nejen slyšet, ale také doslova cítit. Ke křeslu můžete připojit jak MP3 přehrávač, tak třeba herní konzoli pro dokonalý požitek ze hry.

Zdroj: designboom (via ohgizmo)
Vratislav H.

iPhone jako cihla

Klepněte pro větší obrázek

Možná si vzpomenete na první vlnu mobilních telefonů. Bylo to najednou něco nového, zavolat si téměř odkudkoliv. Stačilo jen najít to správné místo s dostatečným pokrytím signálu a mít u sebe mobil, který připomínal spíše cihlu. To není jako ty dnešní mobily, které snadno schováte i do kapsičky u košile. Zkuste zavzpomínat na tyto doby s tímto kitem pro iPhone. Za 28.50 dolarů proměníte svůj malý a tenký iPhone v pořádnou cihlu.

Zdroj: 100milligrams (via technabob)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 21