Tancující prsty

Hned po ránu budete muset roztančit své prsty, abyste utišili tento budík. Je potřeba přesně mačkat správnou sekvenci podle světel, jedině pak budík zmlkne. Alespoň budete mít procvičené prsty hned po ránu.

Zdroj: chipchick (via ubergizmo)
Vratislav H.

Oběd pod zámkem

Nenasytný kolega vám zase z ledničky snědl váš výborný oběd? Příště jej mějte pod zámkem, třeba v tomto speciálním zamykatelném boxu. Je přímo určen pro ledničky. Do něj se už žádný mlsoun tak lehce nedostane.

Zdroj: perpetualkid (via ohgizmo)
Vratislav H.

Na hudbu z iPhonu bezdrátově

Dodejte svému milovanému iPhonu nebo iPodu pořádnou šťávu. Je tady zesilovač Wi-Tube s bezdrátovou dokovací stanicí Fatdock. Zesilovaš s výkonem 2x28W tak hraje hudbu z vašeho iPhonu v dokovací stanici na druhé straně místnosti. A pokud přijde nějaký kamarád s nějakým jiným mobilem nebo přehrávačem, tak to nevadí, nechybí ani klasický 3.5mm jack. Tato stylová sestava se začne prodávat v dubnu za cenu pohybující se kolem 600 dolarů.

Zdroj: fat-man (via gizmodo)
Vratislav H.

Skládací stůl

Klepněte pro větší obrázek

Nenápadný odkládací stůl, který se krčí někde v koutě, se může během chvilky proměnit ve velký kulatý jídelní stůl pro celou rodinu. Stačí jej rozložit, je to totiž takové obrovské origami.

Zdroj: sannasigrid (via ohgizmo)
Vratislav H.

Čůrání s lepší muškou

Něco pro pány, kteří mají problém se trefit do záchodové mísy. Přitom je to tak jednoduché, pod prkýnko zavěsíte tento míček za necelých 5 liber. Když míček trefíte, začne blikat různými barvami. Snad si zdokonalíte svou mušku ještě dříve, než budete muset v míčku měnit baterii.

Zdroj: boysstuff (via craziestgadgets)
Vratislav H.

Roztomilý reproduktor

Tyto roztomilé přívěšky neslouží pouze na ozdobu. V malé kapsičce na zádech najdete 3.5mm Jack konektor. Uvnitř každé příšerky/postavičky je totiž malý reproduktor. Hi-fi kvalitu nečekejte, tady jde o roztomilost.

Zdroj: geekstuff4u (via 7gadgets)
Vratislav H.

Líbí se mi…

Na Facebooku kliknete na tlačítko Like a hned dáte všem najevo, že se vám líbí ta nová kamarádova fotka nebo jeho komentář. Nyní můžete dát najevo i v reálném světě, pokud se vám něco líbí nebo naopak nelíbí. Za 13 dolarů si můžete koupit tato dvě razítka a pak můžete razítkovat všechno a všude. Jaké razítko použijete do domácího úkolu nebo na účet v obchodě?

Zdroj: perpetualkid (via funniestgadgets)
Vratislav H.

Odpočet konce světa

Už je to jasné, konec světa se nám blíží, nemůže být pochyb. Konec nastane 21.12 2012. Jaké mám pro to důkazy? No přece se začal prodávat tento elektronický odpočet konce světa za 10 dolarů. Konečně něco pokročilejšího, než nějaký kamenný kalendář. Výrobci toho odpočtu se tak trošku pojistili, pokud udělali drobnou chybu ve výpočtu a konec světa nenastane, odpočet se změní na klasické hodiny.

Zdroj: amazon (via craziestgadgets)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 21