Světlo a zvětšení

Klepněte pro větší obrázek

Zrak se vám nějak mlží a nějak se vám špatně čte? Však maminka vám to říkala, že to máte z toho věčného koukání do monitoru. Však s touto lupou (zvětšení 2x a 4x) a praktickou LED lampičkou si zase poradíte se všemi texty. Důležitá pomůcka pro všechny slabozraké, ale také nezbytná pomůcka i pro zdravé pro čtení různých licenčních ujednání a smluv.

Zdroj: gadget.brando (via geekalerts)
Vratislav H.

Luxus od Gigabyte

Klepněte pro větší obrázek

Obyčejnými materiály, jako je třeba plast, opovrhujete? Pouze pravá kůže, zlato a drahé kameny je to pravé pro vás? Pak určitě nepřehlédněte tuto bezdrátovou myš od Gigabytu. Tělo je pokryto pravou kůží a samozřejmě nechybí ani zlaté prvky (18karátové zlato) a drahé kameny od Swarovski. Myš nabízí rozlišení 800/1600 DPI.

Zdroj: us.aving
Vratislav H.

Pasti podle Indiana Jonese

Stačí investovat jen 60 dolarů do sady pastí a do vaší kanceláře nebo pokoje již nikdo cizí nevnikne. Snad jen pravý Indiana Jones by se dokázal vyhnout jedovatým pavoukům nebo šipkám. Co myslíte, kolik vašich kolegů by se v práci chytlo?

Zdroj: perpetualkid
Vratislav H.

Dírkovaná fotografie

Digitální fotoaparáty se ženou za vysokými rozlišeními. To Mattie Martin se vydal na trošku odlišnou cestu se svým foťákem Punch. Ten netiskne fotky inkoustem, ale vytvoří je vyražením malých otvorů do papíru. Konečné rozlišení není nijak závratné, ale jde přece o netradiční fotky.

Zdroj: gadgetsngizmos
Vratislav H.

Oběd pod zámkem

Nenasytný kolega vám zase z ledničky snědl váš výborný oběd? Příště jej mějte pod zámkem, třeba v tomto speciálním zamykatelném boxu. Je přímo určen pro ledničky. Do něj se už žádný mlsoun tak lehce nedostane.

Zdroj: perpetualkid (via ohgizmo)
Vratislav H.

Lampa - bójka

Julia Reischel se asi dívala na pohupující se bóji na moři a pak vytvořila tuto zajímavou lampu. Její podstavec je kulatý a uvnitř je důmyslné závaží, takže lampu lze naklonit do libovolné polohy. Také obsahuje pohybový senzor, takže žárovka svítí podle toho, jak je lampa nakloněná.

Zdroj: juliareischel (via craziestgadgets)
Vratislav H.

Pedály ke klávesnici

Klepněte pro větší obrázek

Celodenní práce u počítače dá zabrat hlavně vašim rukám. Můžete jim aspoň trošku ulevit tím, že tři nejpoužívanější klávesy nebo celá makra si nastavíte na tyto USB pedály. Ideální nejen na kouzelný trojhmat/trojdup CTRl+ALT+DEL. Pedály včetně softwaru, který umožňuje nastavení i komplikovanějších kombinací, pořídíte za 45 dolarů.

Zdroj: usb.brando (via 7gadgets)
Vratislav H.

Placatá lampička

Stolní lampička vypadá, jak kdyby ji někdo přejel parním válcem. Vypadá celkem normálně, jen je taková placatá. Do této lampičky se samozřejmě nevejde klasická žárovka, jako zdroj světla totiž slouží řada LEDek. Lampa osvětlí váš stůl, stejně tak vám pomůže prosvítit i úzké škvíry, do kterých se jednoduše vejde.

Zdroj: looksoflat (via ohgizmo)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 21