Miniklávesnice

Klepněte pro větší obrázek

Air Keyboard je jméno nové bezdrátové klávesnice určené především pro HTPC. Svým tvarem i rozměry spíše připomíná ovladač herní konzole, ale kombinuje v sobě dokonce i 3D myš. Měla by pracovat do vzdáleností až 50 metrů a na dva AA články by měla vydržet až 50 hodin. Bohužel žádné další informace o ceně a dostupnosti na trhu nejsou známy. Pokračování článku…

Zdroj: us.aving (via engadget)
Vratislav H.

Mobil pro kuřáky

Klepněte pro větší obrázek

Kuřákům je určen nový mobilní telefon s označením SB6309. Pochází, jak jinak, z čínské produkce a výrobce se svou značkou nijak nechlubí. Standardní telefon s obyčejnými funkcemi a megapixelovým fotoaparátem je vybaven zapalovačem pro cigarety. Ten funguje na stejném principu, jako zapalovač v autě – jedná se tedy o spirálu rozžhavenou průchodem elektrického proudu. Pokračování článku…

Zdroj: Seabright (via Engadget)
David P.

Energie na kliku

Baterie jsou beznadějně vybité, co teď? No stačí chvilku točit kličkou a energie se zase dobije. Je to originální nápad designéra Qian Jianga, jen si asi budeme muset počkat na vhodné technologie, díky kterým toto bude možné.

Zdroj: yankodesign (via geekalerts)
Vratislav H.

USB Socha Svobody

Klepněte pro větší obrázek

V New Yorku ještě zůstaneme. Vždyť co se vám vybaví, když se řekne New York? V první řadě by to měla být slavná Socha Svobody. Ta vítala celé řady přistěhovalců. Tato malá soška přivítá maximálně jejich digitální vzpomínky. Tato soška totiž slouží jako flash disk. Můžete ji mít v kapacitách 4GB (14 dolarů), 8GB (19.50 dolarů) a 16GB (34.45 dolarů).

Zdroj: amazon (via technabob)
Vratislav H.

Dálkový ovladadač, který opravdu poslouchá

Díky dálkovému ovladači není potřeba vstávat z pohovky, ale pojďme ještě dál. S univerzálním ovladačem inVoca 3 můžete přepínat programy, aniž byste pohnuli prstem. Tento ovladač za 36 dolarů se totiž dokáže naučit rozpoznávat hlasové příkazy až od čtyř lidí v libovolném jazyce. Už se konečně nemusíte hádat, kdo bude večer u televize pánem ovladače, stačí jen říct příslušný příkaz.

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.

Kapsář na notebook

Všechny potřebné pomůcky jako je třeba myška, mobil, psací potřeby a další můžete pohodlně nosit spolu se svým notebookem. Stačí si jen pořídit tento praktický kapsář. Na víko nalepíte dva pásky se suchým zipem a kapsář na ně můžete snadno připevnit. Když už se vám kapsář nebude líbit, samolepící pásky lze prý pohodlně odlepit. TO vše jen za necelých 17 dolarů.

Zdroj: newpcgadgets (via redferret)
Vratislav H.

Vykutálený budík

O dnešní probuzení se postará tento roztomilý budík Tocky. Je vybaven mikrofonem a také pamětí na MP3 soubory. Budit vás tak může třeba hlas vší maminky, i když už s ní dlouho nebydlíte. Další zajímavostí je, že kruh kolem displeje slouží jako ovládací prvek. Něco podobného jako znáte ze slavného iPodu. Ani samotné buzení není jen tak obyčejné. Jakmile Tocky začne vyhrávat, tak se také začne kutálet. Určitě se dokonale proberete, než najdete, kam se zase zakutálel. Pokračování článku…

Zdroj: nandahome (via ohgizmo)
Vratislav H.

Dřevěná myška

Přírodní materiály jsou přece jen nejlepší. Však vyzkoušejte dřevěnou myšku a určitě už nebudete chtít jinak. Minimalistické myšky vytvořili designéři z Japonska, na výběr máte mezi dřevem ořechu nebo javoru a na jednu myšku si připravte 189 dolarů. Hlavně ať si pak u zběsilého surfování nezarazíte třísku.

Zdroj: japantrendshop (via 7gadgets)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 21