Navigace pouze pro geocaching

geomate.jpg

Turistické navigace obvykle slouží k mnoha účelům, přičemž jedním z nich je hra geocaching (více informací). Přístroj Geomate.jr na to jde jinak, geocaching je jeho hlavní a jedinou funkcí. Uvnitř je databáze 250 tisíc amerických keší a pro další země slibuje aktualizace. Cena je 70 dolarů, tedy přibližně 1 350 Kč.

Zdroj: Geomate.jr
Marek Marek L.

To smazal čas

Co máte ještě dnes udělat? Případné úkoly si napište rovnou na hodiny. Hezky si je tak naplánujete a hodinová ručička je na své pouti zase bude mazat. Záleží jen na vás, jestli úkoly zvládnete nebo je jen necháte, aby je čas smazal.

Zdroj: ilgucha (via engadget)
Vratislav H.

Pila k počítači

Klepněte pro větší obrázek

Je to obvyklé, pracujete na počítači a najednou dostanete neodolatelnou chuť nařezat nějaké dříví na zimu. Jedinečným řešením může být iSaw pila do USB. Plně kompatibilní s PC i MAC. Výborné i pro případ útoku zombie. Příště se snad objeví i sbíječka do USB. Jak ale můžete vypátrat na stránce produktu, tato pila má trochu jiné poslání...

Zdroj: usbchainsaw
Vratislav H.

Offline jedným tlačítkem

Když přestane fungovat internet, je to k vzteku. Jenže někdy se vyskytnou situace, kdy byste jej rádi prostě vypnuli. Stačí zmáčknout toto tlačítko za 20 dolarů a budete spolehlivě offline. Je opravdu s podivem, co všechno se dá v dnešním světě zpeněžit.

Zdroj: justhitthebutton (via ubergizmo)
Vratislav H.

Hodiny ze stínu

Klepněte pro větší obrázek

Tyto hodiny mají jednu zvláštnost, nemají totiž ani jednu ručičku. Hrot ve středu je nasvícen různobarevnými diodami a ručičky jsou tvořeny stíny. Jsou to vlastně takové sluneční hodiny, které fungují i bez sluníčka.

Zdroj: evilmadscience (via thedw)
Vratislav H.

Koloběžka pro cestovatele

Cestování je fajn, jen kdyby člověk nemusel tahat všechny ty kufry. Je sice pravda, že jsou většinou vybaveny kolečky, ale není to zrovna ideální, když dobíháme na poslední let. Tento kufr nemá kolečka jen proto, abyste jej mohli pohodlně táhnout, dokáže se proměnit také v koloběžku. S takovým kufrem budou přesuny v letištních halách hračkou. Pokračování článku…

Zdroj: stylinrooms (via gizmodo)
Vratislav H.

Pro malé velké bagristy

Když už se má pořádný chlap vydat na pískoviště se svým dítkem, tak potřebuje taky pořádnou hračku. Za 4500 dolarů si můžete pořídit tento nádherný model bagru v měřítku 1:14,5 na dálkové ovládání. Model váží téměř 30 kg, však jej taky pohání 6 motorů a o napájení se stará čtveřice Ni-MH 7.2V baterií. S takovým bagrem se stanete králem pískoviště. Pokračování článku…

Zdroj: hobbymedia (via uberreview)
Vratislav H.

Kapsář na notebook

Všechny potřebné pomůcky jako je třeba myška, mobil, psací potřeby a další můžete pohodlně nosit spolu se svým notebookem. Stačí si jen pořídit tento praktický kapsář. Na víko nalepíte dva pásky se suchým zipem a kapsář na ně můžete snadno připevnit. Když už se vám kapsář nebude líbit, samolepící pásky lze prý pohodlně odlepit. TO vše jen za necelých 17 dolarů.

Zdroj: newpcgadgets (via redferret)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 21