Lampa na zip

Další k nekonečné řadě různých lamp a lampiček. Tentokrát jde o nápad designéra Victora Boeda. Jeho lampa je vlastně světelná trubice oblečena do rukávu se zipem. Množství světla tak regulujete jeho rozepnutím.

Zdroj: victorboeda (via gizmodo)
Vratislav H.

LEGO Star Wars budík

Dnešní probuzení bude ve znamení Star Wars. Známé postavičky ze Star Wars jsou přeneseny do LEGO světa. Jsou trošku větší než ty běžné LEGO postavičky různých dělníků, ale zato mají na prsou digitální hodiny a slouží jako budík. Bližší informace o ceně a uvedení na trh bohužel nejsou známy.

Zdroj: hobbymedia (via ohgizmo)
Vratislav H.

Notebook na stativu

Klepněte pro větší obrázek

Stativ od vašeho fotoaparátu můžete snadno proměnit také v držák vašeho notebooku. K tomu slouží tato hliníková deska se stativovým závitem. Notebook k ní zase připevníte pomocí dvojice pružných pásků.

Zdroj: thanko (via redferret)
Vratislav H.

Klávesnice skoro jako kreditka

Co dneska nemá dotykový displej, tak jako by ani nebylo. Jenže vy nedáte dopustit na klasickou klávesnici, kde opravdu cítíte jednotlivé klávesy. Za 32 dolarů si můžete pořídit miniaturní bluetooth klávesnici EFO. Svými rozměry o mnoho nepřesahuje velikost klasické kreditní karty, ale přitom jde o plnohodnotnou QWERTY klávesnici s pěti řádky. Dokonce má i podsvícená tlačítka. Ideální nejen k chytrým telefonům, ale třeba také jako dálkový ovladač k HTPC.

Zdroj: efo.buy-lowest (via ohgizmo)
Vratislav H.

Šplhající zámek

Své jízdní kolo můžete zamknout, a přesto to nemusí odradit nenechavé zloděje. Zkuste jim to ještě ztížit. Pokud na vaše kolo nedosáhnou, nebudou ho moci ukrást. Stačí najít vhodnou pouliční lampu a mít v batohu tento šplhající zámek. Uzamknete, stisknete tlačítko na dálkovém ovladači a zámek vyveze vaše kolo vzhůru. Snad tomu nedojdou baterie, když bude kolo viset několik metrů nad zemi. Pokračování článku…

Zdroj: conrad (via craziestgadgets)
Vratislav H.

Lamborghini na zálohování

Milovníci rychlých kol jistě znají značku Lamborghini. Tohle Lamborghini je určeno pro váš počítač. Váš počítač asi moc nezrychlí, ale nabízí zrychlení vašich záloh. Jde o stylový USB disk se speciální funkcí, kdy je schopen na jedno kliknutí zálohovat všechna vaše důležitá data. Volit můžete mezi černou a bílou barvou, a kapacitami 500 a 700 GB, kdy za menší disk zaplatíte 140 a za větší 190 dolarů.

Zdroj: asus (via crunchgear)
Vratislav H.

Klávesová móda

Klepněte pro větší obrázek

A je to tady, váš zaměstnavatel již nechce trpět vaše geekovské manýry a chce po vás, abyste do práce chodili v obleku? Nemusíte potlačovat svou jedinečnost, zkuste tohle sako. Je pokryto celou hromadou kláves, takže hned na první pohled je jasné, kdo jste zač.

Zdroj: makeuseof (via technabob)
Vratislav H.

Knihovnička válí

Klepněte pro větší obrázek

Designér Michael Bihain vás přesvědčí o tom, že knihovnička nemusí být vždy jen skříňka s několika poličkami. Ta jeho polička je kulatá s náhodně umístěnými výřezy na knížky. Je tedy možné, že po vložení knížky do některého výřezu se polička celá překulí.

Zdroj: bihain (via yankodesign)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 21