Slanina v mikrovlnce

Klepněte pro větší obrázek

Také máte rádi lehkou svačinku v podobě hezké hromádky dobře propečené slaninky? Nyní si ji můžete udělat snadno a rychle rovnou v mikrovlnce. Díky tomuto speciálnímu hrníčku slaninu upečete dokřupava a vaše mikrovlnka zůstane čistá a bez zápachu. Milovníci slaniny v čele s Homerem Simpsonem jistě najdou necelých 25 dolarů, aby mohli mít co nejrychleji propečenou svou slaninu.

Zdroj: shopgetorganized (via 7gadgets)
Vratislav H.
Diskuze (5) • přidat nový komentář

Univerzální dálkový iPhone

Red Eye mini promění váš iPhone nebo iPod touch v univerzální dálkové ovládání. Stačí do jack konektoru zasunout malý IR vysílač, speciální aplikace se postará o zbytek. Na displeji se vám zobrazí přehledný dálkový ovladač, ale programy na vaší televizi můžete přepínat i pouhým zamáváním s vaším iPhonem. Red Eye mini by měl být k dostání někdy v průběhu jara a jeho cena je pouhých 49 dolarů.

Zdroj: thinkflood (via gizmodo)
Vratislav H.
Diskuze (4) • přidat nový komentář

Podstavec s klávesnicí

I na notebooku se dá pracovat dlouho a celkem pohodlně, jen se tomu musí trošku pomoct. Vhod může přijít tento podstavec, který váš notebook také ochladí. Rozkládací podstavec s ventilátorem je také doplněn o klávesnici a USB hub se dvěma porty.

Zdroj: usb.brando (via 7gadgets)
Vratislav H.
Diskuze (6) • přidat nový komentář

Zařaďte oblíbenou rozhlasovou stanici

Klepněte pro větší obrázek

Rádi v podobě řadicí páky za 46 dolarů určitě udělá radost hlavně všem fanouškům motorismu. Pomocí řadicí páky lze ovládat veškeré funkce rádia, ať už to je ovládání hlasitosti, nebo ladění stanic. Vše je jednoduché, ani řidičák nepotřebujete. Pokračování článku…

Zdroj: gadget.brando (via redferret)
Vratislav H.
Diskuze (3) • přidat nový komentář

Kabel v přívěsku

Je to k vzteku, když někam cestujete, vše si pečlivě zabalíte, ale nakonec zapomenete nabíjecí/propojovací kabel ke svému přehrávači nebo telefonu. V tom případě byste měli zvážit, jestli si raději nepořídíte přívěsek ke klíčům Scosche flipSYNK? Do tohoto nenápadného přívěsku se totiž snadno ukryje USB kabel pro různá zařízení. K dispozici je verze pro iPhone, ale také pro Blackberry a další zařízení. Pokračování článku…

Zdroj: amazon (via craziestgadgets)
Vratislav H.
Diskuze (7) • přidat nový komentář

Pijte rovnou z kohoutku

Klepněte pro větší obrázek

S nástavcem Tapi se každý kohoutek může proměnit v napájecí fontánku. Nasadíte na kohoutek, zmáčknete a můžete pohodlně pít. Výborný nápad i do koupelny. Už se totiž nemusíte hrbit pod kohoutkem, abyste si vypláchli ústa.

Zdroj: dreamfarm (via crunchgear)
Vratislav H.
Diskuze (4) • přidat nový komentář

S iPodem do bazénu

Když si jdete zaběhat, většinou si vezmete MP3 přehrávač se svou oblíbenou hudbou. Mezi sportovci je snad nejvíce rozšířený iPod shuffle, pro své malé rozměry. Jenže vás běhání nebaví a raději plavete a svůj iPod byste v bazénu hned utopili. Naštěstí je tady pouzdro H2O audio se sluchátky, do kterého schováte iPod a žádná voda se na něj nedostane. Pouzdro lze snadno přidělat na plavecké brýle, takže vám nikde nepřekáží. Za necelých 90 dolarů si můžete užívat hudbu i ve vodě.

Zdroj: amazon (via 7gadgets)
Vratislav H.
Diskuze (2) • přidat nový komentář

Superpočítač z LEGA

Klepněte pro větší obrázek

Výkonné superpočítače jsou doménou hlavně velkých výzkumných institucí, které si mohou dovolit investovat astronomické sumy. Přitom to nemusí být až tak pravda, Mike Schropp si postavil svůj "superpočítač" a vešel se do 2000 dolarů. Samotná skříň počítače je něco úžasného, celou ji totiž vytvořil z dostupných LEGO kostek. Uvnitř počítače se nacházejí tři procesory Sandy Bridge 2600k na třech základních deskách Asus P8P67 Micro atx a několik SSD disků. Celý tento stroj pohání pouze jeden 1200W zdroj Antec. Výsledný počítač slouží pro náročné výpočty nejen v medicíně, takže počítač je hezký a navíc i velice užitečný.

Zdroj: totalgeekdom (via technabob)
Vratislav H.
Diskuze (14) • přidat nový komentář

strana 1 strana 2 strana 21