Žíly a tepny

Proč nedat na obdiv své tepny a žíly? To si asi řekl jeden módní návrhář a vytvořil punčocháče s tímto netradičním vzorem. Ženy to jistě ocení, v minisukni jim to bude jistě velice slušet.

Zdroj: upfactory (via inventorspot)
Vratislav H.

Celá fabrika postavená z Lega

A do třetice ještě jednou Lego. Podobně jako u Lego tiskárny je tento kousek zcela výjimečným originálem, který vytvořil roboticky zdatný kutil. Nezůstal ale jen u přízemní tiskárny a vytvořil celou výrobní linku na výrobu aut. Video je to starší a docela slavné, nicméně pokud ho ještě neznáte, držte si bradu, ať vám nespadne:

Zdroj: YouTube
David P.

Visačka s pamětí

Ztracené kufry jistě nikoho nepotěší. Sice na něj můžete připevnit štítek se jmenovkou, ale co když jste na pracovní cestě po celé Evropě? Pak vám pomůže tento štítek s USB flash pamětí. Kapacita 2GB je dostatečná pro nahrání video vzkazu, osobního kalendáře a adresami míst, kde vás mohou zastihnout. Jedna visačka vás vyjde na 30 dolarů.

Zdroj: neatoshop (via ohgizmo)
Vratislav H.

Skleněná hudba

Klepněte pro větší obrázek

Tyto čtyři skleněné desky nejsou jen obyčejnými těžítky, ale kvalitní reprosestavou. V základně každého reproduktoru je měnič, který rozvibruje skleněnou desku a ta je pak schopna generovat zvuk na obě strany. Samozřejmě nechybí ani podsvícení, aby vynikla jedinečnost těchto reproduktorů. Takový reproduktor má výkon 25W a frekvenční rozsah 300Hz-15kHz. O ceně se raději mlčí. Pokračování článku…

Zdroj: gstspeakers (via technabob)
Vratislav H.

Světelná propiska

Klepněte pro větší obrázekPero je mocnější než meč, ale co když jde o světelný meč? Tak v tom případě budete potřebovat tuto světelnou propisku. Nejsou to pravé světelné propisky, jen svým tvarem připomínají slavné světelné meče ze Star Wars. Na výběr máte tři různé modely v ceně po 20 dolarech. Ať vás Síla provází i při psaní. 

Zdroj: thinkgeek (via uberreview)
Vratislav H.

Repro na monitoru

Klepněte pro větší obrázek

Místa na pracovním stole není nikdy dost. Překážejí vám třeba reproduktory? Tak je dejte nad monitor, tam je místa dost. Tyhle reproduktory do USB za 29 dolarů snadno připevníte téměř na libovolný LCD a nebo také i notebook.

Zdroj:
Vratislav H.

Krabice od základovky jako case

Ušetřete na výkonnější komponenty počítače, nevyhazujte zbytečně peníze za počítačovou skříň. A kam ty komponenty umístíte? Brzy je budete moci umístit do krabice od základní desky od firmy ASUS. Ta totiž představila nový nápad v balení základních desek. Krabice je totiž uzpůsobena tak, aby mohla sloužit jako počítačová skříň. Jistě nenahradí kovový case, ale jako provizorní řešení než našetříte na pořádnou skříň to stačí. Pokračování článku…

Zdroj: itworld (via redferret)
Vratislav H.

Odpočet konce světa

Už je to jasné, konec světa se nám blíží, nemůže být pochyb. Konec nastane 21.12 2012. Jaké mám pro to důkazy? No přece se začal prodávat tento elektronický odpočet konce světa za 10 dolarů. Konečně něco pokročilejšího, než nějaký kamenný kalendář. Výrobci toho odpočtu se tak trošku pojistili, pokud udělali drobnou chybu ve výpočtu a konec světa nenastane, odpočet se změní na klasické hodiny.

Zdroj: amazon (via craziestgadgets)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 21