BauBike - kolo podle kubismu

Michael Ubbesen Jakobsen má rád jízdní kola a Bauhaus. Proto asi stvořil kolo BauBike. Je to jízdní kolo, které se nechalo inspirovat hranatým designem Bauhausu. Jízdní kolo je takové trochu hranaté, ale nebojte, naštěstí kola nechal kulatá.

Zdroj: baubike (via treehugger)
Vratislav H.
Diskuze (8) • přidat nový komentář

Zpívající nůž

Na oslavě narozenin vám můžou zazpívat kamarádi, ale také nůž, kterým krájíte dort. Nůž již obsahuje tři přeprogramované skladby (Happy Birthday, Jolly Good Fellow a svatební pochod), ale pomocí kabelu s mini-stereo konektorem do něj nahrajete libovolnou písničku nebo vzkaz. Koupit si jej můžete již za něco málo přes 11 dolarů.


Posezení na kolících

Klepněte pro větší obrázek

Vladim Kibardin měl nejspíš někde v garáži hromadu dřevěných kolíků. Přemýšlel, jak by je mohl zužitkovat. Nenapadlo jej nic lepšího než je slepit dohromady a vhodně zkrátit. Vzniklo tak originální křesílko. Pohodlím se asi nevyrovná polstrovanému křeslu, ale zase se vám v něm nebudou tak rychle potit záda, protože mezi kolíky jsou otvory.

Zdroj: kibardindesign
Vratislav H.
Diskuze (6) • přidat nový komentář

Mini přehrávač

Klepněte pro větší obrázek

Miniaturizace opravdu pokročila, i pro přehrání filmů nepotřebujete žádné velké DVD přehrávače. JE tady USB TV Card player, který se vám pohodlně vejde do dlaně. Přitom to je výkonný přehrávač (MP3, WMA, JPG, DivX), který podporuje celou řadu paměťových karet a také USB flash disky. Vše je naprosto pohodlné, přehrávač je samozřejmě vybaven také dálkovým ovladačem.

Zdroj: gizfever (via redferret)
Vratislav H.
Diskuze (18) • přidat nový komentář

Počítač pro hudebníky

Firma Orange, výrobce zesilovačů, reproduktorů a kytarových komb, představuje novinku. Na první pohled to vypadá jako běžné kytarové kombo, ale přitom to je celý počítač. Přesně tak, uvnitř najdete klasické PC se 4GB DDR2 RAM, 500GB diskem a integrovanou GeForce 9300 grafickou kartou. Jako operační systém byl zvolen Windows 7 x64 home premium. Jako zvláštnost je tento počítač vybaven speciálním univerzálním jack konektorem, který vám umožní připojit různé hudební nástroje (kytaru, klávesy atd.) nebo také MP3 přehrávače, oblíbený iPhone nebo mikrofon. Své hudební umění tak můžete přímo na počítači nahrávat, přehrávat a dále zpracovávat. Pokračování článku…

Zdroj: orangeamps (via gearlog)
Vratislav H.
Diskuze (17) • přidat nový komentář

Heelys Nano board

Boty Heelys určitě znáte, jsou to ty boty s ďábelským kolečkem v patě. Pokud vás již omrzely, zkuste kolečko vyměnit za tuhle inline board Nano. Jednoduše vyloupnete kolečko a nasadíte Nano. Vaše bota se tak rázem promění v takovou inline brusli. Nano si můžete dokoupit za 85 dolarů. Pokračování článku…

Zdroj: shop.heelys (via 7gadgets)
Vratislav H.
Diskuze (6) • přidat nový komentář

Krabice od základovky jako case

Ušetřete na výkonnější komponenty počítače, nevyhazujte zbytečně peníze za počítačovou skříň. A kam ty komponenty umístíte? Brzy je budete moci umístit do krabice od základní desky od firmy ASUS. Ta totiž představila nový nápad v balení základních desek. Krabice je totiž uzpůsobena tak, aby mohla sloužit jako počítačová skříň. Jistě nenahradí kovový case, ale jako provizorní řešení než našetříte na pořádnou skříň to stačí. Pokračování článku…

Zdroj: itworld (via redferret)
Vratislav H.
Diskuze (12) • přidat nový komentář

Videotest pro Zuzanu: vysavač-robot

Zuzana se zeptala a my jsme pro ni vyzkoušeli robotický vysavač. Určitě ho musel vymyslet chlap, aby si ušetřil práci a taky aby si s ním mohl hrát. Abychom si s ním i my mohli hrát! Doveze pivo? Dá se použít místo autodráhy? Je robot lepší než živá uklízečka?

Napište nám do diskuze pod článkem, co máme vyzkoušet příště. Jestli váš tip vybereme, důkladně otestované zařízení od nás potom dostanete. Takže nezapomeňte vložit e-mail, ať vás můžeme kontaktovat.

Gadgets.cz
Test Gear
Diskuze (103) • přidat nový komentář

strana 1 strana 2 strana 21