Studijní koule

Vaše dítě nejraději běhá někde venku místo toho, aby se učilo? No tak jej zkuste k tomu učení doslova připoutat. Za něco málo přes 85 eur si můžete koupit tuto důmyslnou studijní kouli. Váží téměř 10 kilogramů a je vybavena časovým zámkem. Zvolíte studijní čas a připevníte tuto kouli dítěti na nohu. Dítě tak ani nepomyslí na nějaké pobíhání. Zámek se po uplynutí času automaticky odemkne. Studijní výsledky jsou zaručeny.

Zdroj: curiosite (via gizmodo)
Vratislav H.
Diskuze (14) • přidat nový komentář

Bicí bez bubnů

Klepněte pro větší obrázek

Chtěli byste být bubeníkem, ale rodiče ani sousedé nesdílejí vaše nadšení? Pak tedy zkuste tyto bubnující paličky bez bubnů. Paličky mají v sobě pohybový senzor, takže dokážou vydávat zvuky celé bicí sestavy. O vše se postará chytrá řídící jednotka. Cena této imaginární bicí sady je jen 25 liber.

Zdroj: firebox (via ubergizmo)
Vratislav H.
Diskuze (9) • přidat nový komentář

Ohodnotí váš zpěv

Také byste se rádi stáli Superstar, ale neradi byste se před celým národem ztrapnili? Pak si svůj zpěv nejprve vyzkoušejte na tomto karaoke mikrofonu. Ten analyzuje každý váš zazpívaný tón a pak vás náležitě ohodnotí. V základu obsahuje 100 písniček, ale není problém stáhnout si další.


Zatleskejte kostce

Je to vlastně jen taková dřevěná kostka za 30 dolarů. Stačí zatleskat a na kostce se jako kouzlem objeví aktuální čas. Celé kouzlo spočívá v LEDkách pod tenkou vrstvou dýhy. Můžete si vybrat z tmavého a světlého dřeva.

Zdroj: wrapables (via 7gadgets)
Vratislav H.
Diskuze (2) • přidat nový komentář

Pes na twitteru

Klepněte pro větší obrázek

Váš pes s vámi může komunikovat nejen pomocí klasických "psích pohledů", ale také pomocí moderních sociální sítí. Třeba může mít svůj twitter účet. Statusy bude upravovat díky tomuto přívěsku na obojek za 30 dolarů. Přívěsek je vybaven mikrofonem a pohybovým detektorem, takže zjišťuje aktivitu pejska, a pak může na twitter poslat jednu z 500 přednastavených hlášek. Pokud už vás pejsek bude mít twitter, nezapomeňte mu do following přidat také gadgets.cz, mohlo by jej to zajímat.

Zdroj: hammacher (via thegreenhead)
Vratislav H.
Diskuze (1) • přidat nový komentář

Šála pro přehrávač

Nedáte ani ránu bez svého MP3 přehrávače? Pak se vám jistě bude v chladném období hodit tato šála. Je vybavena důmyslnými kapsami, do kterých snadno schováte svůj přehrávač. Výrobce rovněž myslel na kabely k sluchátkům, takže jsou dokonale ukryté a nijak vám nepřekážejí. Šálu si můžete koupit za 25 dolarů. Pokračování článku…


Plasma Cutter pro každého

Plasma Cutter z her Dead Space 1 a 2 je nástroj primárně určen k dolování minerálu. Jenže jak tomu bývá, mnohem lépe se osvědčil při porcování všech hnusných monster. Teď můžete mít svůj Plasma Cutter. Jde o dokonalou repliku, jen s ní neuříznete ani stéblo trávy. Nabíjecí baterie zvládá akorát rozsvítit tříbodový laserový zaměřovač. Pokračování článku…

Zdroj: epicweapons (via technabob)
Vratislav H.
Diskuze (4) • přidat nový komentář

Přesný čas z chaosu

Tak z tohoto chaosu se dá vyčíst přesný čas. Jsou to totiž nové hodinky Opus Eleven od Harryho Winstona. Jak se na nich ten čas čte? Překvapivě velice jednoduše. Ciferník je tvořen ploškami, které se mohou různě otáčet a rotovat. Tyto plošky právě uprostřed vytvářejí číslici, která udává aktuální hodinu. Hezký efekt nastává při změně hodiny. Plošky se promění v dokonalý chaos, aby se uprostřed mohlo objevit nové číslo. Pro určení minut slouží číselník na boku. Pokud máte zájem, měli byste si pospíšit, bude vyrobeno pouze 111 kusů, z toho 100 v bílém zlatě a 11 s diamanty. Cena je 230000 dolarů za levnější zlatou verzi a 289000 dolarů za hodinky s diamanty. Pokračování článku…

Zdroj: harrywinston (via hodinkee)
Vratislav H.
Diskuze (3) • přidat nový komentář

strana 1 strana 2 strana 21