Počítačová tapeta

Vybíráte nějakou hezkou tapetu do vašeho počítačového doupěte? Pak zkuste takovou trošku netradiční výzdobu. Budete k tomu potřebovat základní desky z několika počítačů. Stačí je nalepit na stěnu a nastříkat bílou barvou. Výsledek je velice zajímavý a jistě hezky dotvoří styl vašeho pracoviště.

Zdroj: liftlab
Vratislav H.

Retro digitálky

Kdo měl digitálky, to byl borec. Pokud měl někdo digitálky s kalkulačkou, tak byl považován za megaborce. Nebylo tomu tak u vás na základce? Za 18 dolarů si nyní můžete pořídit Cal-Q-Tek krásné retro digitálky s kalkulačkou a vylepšit si tak svůj geek vzhled.

Zdroj: fredflare (via geekalerts)
Vratislav H.

Šestiúhelníkové hodinky

Klepněte pro větší obrázek

Místo ciferníku síť ze šestiúhelníků, mezi tím nějaké červené čáry spolu se žlutými tečkami. Na první pohled byste asi těžko z takových hodinek poznali přesný čas. Přitom je to tak prosté. 4ervené čáry představují hodiny v podobné pozici jako na běžných hodinkách s ručičkami, modré tečky představují pětiminutové úseky a žluté tečky minuty. Prostě celé kouzlo spočívá v rozsvěcování jednotlivých LEDek. Pokračování článku…

Zdroj: tokyoflash (via 7gadgets)
Vratislav H.

Náramek plný energie

Tento nevzhledný náramek je náramkem energie. Není to žádný kouzelný náramek, ta energie totiž není určena pro vás, ale pro vaše elektronické gadgety. Stojí 40 liber a prodlouží život všem možným pomocníkům a zejména mobilním telefonům. Náramek můžete dobíjet z USB počítače nebo z 12V zásuvky v automobilu.

Zdroj: iwantoneofthose (via ohgizmo)
Vratislav H.

Lopata nebo luk?

Jak již název napovídá, tak se Snow-Bow (sněžný luk) doslova odstřelíte ty hromady sněhu hezky daleko. Jde v podstatě o speciální násadu na lopatu. K lopatě se už nebudete muset tolik sklánět a sníh odhodíte mnohem snadněji, tedy alespoň to tvrdí výrobce. Můžete to vyzkoušet za nějakých 40 dolarů. Pokračování článku…

Zdroj: snow-bow (via inventorspot)
Vratislav H.

Trubka pro iPhone

Klepněte pro větší obrázek

Tahle trubka pro iPhone 4 je vlastně zesilovač. Není potřeba žádného přídavného napájení, vše pracuje na starém principu. Tvar trubky dostatečně zesílí zvuk z reproduktoru, který je u iPhonu umístěn na spodní straně. Trubka tak bude sloužit i jako podstavec pro iPhone. Tvůrci zatím shánějí první investice, aby je mohli začít vyrábět. Z požadovaných 12000 dolarů mají zatím 2750 dolarů. Tak snad se jim to do toho 3. března podaří, pak si budete moci koupit jednu trubku za 13 dolarů.

Zdroj: arkwhat (via kickstarter)
Vratislav H.

Dunící křeslo

Relaxaci má většina lidí spojenou s pohodou, odpočinkem a hlavně tichem. To designér John Greg Ball má trošku jiný názor, a tak vytvořil tohle křeslo. Je pravda, že je to spíše pořádný subwoofer. Když se na křeslo posadíte, tak zvuk můžete nejen slyšet, ale také doslova cítit. Ke křeslu můžete připojit jak MP3 přehrávač, tak třeba herní konzoli pro dokonalý požitek ze hry.

Zdroj: designboom (via ohgizmo)
Vratislav H.

Drátěná magnetická nástěnka

Klepněte pro větší obrázek

PinPuc je vlastně taková magnetická tabule jen bez té tabule. Místo velké kovové tabule jde totiž o drátěné paprsky, které můžete uzpůsobit téměř do libovolného tvaru. Různé papírky s poznámkami nebo třeba fotky na něj připevňujete pomocí silných neodymových magnetek. PinPuc spolu s desítkou magnetek můžete mít za necelých 30 euro.

Zdroj: design-3000 (via holycool)
Vratislav H.

strana 1 strana 2 strana 21