Inteligentní kleště

Klepněte pro větší obrázek

Kdo umí grilovat, jistě dokonale pozná, kdy je steak propečený přesně podle přání strávníka. Kdo se to ještě nenaučil, tomu jistě pomohou tyto kleště na obracení masa. Mají totiž zabudovaný senzor teploty, kterým dokážou určit, jak moc je maso propečené. Informace se zobrazují na zabudovaném displeji. Pokud maso dosáhne požadované teploty, kleště vás na to upozorní také zvukovým signálem.

Zdroj: taylorgifts (via 7gadgets)
Vratislav H.
Diskuze (11) • přidat nový komentář

Štíhlý hlodavec

Klepněte pro větší obrázek

Co se stane, když počítačová myška drží razantní dietu? No přece Super Slim Mouse, která je tlustá pouze 1cm. Snadno ji tak přibalíte třeba do kabelky nebo do kapsy. Nebojte se, ani o kolečko jste nepřišli, jen je umístěno zboku a ovládá se palcem. Pokračování článku…

Zdroj: gadget4all (via 7gadgets)
Vratislav H.
Diskuze (5) • přidat nový komentář

S nožem na přednášky

Výrobce populárních multifunkčních nožů Victorinox představil na CES 2010 nový model. Tentokrát jde o "švýcarský nůž" pro všechny přednášející. Kombinuje v sobě 32 flash disk s možností šifrování dat a přístupu pomocí otisku prstu, Bluetooth dálkové ovládání vaší prezentace a samozřejmě nezbytné laserové ukazovátko. Hezky vše v jednom a vždy po ruce.

Zdroj: ubergizmo
Vratislav H.
Diskuze (9) • přidat nový komentář

Spoutejte neposedné kabely

Určitě s tím také bojujete. Prostor za vaším stolem s počítačem připomíná obrovskou pavučinu vytvořenou z všech těch kabelů a šňůr. Konečně je tady řešení v podobě Wiremate. Je to speciální skříňka, do které snadno namotáte ty přebytečné kabely.

Zdroj: amazon (via gadgetgrid)
Vratislav H.
Diskuze (7) • přidat nový komentář

Celá fabrika postavená z Lega

A do třetice ještě jednou Lego. Podobně jako u Lego tiskárny je tento kousek zcela výjimečným originálem, který vytvořil roboticky zdatný kutil. Nezůstal ale jen u přízemní tiskárny a vytvořil celou výrobní linku na výrobu aut. Video je to starší a docela slavné, nicméně pokud ho ještě neznáte, držte si bradu, ať vám nespadne:

Zdroj: YouTube
David P.
Diskuze (7) • přidat nový komentář

Projektor pro iPhone

Filmy si můžete spustit i na iPhonu, ale přece jen ta obrazovka není moc velká. Nezoufejte, filmy z iPhonu si můžete vychutnat na plátně s úhlopříčkou 60 placů. Svůj iPhone prostě zasunete do tohoto projektoru a můžete se koukat. Projektor zvládá obraz v rozlišení 640x480 a na jedno nabití zvládne promítat až 2.5 hodiny. Projektor vás vyjde na necelých 400 dolarů.

Zdroj: thinkgeek
Vratislav H.
Diskuze (7) • přidat nový komentář

Cestovní hůlky

Zamilovali jste si sushi a zejména způsob stolování natolik, že se již ani nenajíte klasickým příborem? To je pak jistě problém různě na cestách, ale nezoufejte, jsou tady speciální cestovní hůlky. V praktickém obalu najdete dvě skládací hůlky. Zabírají tak co možná nejméně místa.

Zdroj: amazon (via gadgetgrid)
Vratislav H.
Diskuze (4) • přidat nový komentář

iPhone na žvýkačce

Tak tohle je smůla, když se vám na váš milovaný iPhone nalepí takové velká žvýkačka. V tomto případě můžete být klidní, tohle není žádná žvýkačka, ale stojánek iStuck. Jako žvýkačka to jen vypadá a prodává se to za necelých 6 dolarů.

Zdroj: popdeluxe (via 7gadgets)
Vratislav H.
Diskuze (4) • přidat nový komentář

strana 1 strana 2 strana 21